تمرین استقلال بعد از چند روز اعتصاب برگزار شد/ محل اسکان بلانکو تغییر کردتمرین استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
شاگردان جواد نکونام به تمرینات بازگشتند و برای مسابقات لیگ آماده می‌شوند.

به گزارش ورزش سه، بازیکنان استقلال چند روز گذشته به محل تمرینات تیم نرفتند تا اعتراض خود به وضعیت مالی باشگاه را نشان بدهند اما پس از قرارداد استقلال با اسپانسر جدید و پولی که به حساب باشگاه واریز شد، شب گذشته بازیکنان به باشگاه رفتند تا بخشی از مطالبات خود را دریافت کنند.

 

تمرین امروز شاگردان نکونام با حضور همه بازیکنان ( به جز حاضران در اردوی تیم امید) برگزار شد تا اعتصاب شکسته شود و از امروز با انرژی کاملی برای نبرد بعدی در لیگ آماده شوند، نبردی که البته به نتیجه تیم ملی در مسابقات آسیایی بستگی دارد و به طور دقیق مشخص نیست که چه بازی و در چه تاریخی انجام خواهند داد.


نکونام که تیمش با کسب ۹ امتیاز در رده دوم قرار دارد، امیدوار است روند موفقیت آمیز کنونی را ادامه دار باشد و بتواند در قامت یک مدعی جدی ظاهر شود. با حضور بلانکو مهاجم جدید الورود و شاید ماشاریپوف دیگر گزینه سرمربی احتمالا استقلال با وضعیت متفاوتی از چهار هفته ابتدایی به میادین بازگردد.

 

محل اسکان بلانکو تغییر کرد

مسئولان باشگاه استقلال ۱۰ روز قبل خانه‌ای را برای بلانکو با اجاره ماهیانه ۵۰ میلیون تومان اجاره کردند اما این بازیکن شرایط منزل مدنظر مدیران استقلال را قبول نکرد.

 

البته نکونام اعتقاد داشت این بازیکن باید در نزدیک محل تمرین آبی پوشان ساکن شود چون رفت و آمد برای وی راحت باشد و به همین دلیل بازیکن آرژانیتی آنقدر اصرار کرد که در نهایت باشگاه استقلال امروز خانه این بازیکن را عوض کرد.

 

طبق پیگیری های صورت گرفته مشخص شد بلانکو امروز در نزدیکی دریاچه چیتگر مستقر شده و قرار است تا ساعاتی دیگر با آبی پوشان تمرین کند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------