آخرین اخبار ورزشی


کاروان تیم استقلال در عربستان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

بیانیه تند استقلال در خصوص سفر به عربستان/ فرزند فلان نماینده و رفیق فلان مسئول در کاروان ما نیست!

باشگاه استقلال در خصوص شایعات مربوط به تعداد اعضای کاروان استقلال واکنش نشان داد. به گزارش خبرورزشی، درحالی که چشم میلیون‌ها…

شوک به پرسپولیس؛ بدهی 30 میلیاردی علیه باز شدن پنجره/ پیروانی: برخی نمی‎خواهند پرسپولیس نتیجه بگیردباشگاه پرسپولیس,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی
باشگاه پرسپولیس طبق احکام کمیته تعیین وضعیت با پرونده بدهی 30 میلیاردی مواجه شده که احتمالا مانع از باز شدن پنجره این باشگاه خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، حضور مدیران پرسپولیس امروز در فدراسیون فوتبال برای حل مشکل پنجره نقل و انتقالاتی و ثبت قرارداد بازیکنان جدید با یک خبر شوک آور برای آنها همراه بود؛ پرونده قطور بدهی‌های این باشگاه و دیون 30 میلیاردی به بازیکنان و مربیان اسبق!

 

بعد از حل پرونده 500هزار دلاری ماریو بودیمیر که منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس شده بود، آنها امیدوار به ثبت قرارداد مهدی ترابی و سود بردن از خرید زمستانی خود برابر نفت آبادان بودند که در اتفاقی عجیب این مهم به سرانجام نرسید. این اتفاق در حالی رقم خورد که جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس به همراه ابراهیم شکوری امروز با حضور در فدراسیون فوتبال و جلسه با کمیته تعیین وضعیت به دنبال حل پرونده و دریافت مجوز حضور در نقل و انتقالات زمستانی بودند.

باشگاه پرسپولیس,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی

 

مدیران پرسپولیس در شرایطی که امیدوار بودند با ارائه تضامین لازم، مجوز حضور در نقل و انتقالات زمستانی را دریافت کنند، با واکنش شوکه کننده‌ای از سوی کمیته تعیین وضعیت مواجه شدند و به آنها اعلام شد تنها در صورتی قادر به باز کردن پنجره خواهند بود که این باشگاه بدهی‌های مربوط به مطالبات بازیکنان و مربیان اسبق خود را کاملا تسویه کند. پرونده بدهی که روبروی مدیران پرسپولیس از سوی کمیته تعیین وضعیت قرار گرفت مبلغ بدهی 30 میلیاردی را نشان می‌دهد که در این مقطع تسویه آنها کاملا غیرممکن به نظر می‌رسد.

 

باشگاه پرسپولیس تمامی منابع مالی خود را معطوف به پرداخت بدهی ماریو بودیمیر کرده بود و انتظار داشت که در جلسه با مدیران کمیته تعیین وضعیت همانند گذشته و دیگر باشگاه‌ها، با پرداخت تضمین بتواند پنجره خود را باز کند اما این موضوع به هیچ عنوان مورد قبول قرار نگرفت تا اکنون حضور این باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی منتفی به نظر برسد و باید دید آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و آنها به چه شکل قادر به حل این مشکل خواهند بود.

 

اعتراض پرسپولیس اما مربوط به رفتار کمیته تعیین وضعیت است، آنها معتقدند این سخت گیری تنها در خصوص پرسپولیس لحاظ شده است. موضوعی که ابتدا با واکنش مهرداد خانبان آنالیزور این باشگاه همراه شد و او با انتشار حکم مربوط به مطالبات خود در دوران حضور در تیم ملی، خواهان این شد که همانند پرسپولیس ابتدا به موضوع بدهی خود فدراسیون رسیدگی شود.

 

افشین پیروانی نیز دیگر عضو معترض باشگاه پرسپولیس بود که با اشاره به این موضوع مدعی شد که در حال حاضر کادرفنی پرسپولیس نیز از باشگاه‌های اسبق خود نیز طلبکار هستند اما هیچ توجهی به این مساله نشده است و تنها در جهت قانون گرایی باشگاه پرسپولیس مورد هدف قرار گرفته است.

 

نکته جالب توجه اینکه در میان اسامی طلبکاران باشگاه پرسپولیس که از سوی کمیته تعیین وضعیت پرونده آنها در اختیار مدیران این باشگاه قرار گرفته، نام مهرداد اولادی، مهاجم فقید سرخپوشان نیز دیده می‌شود. 

 

بدهی 30 میلیاردی باشگاه پرسپولیس و خزانه خالی این باشگاه را در کنار بدهی مالیاتی به برانکو ایوانکوویچ و همچنین پرونده مربوط به گابریل کالدرون که حکم آن طی روزهای آتی ابلاغ خواهد شد، بگذارید تا به عمق مشکلات مالی سرخ‌ها پی ببرید. موضوعی که شاید باعث شود آنها در این شرایط که کمیته تعیین وضعیت به طور کامل آب پاکی را روی دست آنها ریخته و مدعی شده تنها در صورت تسویه حساب با طلبکاران، پنجره باز خواهد شد، حضورشان در نقل و انتقالات زمستانی را منتفی دانست.

 

***

 

پیروانی: برخی نمی‎خواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد

افشین پیروانی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: بحث فنی را کادر فنی تیم توضیح می‌دهد اما گله من از فدراسیون فوتبال است؛ فکر کردیم با آمدن رئیس جدید فدراسیون اشتباهات گذشته تکرار نمی‌شود اما متأسفانه دیدیم در حق تیم بزرگ پرسپولیس کم‌لطفی کردند.

 

وی افزود: باید به کمیته تعیین وضعیت یادآوری کنیم اگر قرار است ایراد و اشکال را بررسی کنند باید بررسی کرده و ببینند چرا فقط پنجره باشگاه ما بسته شد. آقایان بدانند 5 هزار مربی، بازیکن و سرپرست نسبت به تیم‌های قبلی خود معترض هستند و از آنها طلب دارند اما فقط برای تیم پرسپولیس قانون را  اجرا می‌کنند.

 

مدیر تیم پرسپولیس اضافه کرد:  الان در همین تیم پرسپولیس کادر فنی و اکثر بازیکنان از تیم‌های قبلی خود طلب دارند. چرا به این موضوع رسیدگی نمی‌شود؛ فقط زورشان به پرسپولیس رسیده است؟ باید این موضوع را به چه کسی بگوییم .توانستیم پنجره نقل و انتقالاتی آسیایی خود را باز کنیم. چرا اینجا زورمان نمی‌رسد؟

 

پیروانی تصریح کرد: برای باشگا‌ه‌های دیگر هم این موارد وجود دارد؛ سوال من این است چگونه پرسپولیس که پنجره نقل و انتقالاتی خود را باز کرده‌ پنجره داخلی‌اش باز نمی‌شود؟ اگر می‌خواهند قانون را اجرا کنند چرا برای سایر تیم‌ها اجرا نمی‌کنند؟ چرا نسبت به تیم‌های دیگر این رفتار نمی‌شود؟ سرمربی تیم ما از پنج باشگاه دیگر طلب دارد، اگر زور آقایان می‌رسد جلوی تیم‌های دیگر را هم بگیرند.

 

وی افزود: آیا تمام قوانین در ایران اجرا می‌شود. سازمان لیگ می‌گوید با پرواز چارتر بروید. کدام تیم به جز 2-3 تیم با پرواز چارتر پرواز می‌‌کنند، کدام تیم‌ها برای سفر به شهر دیگر تست کرونا می‌دهند. فقط نشسته‌اند و از راه دور کنترل می‌کنند با اعصاب و روان ما بازی کردند.

 

مدیر تیم پرسپولیس درباره دلیل صادر نشدن کارت مهدی ترابی گفت: وی تا پنج دقیقه قبل از شروع بازی نمی‌دانست بازی می‌کند یا نمی‌کند، این بازیکن را به آبادان آوردیم. حرفی با اجرای قانون نداریم اما آیا قانون برای همه تیم‌ها اجرا می‌شود. باشگاهی بدون اینکه یک ریال به بازیکنش بدهد امتیاز خود را می‌فروشد آیا زور آقایان به این تیم‌ها رسید. می‌دانم دست به دست هم داده‌اند تا پرسپولیس نتیجه نگیرند اما ما پرسپولیس هستیم.

 

پیروانی اضافه کرد: سال‌ها است حرف و حدیث پشت‌سر ما است اما بدانند با قدرت می‌آییم و با کمک خدا با قدرت یک قهرمانی دیگر هم می‌آوریم. اما افرادی که دنبال وضع قوانین آن هستند همه را به یک چشم ببینند. مسئولان کمیته وضعیت نباید قانون را فقط برای پرسپولیس اجرا کرده و بگویند این کار را انجام دادیم اما اینگونه نباید باشد.

 

وی افزود: اگر دنبال اجرای قانون هستند باید بدانند اکثر بازیکنان از تیم‌های خود طلب دارند نمی‌دانم آقایان دنبال چه بودند اکنون شرایط خوبی ندارم اما باز هم می‌گویم آقای رئیس فدراسیون فوتبال فکر می‌کردیم با آمدنت اتفاق خوبی می‌افتد اما همچنان می‌بینیم تیم شما همان تیم قبلی است و همان قوانین ناقص اجرا می‌شود. باید بگوییم برنده مسابقه کمیته تعیین وضعیت است.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    
    وب گردی