باشگاه پرسپولیس سند پرداخت مالیات رادوشویچ را منتشر کردرادوشویچ،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت مالیات بوژیدار رادوشویچ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: «در رابطه با پرونده مالیاتی بوژیدار رادوشویچ به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند: با همکاری مسئولان محترم سازمان امور مالیاتی کشور، مفاصاحساب مالیاتی مربوط به دوران حضور دروازه‌بان سابق پرسپولیس در ایران روز 26 بهمن دریافت و بلافاصله ترجمه و برای وکیل این بازیکن ارسال شد.

 

در مرتبه اول‌، وکیل رادوشویچ این نامه را کافی ندانست و به همین دلیل با پیگیری‌های باشگاه و همکاری مجدد مسئولان این سازمان چند نامه دیگر مبنی بر تسویه حساب مالیات این بازیکن تنظیم و برای وکیلش فرستاده شد.

 

برگه تسویه حساب مالیاتی که برای رادوشویچ اخذ شده معتبرترین نامه در این زمینه است که سازمان امور مالیاتی کشور برای اشخاص حقیقی یا حقوقی صادر می‌کند و نکته مهمتر اینکه تسویه‌ حساب مالیاتی با برانکو ایوانکوویچ نیز که همین چند هفته پیش انجام شد عیناً و دقیقاً مانند همین برگه بوده است که برای سرمربی سابق پرسپولیس ارسال شد و مورد قبول و تأیید او و وکیلش قرار گرفت.

 

با این حال و در کمال تعجب شاهدیم که بازیکن کروات و وکیلش بدون هیچ دلیل منطقی و مستدلی هر بار فرم مفاصاحساب صادر شده از سوی سازمان امور مالیاتی کشور را رد می‌کنند و به دلایلی که برای هیچکس مشخص نیست از ارسال تأییدیه به فیفا خودداری کرده و عجیب اینکه باشگاه پرسپولیس را متهم به دروغ‌گویی هم می‌کنند».

 

رادوشویچ،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------