آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,لیگ اروپا

صعود آرسنال و لسترسیتی، توقف میلان و حذف یاران محمدی/ رُم صعود کرد، تاتنهام و ناپولی پیروز شدند

تیم‌های انگلیسی آرسنال و لسترسیتی، یکی با پیروزی و یکی با تساوی در خانه رقیب، صعود خود را به مرحله حذفی لیگ اروپا قطعی…


فردا ۲۵۰ هزار یورو به حساب برانکو واریز می‌شود/ سیدجلال: برانکو بسیار زحمت کشید ولی پول او را نمی‌دهنداخبار,اخبار ورزشی,برانکو
باشگاه پرسپولیس با تامین ٢۵٠ هزار یورو قصد دارد این پول را فردا (چهارشنبه) به حساب برانکو در عمان واریز کند.

به گزارش ایسنا، پس از تلاش‌هایی که در هفته‌های اخیر توسط مدیران باشگاه پرسپولیس انجام شد، در نهایت معادل ریالی ٢۵٠ هزار یورو در حساب باشگاه تامین شد تا با تبدیل پول به یورو، این مبلغ به حساب برانکو ایوانکوویچ در عمان انتقال داده شود.

 

یک منبع آگاه گفت: صبح فردا کار انتقال ٢۵٠ هزار یورو انجام می‌شود و باقی مانده بدهی هم تا چند روز دیگر تامین می‌شود.

باشگاه پرسپولیس از کل طلب برانکو ایوانکوویچ، ٣٣٠ هزار یورو پرداخت کرده و باید ٧٨۴ هزار یورو دیگر به این مربی پرداخت کند.

 

وکیل برانکو: مشکلی با پرداخت قسطی پول موکلم نداریم/ تصمیم فیفا دست ما نیست

باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: در ادامه روند پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ، اجرای حکم فیفا و با توجه به محدودیت‌های موجود برای پرداخت و مسائل پیش آمده بخاطر تحریم، طلب این مربی را در سه مرحله پرداخت می‌کند.

 

در همین راستا، باشگاه امروز بخش دیگری از طلب سرمربی پیشین تیم را تهیه و نسبت به انتقال آن از مبادی ذیربط اقدام کرده که انتظار می‌رود تا فردا در حساب آقای ایوانکوویچ بنشیند.

 

همچنین قرار است باقی مطالبات ایوانکوویچ در دو مرحله پرداخت شود که پس از قطعی شدن زمان‌بندی، مراتب به اطلاع وکیل برانکو و هواداران خواهد رسید».

 

برهمین اساس دارو بوسیچ، وکیل سرمربی کروات در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس به ما اعلام کرده قرار است امشب ۲۵۰ هزار یورو به حساب برانکو در عمان پرداخت کند و فردا نیز قسط دوم پرداخت خواهد شد. با این نحوه پرداخت مشکلی نداریم و راضی خواهیم بود. البته به شرط اینکه آنها تا زمانیکه طلب برانکو تسویه شود، پرداختی های خود را ادامه بدهند.

 

وی افزود: با این وجود تصمیم فیفا و محرومیت هایی که در این زمینه اعمال می کند، دیگر دست ما نیست. البته برای اینکه خودمان هم فیفا را از پرداخت نشدن طلب برانکو به شکل کامل مطلع نکنیم تا فردا منتظر می مانیم و امیدواریم باشگاه پرسپولیس به قول های جدید خود عمل کند. اگر این قول ها عملیاتی شود راضی هستیم.

 

***

 

حسینی: برانکو بسیار زحمت کشید ولی پول او را نمی‌دهند

سیدجلال حسینی در مورد جلسه امروز با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: صحبت خاصی نمی شود کرد، مشکلات زیاد است و هرچقدر سکوت می کنیم فایده ای ندارد. متأسفانه بعضی می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و الان فشارش چند برابر می شود. بچه های ما تلاش شان را کردند و تلاش شان را می کنند اما با این شرایط کار سخت تر می شود. امیدوارم بتوانیم روز به روز به خبرهای خوب برسیم.

 

حسینی در مورد غیبت بازیکنان در تمرین تیم گفت: بحث غیبت نیست، من می گویم نگاهی که به دیگران می شود به ما هم بشود. هواداران ما هم از ما انتظار دارند که ما هم کاری انجام بدهیم، چه کار می توانیم انجام بدهیم؟ باید سکوت کنیم. هواداران ما از اول فصل با همه می جنگند، با کمیته انضباطی، فدراسیون فوتبال و همه نابرابری ها می جنگند و الان هم واقعاً از ما انتظار دارند. باید در کنارشان باشیم. چطور می توانیم اعتراض کنیم؟ این شرایط و مشکلات از قبل بوده است.

 

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه هواداران این تیم بابت بازیکنانی مانند شجاع خلیل زاده و بشار رسن نگرانی دارند، گفت: اصلاً من به اینجا آمده ام که نگرانی هوادارن را بگویم. یکسری مشکلات وجود دارد و واقعاً شرایطی به وجود آمده که به همه فشار می آورد و از همه مهم تر هواداران هستند. سال گذشته همینجا هواداران ما گریه می کردند. مشکلات برانکو وجود داشت و دوباره همین الان در اول فصل همان مشکلات را داریم. تیم برای دومین بار به فینال آسیا رسیده، یکسری از مشکلات حل شده اما خیلی از مشکلات حل نمی شود. مشکلاتی هم نیستند که الان به وجود آمده باشند. روزی که برانکو رفت با اینکه خیلی زحمت کشید و تلاش کرد و پرافتخار بود اما پولش را هنوز نداده اند.

 

حسینی اضافه کرد: الان پول او چند برابر شده و حق برانکو باید داده شود. بعضی اوقات ما سکوت می کنیم و هواداران می خواهند که صحبت کنیم. الان هستیم ولی کاری نمی توانیم بکنیم.

 

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه رسول پناه گفته من حتی از جیبم برای تیم خرج کردم، اظهار داشت: ما به جمع چهار تیم آسیا رسیدیم و بعد برای بار دوم به فینال رفتیم. هنوز پولی نیامده،درآمدزایی که بازیکنان ما کرده اند کم نبوده است. خیلی هم زیاد بوده، بچه ها تلاش کردند و هواداران مان هم جنگیدند. آنها همیشه کنار ما هستند، ما کار زیادی نمی توانیم بکنیم. اینکه بخواهیم حرف بزنیم ممکن است عد ه ای از آب گل آلود ماهی بگیرند و ما را رو در رو هم قرار بدهند اما اینطور نیست ما تمرین می کنیم و وظیفه ما همین است.

 

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه هر موقع صحبت از پول بازیکنان می شود بحث مطالبات برانکو پیش می آید، عنوان کرد: زمانی مانوئل ژوزه بود که فکر می کنم 6 سال طول کشید تا پولش پرداخت شود، الان هم برانکو است. البته بحث برانکو با همه مربیان فرق می کند. اینکه بخواهیم همیشه بگویم یا پول برانکو یا پول بازیکنان، بله این واقعاً فشار زیادی روی بازیکنان است. بازیکنان کار خیلی سختی پیش رو دارند ما سوپرجام و فیال آسیا را پیش رو داریم لیگ برتر و جام حذفی را داریم و دوباره بازی های آسیایی است. خیلی فشرده است و چیزی نیست که بخواهیم در مورد خیلی از مسائل دیگر صحبت کنیم.

 

وی ادامه داد: می توانیم بعضی  اوقات اعتراض کنیم اما متأسفانه کاری از پیش نمی رود. سکوت می کنم یک اتفاقی می افتد و سکوت نمی کنیم اتفاق دیگری می افتد.

 

حسینی در مورد اینکه پیروانی از انصاری خواسته در تمرینات حاضر نشود و از طرفی نامه عدم نیازش را باشگاه صادر نمی کند، گفت: در مورد خیلی مسائل نمی شود واضح صحبت کرد. خیلی از مسائل از دست من خارج است. من تلاشم را می کنم تا جایی که بتوانم با سرمربی و مدیریت در تماس هستم تا یکسری از مشکلات را بتوان حل کرد ولی مشکلات خیلی زیاد هستند.

 

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که گفته می شود بازیکنان خواهان دریافت آپشن های قرارداد هستند در حالیکه برخی 500 میلیون تومان پاداش گرفتند و با این شرایط دلیل اصلی غیبت آنها در تمرینات چیست، عنوان کرد: امکان ندارد کسی پاداش 500 میلیونی گرفته باشد. در مورد آپشن ها هم باید بگویم ما از سال های قبل طلب داریم. از من خواستند و من هم از بچه ها خواستم، بچه ها هم بدون هیچ چشم داشتی گفتند چشم؛ برخی 30 درصد و برخی 40 درصد کم کردند. اصلاً چیزی نبود که به خاطر آپشن کاری کنیم مگر مشکلات را نمی بینید؟ الان هم هواداران خواسته اند و ما تنها کاری که می توانیم بکنیم این است که در کنارشان باشیم ولی نمی دانم چطوری باید باشیم. واقعاً از دست ما خارج است.

 

وی افزود: کاری که بلدیم و وظیفه ای که داریم تمرین کردن و بازی کردن است. تمام تلاش مان را می کنیم فینال آسیا، لیگ برتر، جام حذفی، سوپرجام و دوباره بازی های آسیایی است. تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم تمرین کردن و ادامه کار است. یک جاهایی هم اگر بتوانیم کنار هواداران باشیم بد نیست.

 

حسینی در مورد اینکه آیا تمرین کردن بازیکنان از فردا شروع می شود، گفت: بعد از 25 روز اردوی سخت واقعاً به ریکاوری فکری نیاز داشتیم ولی متأسفانه بعد از هر موفقیت یا قهرمانی به جای اینکه هواداران مان خوشحال باشند حرص می خورند.  آنها جز مشکلات چیزی نمی بینند. البته این هم از دوره های قبل است وقتی کسی می آید کاری می کند و با او برخورد نمی شود این مشکلات بیشتر می شوند. حالا مدیر باشد یا ...  برخی حتی سمت هم می گیرند باید این مشکلات هرچه زودتر حل شوند. باشگاه درآمدزایی کرده و خودش هم صددرصد می تواند اسپانسر داشته باشد و کارهای دیگری بکند تا مشکلات پرسپولیس حل شود.

 

مدافع پرسپولیس در خصوص اینکه رسول پناه مدعی شده اعضای تیم 95 درصد دریافتی داشته اند،بیان داشت: اصلاً بحث دریافتی نیست. نباید در مورد دریافتی ها صحبت کنیم چون این مسئله اصلاً چیزی نیست. بهتر است از این بحث بیرون بیاییم و فقط مشکلات تیم پرسپولیس را حل کنیم.

 

وی در مورد مطالب علی کریمی علیه افشین پیروانی در فضای مجازی و اینکه آیا اختلافی در سطح مدیریت پرسپولیس وجود دارد، ، اظهار داشت: همه شرایط را می بینند علی کریمی اسطوره ما است و عکس العمل هایی نشان می دهند. همه باید ورود کنند، این مشکلات پرسپولیس است و برای همه قابل درک است که کار و تلاش کنند تا این مشکلات حل شوند.

 

***

 

رسن: مطالباتم را گرفته‌ام و از رسول پناه تشکر می‌کنم

بشار رسن پس از خروج از ساختمان پرسپولیس درباره نتیجه مذاکرات خود با مدیران باشگاه اظهار داشت: فردا انشاءالله صحبت می‌کنم. الان نمی توانم چیزی بگویم.

 

وی درباره اینکه آیا مطالبات خود از این باشگاه را دریافت کرده گفت: همه چیز اوکی است و پول در باشگاه است‌.از رسول پناه تشکر می‌کنم.

 

هافبک عراقی پرسپولیس درباره پیشنهاد خود از تیم القطر توضیح داد: درباره این پیشنهاد فردا جلسه داریم و صحبت می‌کنیم. در این مورد با مدیران باشگاه صحبت شده و فردا قرار است با حضور  یحیی گل محمدی و افشین پیروانی صحبت خواهیم کرد.

 

***

 

شجاع خلیل زاده: مسئولان باشگاه هیچ مذاکره‌ای با من نداشتند

شجاع خلیل زاده، مدافع ملی پوش پرسپولیس که این روزها صحبت از جدایی او و پیوستنش به تیم الریان قطر مطرح است در صفحه شخصی خودش با گلایه از مسئولان این باشگاه از عدم توافقش برای ادامه همکاری خبر داد و با این روند به نظر می‌رسد به پایان دوران حضورش در این تیم نزدیک شده است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------