احضار خطیبی و نویدکیا به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال/ واکنش مدیر سپاهان به اعتراض پیروانیرسول خطیبی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربیان تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شدند.

p>به گزارش مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رسول خطیبی سرمربی آلومینیوم اراک به دلیل افترا و نشر اکاذیب به جهت تشویش اذهان عمومی از طریق برنامه تلویزیونی و همینطور محرم نویدکیا سرمربی سپاهان به دلیل توهین به مقامات رسمی فدراسیون از طریق مصاحبه با رسانه‌ها قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان باید روز پنجشنبه ششم آبان ماه در جلسه کمیته انضباطی حاضر شوند.

 

نویدکیا قبل از دیدار با نفت مسجد سلیمان از بلاتکیفی این تیم در محل و زمان برگزاری این مسابقه بابت عملکرد فدراسیون گلایه کرده و گفته بود: «سه روز است تکلیفمان روشن نیست. حاضر نیستند به باشگاه ما یک نامه کتبی بزنند که بازی ما در اهواز است یا مسجد سلیمان. به ما گفتند شفاهی اعلام می‌کنیم اما در فوتبال حرفه‌ای چیزی به ا سم شفاهی وجود ندارد. سازمان لیگ باید کتباً به ما بگوید. نمی‌دانیم فردا کجا و چه ساعت و کدام شهر بازی داریم. با این «دبده و کبکه» … کت و شلوار می‌پوشند و در تلویزیون سخنرانی آن‌چنانی می‌کنند ولی نمی‌توانند یک بازی معمولی را در لیگ برگزار کنند.»

 

واکنش مدیر سپاهان به اعتراض پیروانی: فراموش کردند در جام حذفی حق ماهشهر را به آبادان منتقل کردند

مدیر تیم فوتبال سپاهان نسبت به اظهارات افشین پیروانی واکنش نشان داد.

 

به گزارش فارس، رضا فتاحی در پی اظهارات افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس که در رسانه‌های کشور منتشر شده است، اظهار داشت: تعیین محل مسابقه برعهده باشگاه میزبان و پس از تایید سازمان برگزار کننده است. همچنین پس از تعیین زمین مسابقه و تایید سازمان برگزارکننده هیچ باشگاه و مقامی اجازه لغو و جابجایی محل مسابقه را ندارد.

 

فتاحی تصریح کرد: بی‌اطلاعی از امور و اظهار نظرهای خاص و قیم‌ماآبانه توسط افراد در باشگاه‌های مختلف بستری برای غبار آلوده کردن فضای فوتبال و تولید التهاب و تنش بین هواداران ارزنده باشگاه‌ها خواهد شد که مغایر روح جوانمردی و الزامات فدراسیون محترم و سازمان لیگ و تاکید کمیته‌های محترم اخلاق و انضباطی می‌باشد.

 

مدیر تیم سپاهان گفت: تغییر محل برگزاری مسابقه تیم‌های سپاهان و نفت مسجد سلیمان در پی درخواست باشگاه میزبان بوده و هیچ‌گونه ارتباطی با  باشگاه سپاهان ندارد و این باشگاه کلیه اقدامات لازم جهت اسکان در شهرستان مسجد سلیمان را بعمل آورده بود ولی طبق تماس مسئولان سازمان لیگ از اعزام به مسجد سلیمان خودداری نمود و تا ساعت 19 روز شنبه 1400/08/01 از محل برگزاری مسابقه بی‌خبر بودیم و حتی محرم نویدکیا در نشست خبری قبل از بازی به این موضوع اشاره کردند.

 

وی افزود: علیرغم میل باطنی و رویه اخلاقی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به اطلاع همگان می‌رسانیم که موارد مطروح کذب و یا از سر بی‌اطلاعی بوده  و مشروحاً اعلام می‌شود؛ اظهار کننده محترم فراموش کرده که در مسابقات جام حذفی فصل 99-98 مسابقه تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس که میزبانی حق مردم خوب ماهشهر بود را به شهر آبادان انتقال دادند!

 

فتاحی تصریح کرد: همچنین او فراموش کرده که در مسابقات جام حذفی فصل 1400-1399 مسابقه تیم‌های شاهین بندر عامری و پرسپولیس که حق میزبانی مردم خوب بندر عامری بود را در شهر بوشهر برگزار کردند و این درحالی بود که در همان مرحله تیم فوتبال این باشگاه علیرغم غیر استاندارد بودن ورزشگاه ساوه مجبور به حضور در ساوه و برگزاری مسابقه با خوشه طلایی شدیم. در همین مسابقه مسئولین شهر ساوه کلیه تلاش و سعی خود را جهت برگزاری بهتر این مسابقه بعمل آوردند.

 

وی افزود: به استحضار کلیه مردم عزیزمان می‌رساند این باشگاه به جهت تعدیل تنش‌ها بین هواداران دو باشگاه و به جهت حضور قوی تیم پرسپولیس در مسابقات باشگاه‌های آسیا و درخواست شخص یحیی گل‌محمدی نسبت به برگزاری بازی دوستانه در تاریخ 1400/07/16 در تهران اقدام کردیم ولی متاسفانه افشین پیروانی مجدداً با اظهارات غیر واقعی ایجاد حاشیه و تنش می‌کنند. شایسته است کمیته محترم اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال به این موارد ورود تا ان شالله در فصل جاری فوتبال شاهد اینگونه اقدامات نباشیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------