آخرین اخبار ورزشی


یحیی گل محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

گل‌محمدی: بازی با فولاد یکی از مهم‌ترین دیدارهای فصل است/ با درویش زاویه ندارم

سرمربی تیم فوتبال پرسسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد حاضر شد. به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان…

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان/ برای دو تیم خطای پنالتی رخ داد؟کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
کارشناس داوری فوتبال ایران اعتقاد دارد که داور دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان قضاوت خوبی در این بازی داشته است.

حسین عسگری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره قضاوت کوپال ناظمی در دیدار پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: این بازی دو صحنه مشکوک به پنالتی برای پرسپولیس داشت. در دقیقه 29 توپ در محوطه جریمه نفت، به دست بازیکن این تیم برخورد کرد ولی نمی‌توان گفت این صحنه هند است. بازیکن نفت در حال تکل زدن و دستش تکیه‌گاه بود. بنابراین طبق نظر فیفا این صحنه فرم طبیعی بازیکن به حساب می‌آید، مگر اینکه دست بازیکن در تکل غیرطبیعی باشد. داور در این صحنه به درستی تشخیص به ادامه بازی داد.

 

وی عنوان کرد: در اواخر نیمه اول مهدی عبدی با مدافع نفت برخوردی داشت ولی فکر می‌کنم برخوردی جدی نبود اگر چه این صحنه در تصاویر تلویزیونی  خیلی مشخص نبود. در مجموع قضاوت داور خوب بود ولی کاملاً بدون اشتباه هم نبود. به طور مثال در دقیقه 69 یک پرتاب اوت به سود پرسپولیس گرفته شد که باید به نفع نفت اعلام می‌شد.

 

این کارشناس داوری درباره اعتراض‌های زیاد نیمکت‌نشینان دو تیم گفت: اعتراض‌ها خارج از حد معمول بود. حمید مطهری می‌توانست با اینگونه اعتراض‌هایی که داشت، کارت قرمز هم دریافت کند ولی داور سعی کرد اوضاع را مدیریت کند. اعتراض به تصمیمات داور حتی با آرامش و به آرامی اخطار دارد و اگر اعتراض با پرخاشگری همراه باشد، کارت قرمز دارد.

 

 همچنین نوید مظفری در گفت و گو با فارس در خصوص داوری اظهار داشت: قضاوت خوبی بود و یک صحنه بیشتر نداشت. تصمیمات داور درست بود.

 

کارشناس داوری در پاسخ به این که تکل بازیکن نفت مسجد سلیمان که به منظور قطع پاس بود و بازیکنان پرسپولیس معترض شدند که خطا هند و پنالتی اتفاق افتاده ولی داور دستور ادامه بازی داد، گفت: دست وقتی روی زمین می آید به عنوان تکیه گاه است و طبق قوانین فوتبال خطایی صورت نگرفته است.

 

مظفری در خصوص صحنه ای که  توپ به بازیکن پرسپولیس برخورد کرد که باعث اعتراض بازیکنان نفت مسجد سلیمان شد، هند بود یا خیر گفت: من چنین صحنه ای ندیدم.

 

وی در مورد صحنه برخورد مدافع نفت با مهدی عبدی که برای تصاحب توپ به آسمان پریدند، گفت: در این صحنه حق با داور است و شبیه سازی بود. ادامه بازی تصمیم درستی بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------