X

کشتی گیران جوان و جستجوی خوشبختی در اینستاگرام!/ واکنش سازمان لیگ کشتی به فیلم جنجالی آرمان علیزاده عبدولیآرمان علیزاده عبدولی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
انتشار ویدیوهایی از وضعیت بدمعیشتی در فضای مجازی به ترفندی برای برخی از قهرمانان جوان کشتی جهت رسیدن به رویاهایشان تبدیل شده. 

به گزارش ورزش سه، فدراسیون کشتی در ماههای اخیر درگیر یک پدیده عجیب شده که دائما در حال گسترش در جامعه کشتی به ویژه بین قهرمانان رده های پایه است. یادمان هست که چند ماه قبل و در جریان لیگ برتر کشتی مصاحبه ای از یکی از کشتی گیران جوان جلوی یک وانت پر از میوه پخش شد؛ مصاحبه ای که در آن کشتی گیر جوان گلایه می کرد شهرداری هم جلوی دست فروشی او را گرفته است. ماجرای شغل نداشتن محسن مدهنی حتی تا مقامات بالای دولتی هم پیش رفت و در نهایت او استخدام یکی از پتروشیمی های خوزستان شد.


این ماجرا در ماههای اخیر چند بار دیگر در فضای مجازی تکرار شده و واکنش های زیادی را در پی داشته است. البته مثل بار اول واکنش ها گسترده نبوده، اما پخش شدن فیلم های انتقادی با قالب مظلوم نمایی به بهانه ای برای انتقاد از فدراسیون کشتی تبدیل شده است.


اخیرا هم جدیدترین کشتی گیری که فیلمی از او در فضای مجازی منتشر شده، آرمان علیزاده عبدولی است. این فرنگی کار خوزستانی که طلای نوجوانان آسیا 2014، برنز جوانان جهان 2016، نقره جوانان جهان 2017 و نقره ارتش های جهان در سال 2018 را در کارنامه دارد، با انتقادهای تند نسبت به مسئولان اعلام کرده به خاطر شرایط مالی مجبور به کشاورزی است. 


بار دیگر همان سناریو تکرار شده و پیج های مجازی و برخی از علاقه مندان به کشتی تحت تاثیر این ویدیو به فدراسیون و دیگر مسئولان انتقاد کردند که چرا باید یک کشتی گیر مدال آور چنین وضعیتی داشته باشد. 

آرمان علیزاده عبدولی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 


نکته اینجاست اکثر کشتی گیرانی که در ماههای اخیر ویدیوهایی از خود درباره وضعیت نه چندان معیشتی خود منتشر کرده اند، در رده سنی نوجوانان و جهان مدال آور بودند و به نظر می رسد کشتی گیران ملی پوش رده بزرگسالان مشکلاتی در این سطح نداشته باشند. 


اما درباره همین فرنگی کار خوزستانی جالب است بدانید او در لیگ برتر کشتی سال 99 با تیم ایران مال قرارداد داشته و 70 میلیون تومان هم بابت این قرارداد دریافت کرده است. حتی آرمان علیزاده عبدولی در سال های گذشته نیز قراردادهای مشابهی با تیم های سینا صنعت ایذه و دانشگاه آزاد در لیگ برتر داشته و درآمد نسبتا مناسبی از این طریق به دست آورده است. 

 

آرمان علیزاده عبدولی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی


حالا سوال اینجاست چه کسانی کشتی گیران جوان را به سمت و سوی انتشار چنین ویدیوهایی سوق می دهند؛ اتفاقی که به نظر می رسد هیچ تاثیر مثبتی روی آینده آن ها در کشتی نخواهد داشت و اتفاقا شاید برعکس این جوانان کشتی گیر را از مسیرشان هم خارج کند.

 

***

 

واکنش سازمان لیگ کشتی به فیلم جنجالی عبدولی

ایسنا نوشت: طی روزهای اخیر ویدیوئی از صحبت‌های آرمان علیزاده عبدولی، فرنگی‌کار خوزستانی که در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان دارای مدال‌های آسیایی و جهانی است، منتشر شده که وی در آن مشغول انجام کار در زمین کشاورزی است و از بیکاری و شرایط خود و بی‌توجهی مسئولان گلایه می‌کند.

 

سازمان لیگ فدراسیون کشتی در واکنش به این موضوع اعلام کرد: آرمان علیزاده عبدولی در لیگ برتر سال ۹۹ با تیم بازار بزرگ ایران در رشته فرنگی قرارداد امضا کرد و ارزش قرارداد او ۷۰ میلیون تومان بود. این مبلغ در شرایطی به این کشتی‌گیر پرداخت شد که بیستمین دوره لیگ برتر در یک بازه ۴۰ روزه برگزار شد.

 

بنا بر اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی، علیزاده عبدولی همچنین سال‌های قبلی نیز با تیم‌های دانشگاه آزاد و سیناصنعت ایذه قراردادهای مشابهی امضا و مبالغ آن‌ها را به طور کامل دریافت کرده بود. همچنین، این فرنگی‌کار خوزستانی سال‌های گذشته نیز جوایز خود را بابت کسب عناوین آسیایی و جهانی از وزارت ورزش و جوانان دریافت کرده است.

 

آرمان علیزاده عبدولی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشیمطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی