آخرین اخبار ورزشی


بازی پیکان و استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

محل برگزاری بازی پیکان و استقلال مشخص شد | برگزاری کنفرانس خبری گل‌محمدی و عنایتی در هتل اوین!

محل برگزاری دیدار تیم‌های پیکان و استقلال از هفته نهم لیگ برتر مشخص شد. به گزارش فارس، تیم‌ فوتبال پیکان در هفته نهم لیگ…

ماجدی: صداوسیما تا چند روز دیگر حق پخش را به AFC ندهد، میزبانی‌مان گرفته می‌شودمیرشاد ماجدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
عضو هیئت رئیسه فدراسیون معتقد است مسئولان صدا و سیما در خصوص پرداخت وجه حق پخش به AFC اقدام خواهند کرد تا میزبانی مسابقات تیم ملی نهایی شود.

به گزارش تسنیم به نقل از سایت رسمی فدراسیون، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: همانطور که می‌دانید بحث میزبانی برای ما بسیار مهم بوده و در همین راستا عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی‌های مختلف و مذاکرات گوناگون در ساختار رسمی و غیر رسمی برگزار کرد و توانستیم موانعی که برای میزبانی مقابل‌مان بود، را تقریباً برداریم.

 

وی ادامه داد: همه نکاتی که AFC در خصوص بحث میزبانی از فدراسیون فوتبال ایران خواسته را رعایت کردیم. در این راستا جلسات و مذاکرات بسیار زیادی برگزار شده و تقریباً به انتهای خود رسیده است. فقط مشکلی که بر سر راه وجود دارد، مبلغی است که صداوسیما باید بابت حق پخش تلویزیونی به کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت کند. در واقع AFC میزبانی در تمامی رده‌ها را منوط به پرداخت این وجه کرده است.

 

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: تا جایی که می‌دانم اکنون رئیس فدراسیون مذاکرات خوبی با صداوسیما داشته و امیدوارم با درایتی که مسئولان صداوسیما در خصوص اتخاذ رویه‌ای برای پرداخت وجه حق پخش به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش خواهند گرفت، میزبانی مسابقات تیم ملی را بر عهده داشته باشیم و قول همکاری لازم را بدهند تا این بحث ملی را زودتر رفع کنیم.

 

ماجدی  گفت: اگر تا چند روز آینده این مبلغ پرداخت نشود، میزبانی از ما گرفته می‌شود. خواهش من این است که با تدابیری که مسئولان صداوسیما اتخاذ می‌کنند، در اسرع وقت با هماهنگی‌هایی که با فدراسیون می‌شود، مبلغ درخواستی AFC را پرداخت کنیم و مانند گذشته میزبانی را در استادیوم آزادی برعهده بگیریم. علاقه‌مندان به فوتبال می‌دانند زمانی که در ایران بازی می‌کنیم بدون شک از بسته‌های میزبانی و کارهایی که در کشور می‌توانیم به راحتی انجام بدهیم، برای اینکه صرف و صلاح تیم ملی فوتبال کشورمان باشد، می‌توان استفاده بهینه کرد. امیدوارم با هماهنگی‌هایی که انجام می‌شود این مبلغ پرداخت شود تا از میزبانی محروم نشویم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------