انتقاد صریح اوسمار از بیرانوند: اگر اطلاع می‌دادید مصدومیت شدید نمی‌شداوسمار،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
در روزی که باواریایی‌ دومین شکست متوالی‌شان را متحمل شدند، صدرنشین جدول با یک پیروزی دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شد.

به گزارش ورزش سه، اوسمار ویه‌را سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با گل‌گهر حضور یافت و در حالی که با پیراهن قرمز مقابل مترجم و مدیررسانه خود نشسته بود، به سوالات پاسخ داد.

 

بخش اصلی صحبت‌های سرمربی برزیلی پرسپولیس در مورد مصدومیت علیرضا بیرانوند بود که او از کادر پزشکی تیم ملی بابت عدم اطلاع رسانی انتقاد کرد.

 

اظهارات اوسمار را بخوانید:

 

صحبت‌های اولیه؟
عصر همگی بخیر! همیشه بعد از توقف نسبتا طولانی به خاطر سال نو و فیفادی، تازگی و سختی را تجربه می‌کنیم. همه تیم‌ها وقت خوبی برای تمرین و بازی دوستانه داشتند و همه می‌دانند این قسمت آخر لیگ است که برگزار می‌شود. ۹ بازی تا پایان لیگ مانده و هر کدام از این بازی‌ها اهمیت زیادی برای خودش دارد.

 

دیدار با گل‌گهر؟
ما می‌دانیم گل‌گهر تیم باکیفیتی است و فوتبال خوبی بازی می‌کند و امیدواریم به هدف خودمان که بازی خوب است و همچنین سه امتیاز، برسیم. تیم حریف  در بخش دفاعی تیم بسیار خوبی است و بازیکنان آنها با هم هماهنگ هستند و بازیکنانی دارد که به صورت انفرادی هم می‌توانند کمک کنند. بازی تاکتیکی و تکنیکی خوبی خواهد شد و امیدوارم در ۹۰ دقیقه بازی خوبی ببینیم.

 

مصدومیت بیرانوند و بیانیه‌های پرسپولیس؟
به نظر من هر بازیکنی در هر جای دنیا باعث افتخارش است که در تیم ملی در جام جهانی، جام ملتها، بازی دوستانه و… به میدان برود و هر تیمی که بازیکنش به تیم ملی می‌رود، باعث افتخار است و نشان می‌دهد کارش را درست انجام داده است. مصدومیت‌ها به وجود می‌آید و اتفاق می‌افتد اما بعضی مواقع با راهنمایی و چند کار، ریسک مصدومیت پایین می‌آید.

 

اوسمار بعد از این مقدمه سراغ بخش اصلی نظرش می‌رود: چیزی که ما را ناراحت می‌کند، اتفاقاتی است که بعد از مصدومیت علی [بیرانوند] پیش آمده است.  فکر می‌کنم علی یک روز قبل از بازی ترکمنستان به کادر پزشکی تیم ملی گفته بود که یک دردی را در دستش حس می‌کند که شاید باعث می‌شد حتی مقابل ترکمنستان بازی نکند. در بازی هم ضربه به دستش خورد که دردش را بیشتر کرد و فردای روز بازی به کادر پزشکی تیم ملی گفت که درد دستش بیشتر شده. ام ار ای که بعد از بازی گرفتند، وجود دارد و نشان می‌دهد دستش مصدوم شده بود.

 

ما نمی‌گوییم که نباید مصدوم می‌شد بلکه می‌گوییم اگر همان موقع تشخیص داده می‌شد و کارهای درمانی را آغاز می‌کردند، به جای ۳-۴ بازی شاید یک یا حداکثر دو بازی را از دست می‌داد.

 

با کنایه به کادر پزشکی تیم ملی: درخواستی که می‌توانم از کادر پزشکی تیم ملی داشته باشم این است که اگر مصدومیت مشابه پیش آمد به اطلاع باشگاه‌ها برسانند تا ما کارهای لازم را شروع کنیم و همچین مواردی پیش نیاید. الان نمی‌شود کاری کرد و به عقب برگشت اما این درسی به ما داد که این گزارش‌ها را زودتر ارائه دهیم، همانطور که تیم‌ها به تیم ملی احترام می‌گذارند و بازیکنان خود را به تیم ملی می‌دهند، آنها هم احترام متقابل بگذارند.

 

خطاب به هواداران پرسپولیس: هواداران بدانند ما به اندازه آنها ناراحت هستیم و این اتفاق دست ما نبود و بالاتر از توان کاری ما بود و ما به اندازه آنها ناراحت هستیم.

 

در بازی رفت صحنه جنجالی عبور توپ از خط دروازه بیرانوند گل گرفته نشد. حالا با مصدومیت بیرانوند این شائبه وجود دارد که داوری به سود پرسپولیس شود. نظر شما چیست؟
مدیررسانه پرسپولیس: چه کسی این شائبه را به وجود آورده؟ باید سوال درست بپرسید.

 

غیر از آقای بیرانوند مصدوم دارید؟
اوسمار: فقط وحدت و بیرانوند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------