ترکیب رئال مادرید و لیورپول برای فینال لیگ قهرمانان اروپا اعلام شدترکیب رئال مادرید و لیورپول برای فینال لیگ قهرمانان اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
امشب (شنبه) از ساعت 23:30 به وقت ایران در ورزشگاه استادوفرانس شهر پاریس فرانسه، رئال مادرید و لیورپول به مصاف هم می روند و دیدار فینال این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را برگزار می کنند.

به گزارش فوتبالی، کارلو آنچلوتی تصمیم گرفته است که برای فینال از فدریکو والورده در کنار مودریچ، کروس و کاسمیرو استفاده کند و بدین ترتیب چهار هافبک تخصصی درون ترکیب تیمش داشته باشد. البته والورده توانایی این را دارد که در پست وینگر هم قرار بگیرد و سیستم رئال مادرید می تواند تبدیل به چهار سه سه هم بشود. به نظر می رسد که آنچلوتی رودریگو را به عنوان یار تعویضی نگه داشته است و می خواهد او را در نیمه دوم به میدان بفرستد.

 

رئال مادرید در خط حمله خود در این بازی زوج بنزما و وینیسیوس جونیور را دارد؛ زوجی که فصل بسیار درخشانی داشته است و اکنون باید دید که در دیدار فینال هم می تواند این فصل درخشان خود را تکیمل کند و با درخشش در این بازی جام را به مادرید ببرد یا خیر.

 

ترکیب رئال مادرید

تیبو کورتوا، دنی کارواخال، داوید آلابا، ادر میلیتائو، فرلاند مندی، کاسمیرو، تونی کروس، لوکا مودریچ، فدریکو والورده، کریم بنزما، وینیسیوس جونیور.

ترکیب رئال مادرید و لیورپول برای فینال لیگ قهرمانان اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 ترکیب لیورپول

آلیسون | الکساندر آرنولد، کوناته، فن دایک، رابرتسون | فابینیو، هندرسون، تیاگو | دیاز، مانه، صلاح.

ترکیب رئال مادرید و لیورپول برای فینال لیگ قهرمانان اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------