آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

محرومیت ۵ساله و مادام‌العمر برای یک مدیر و ۲داور فوتبال

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال یک مدیر و دو داور را نقره داغ کرد. به گزارش ایرنا، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال یک مدیر را به مدت…

ماجرای ترسناک اریکسن در لیگ فرانسه تکرار شد | بی‌هوشی بازیکن بوردوبی هوشی بازیکن بوردو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
بازیکن تیم فوتبال بوردو در جریان دیدار مقابل مارسی هوشیاری خود را برای لحظاتی از دست داد تا خاطره کریستین اریکسن در یورو ۲۰۲۰ زنده شود.

به گزارش همشهری‌آنلاین، در دیدار هفته دوم لیگ فوتبال فرانسه بین تیم‌های مارسی و بوردو اتفاق ناگواری رخ داد تا خاطره تلخ اریکسن در یورو ۲۰۲۰ زنده شود.

 

در دقیقه ۶ بازی، زمانی که «دیمیتری پایه» قصد داشت تا ضربه آزاد خود را بزند، بازیکن تیم بوردو به نام «ساموئل کالو» بی‌هوش شد تا ترس در بازی حکم‌فرما شود. البته خوشبختانه مشکل او جدی نبود و این بازیکن توانست سر پا شود و به بیرون از زمین برود و تعویض شود.

 

سرمربی بوردو پس از این اتفاق گفت: پس از چیزی که در یورو اتفاق افتاد ما فکر کردیم ساموئل ایست قلبی کرده است. با مشورت با پزشکان تصمیم گرفتیم او را تعویض کنیم که ریسکی در کار نباشد.

 

اودین، بازیکن تیم مارسی اظهار کرد: کالو واقعا ما را ترساند. ما کمی شوک زده شدیم زیرا یاد یورو افتادیم. پس از اتفاقی که برای اریکسن رخ داد همه در آن لحظه ترسیدیم ولی خوش بختانه حالش سریعاً خوب شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------