آخرین اخبار ورزشی

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته دوم،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته دوم/ جهش قابل توجه مس کرمان

مس کرمان که لیگ بیست‌ودوم را با شکست آغاز کرده بود، جهشی هفت رده‌ای در جدول لیگ برتر فوتبال تجربه کرد. به گزارش تسنیم،…

زمان ثبت‌نام انتخابات فدراسیون فوتبال تغییر کردانتخابات فدراسیون فوتبال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
رئیس کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال از تغییر زمان ثبت‌نام انتخابات این مجموعه خبر داد.

به گزارش فارس، علی فلاحتی در مورد آغاز زمان ثبت‌نام انتخابات فدراسیون و افراد واجد شرایط برای کاندید شدن برای این انتخابات اظهار داشت: اطلاعیه خود را در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر کردیم زمان ثبت‌نام از چهاردهم شروع شد و هفت روز ادامه دارد؛ البته به دبیرکل فدراسیون اختیار دادیم که بتواند این هفت روز را پشت‌سر هم قرار بدهد یا هفت روز کاری در نظر بگیرد.

 

وی ادامه داد: اگر تصمیم کامرانی‌فر روی هفت روز کاری باشد زمانی که خودمان در اختیار داریم را به صورت فشرده کار می‌کنیم تا لطمه‌ای به زمان‌بندی انتخابات نخورد. در این میان دو روز تعطیلی داریم که این موضوع خوبی و بدی دارد، خوبی‌اش این است که روزهای تعطیل نیز دوستان زحمت کشیده و برای تحویل مدارک در فدراسیون حضور دارند. بدی کار هم این است اگر کسی بخواهد خارج از مجموعه فدراسیون کار کند ممکن است این دو روز را از دست بدهد.

 

رئیس کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه با این تفاسیر نامزدها هفت روز کاری برای ثبت‌نام فرصت خواهند داشت، توضیح داد: بله. به همین دلیل زمان انتخابات را اصلاح می‌کنم. در اطلاعیه انتخابات آمده پایان ثبت‌نام 20 تیر است اما دبیرکل محبت کرد و زمان را به 22 تیر تبدیل کرد. برخی دوستان مانند دوران گذشته بررسی‌های لازم را انجام دادند ما از حق خودمان می‌زنیم تا حق و حقوقی از نامزدها کم نشود.

 

فلاحتی در خصوص اینکه مطابق اساسنامه آیا باید از نامزدهای ریاست و اعضای هیأت رئیسه پنج و دو امضا از اعضای مجمع برای معرفی‌نامه خود بگیرند، عنوان کرد: دقیقاً همین فرایند باید تکرار شود. بحث احراز صلاحیت شناور، به‌روز و زنده است. اینگونه نیست که اگر بزرگواری مدتی صلاحیت داشت دو ماه یا دو سال بعد آن صلاحیت همچنان ماندگار باشد. برعکس اگر کسی در برهه‌ای صلاحیت نداشت اینگونه نیست که بعداً صلاحیت پیدا نکند.

 

وی در گفت‌وگو با شبکه خبر اظهار داشت: در مجمع قبلی توضیح دادم ما بحث عدم صلاحیت نداریم بلکه عدم احراز صلاحیت است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------