مدیربرنامه های یامگا: او به استقلا برنمی گردد/ رافائل سیلوا و علیرضا رضایی تمدید کردندیامگا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
برخلاف ادعای باشگاه استقلال، مدیر برنامه های کوین یامگا می گوید این بازیکن به ایران برنخواهد گشت.

به گزارش طرفداری، در شرایطی که تمرین تیم استقلال از روز چهارشنبه آغاز می شود، هنوز تکلیف کوین یامگا با این باشگاه مشخص نیست و ظاهرا او قصد ندارد برگردد.

 

بعد از اختلاف استقلال با مدیر برنامه های کوین یامگا، فرستاده مصطفی آجورلو جلسه ای با وکیل ایتالیایی او در دبی برگزار کرد اما ظاهرا رقم پیشنهادی باشگاه استقلال برای ادامه همکاری آنقدر کم بود که در این جلسه توافقی حاصل نشد.

 

در این بین مدیران استقلال مدعی هستند این بازیکن هیچ بندی مبنی بر جدایی ندارد و اگر سر تمرین حاضر نشود، جریمه می شود اما آنطور که مدیر برنامه های این بازیکن ادعا می کند او قصد بازگشت به ایران را ندارد و قانون هم به او اجازه جدایی می دهد.

 

ظاهرا طی فصل گذشته بارها برای یامگا مشكل درست شد ولی این بازیکن منتظر پايان فصل بود تا تصمیمش را برای جدایی عملی کند. خلاف ادعای مدیران باشگاه استقلال، این باشگاه تعهداتش را سر وقت و كامل انجام نداده، به عنوان مثال یک بار حقوق ماه فوريه این بازیکن به 6 قسمت تقسيم شد و بيش از دو ماه طول كشيد تا این پول در فرانسه به حسابش واریز بشود و كسی از مدیران استقلال به این بازیکن پاسخگو نبود.

 

با این شرایط به نظر می رسد تصمیم یامگا برای جدایی از استقلال جدی است، مگر اینکه مدیران باشگاه بتوانند این بازیکن را راضی به بازگشت کنند که البته تا این لحظه چنین چیزی رخ نداده است.

 

 ***

 

رافائل سیلوا تمدید کرد

رافائل سیلوا، مدافع فصل گذشته آبی پوشان با عقد قراردادی به مدت دو فصل قرارداد خود را با باشگاه استقلال تمدید کرد.

 

سیلوا گفت: هیچوقت شک نکردم که اینجا خواهم ماند. همیشه گفتم قلب من اینجاست. حس میکنم در خانه هستم و بسیار خوشحالم که دو سال دیگر باهم خواهیم بود. فصل جدیدی آغاز خواهد شد و ما به حمایت های شما احتیاج داریم. ممنون بابت همه پیام ها و حمایت هایتان؛ شما فوق العاده اید.

 

سیلوا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

***

 

چرا استقلال به سعید مهری اجازه جدایی نداد؟

استقلال به یک دلیل با جدایی سعید مهری مخالفت کرده است.

 

به گزارش طرفداری، سعید مهری بعد از یک فصل و نیم نیمکت نشینی در استقلال تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفته تا بتواند به تیمی برود که بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کند.

 

مهری از آلومینیوم اراک پیشنهاد جدی دارد و گفته می شود دوست دارد فوتبالش را در این تیم ادامه بدهد ولی باشگلاه استقلال با جدایی این بازیکن مخالفت کرده است.

 

دلیل مخالفت باشگاه استقلال با جدایی مهری این است که ساپینتو از باشگاه خواسته به هیچ بازیکنی اجازه جدایی ندهد تا او تصمیم نهایی در مورد بازیکنان را بگیرد.

 

***

 

علیرضا رضایی هم تمدید می‌کند

علیرضا رضایی سنگربان جوان استقلال که شایعاتی درخصوص احتمال جدایی او به گوش می رسید، برای تمدید قرارداد با مدیران باشگاه به توافق رسید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------