آخرین اخبار ورزشی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

قلعه‌نویی: قرار نیست همه من را تایید کنند | کارپین: می‌خواهیم خودمان را با فوتبال آسیا تطبیق دهیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: قرار نیست همه من را تایید کنند و به مخالفانم هم احترام می‌گذارم. به گزارش فارس، امیر…

افشاگری تند فتح‌الله‌زاده علیه آجرلو؛ کل مدیران تاریخ استقلال اندازه شما هزینه نکردند | من بمب ترکاندم، شما باشگاه را ترکاندیدعلی فتح‌الله‌زاده ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
علی فتح‌الله‌زاده با حضور در برنامه فوتبال برتر، حملات بی‌سابقه‌ای به مصطفی آجورلو داشت. 

به گزارش همشهری‌آنلاین، علی فتح‌الله‌زاده با حضور در برنامه فوتبال برتر، صحبت های زیادی را به زبان آورد. سوژه اصلی صحبت‌های مدیرعامل استقلال در برنامه دوشنبه شب به مانند تمام روزهای گذشته، پیرامون بدهی‌های باشگاه بود.

 

فتح‌الله‌زاده در بخشی از صحبت‌هایش به شدت از عملکرد مصطفی آجورلو انتقاد کرد. او بدون نام بردن از آجورلو، صحبت‌های زیادی را علیه مدیرعامل پیشین استقلال مطرح کرد.

 

مدیرعامل آبی‌ها حمله به آجورلو را اینگونه آغاز کرد: فضای خیلی بدی شده است. آقای قربانزاده می‌گوید ۲۴۰ میلیارد تخلف داریم. این را من نمی‌گویم، آقای قربانزاده می‌گوید. اینکه شما بیایید بگویید ۴۰۰ هکتار زمین گرفته‌ایم، خب کجاست؟ ۴۰۰ هکتار پیشکش شما، ۴۰۰ متر آن را به ما نشان دهید. به شعور هوادار توهین نکنید.

 

ما ته چاه هستیم

ما همه مشکلات را یکی یکی رد می کنیم. بالاخره این توان در من هست و تا پیش از این نیز این مشکلات را رد کرده ایم. ما ۷۰۰ میلیارد هزینه کرده‌ایم. ولی نه مربی پول گرفته و نه بازیکن و به هتل هم بدهکاریم. اتفاقات کسی که می‌گوید باشگاه را به اوج می‌رسانم، سر و ته ایستاده است. ما ته چاهیم!

 

شما با هزار میلیارد بدهی در درون باشگاه بمب ترکاندید

مگر نمی‌گفتید هزار میلیارد می‌آوریم؟ درست است، هزار میلیارد آورده ولی هزار میلیارد بدهی! ۷۰۶ میلیارد هزینه شده و ۶۰۰ میلیارد نیز تعهد داده‌اند که من باید آن را پرداخت کنم. من نجابت به خرج می‌دهم و چیزی نمی‌گویم ولی دلیل نمی‌شود که بیایید ما را مسخره کنید و بگویید بمب می‌ترکانم. بمب ترکاندن هنر می‌خواهد. بمب ترکاندم فرهاد مجیدی، نکونام، رحمتی، خسرو و سوپراستار تیم رقیب، هاشمی‌نسب را آورده‌ام. بله شما هم بمب ترکانده‌اید ولی در خود باشگاه و هزار میلیارد بدهی به بار آورده‌اید.

 

تیم قهرمان را آقای مددی بست

می‌گوید ما نبودیم ۹ سال تیم قهرمان نشد. تیمی که قهرمان شد را آقای مددی بسته بود. من ۹ سال بودم و هشت تا قهرمانی آورده‌ام. به مردم آدرس غلط ندهم. از روزی که آمده‌ام در حال پرداخت بدهی هستم. نزدیک به ۱۰۰ چک را پرداخت کرده‌ام.

هتل می‌خواست اجازه ورود ساپینتو را ندهد

 

هتل با من تماس گرفت که اجازه نمی‌دهیم آقای ساپینتو امشب به اینجا بیاید چون بدهی آن پرداخت نشده است. بدهی که ۲ میلیارد تومان بود. یعنی شما نتوانستید ۲ میلیارد را پرداخت کنید؟

 

باشگاه هزینه خشک‌شویی مدیران را هم پرداخت می‌کرد

ما در تهران ماساژور نداریم؟ در تهران خدمات نداریم که پنج نفر از شهرستان بیایند و ماهی فقط ۱۳۰ میلیون هزینه اتاق هر کدام از اینها را پرداخت کنیم. این فقط هزینه‌های اقامت بود. پول خشک‌شویی و... نیز هزینه شده است.

 

راننده یک فرد رده سوم باشگاه ۲۵ میلیون حقوق می‌گرفت

یک نفر پیش من آمد و گفت حقوقش را پرداخت کنیم. گفتم شما چه کسی هستید؟ گفت من راننده فلانی هستم. من خنده‌ام گرفته بود. پرسیدم مگر فلانی راننده هم دارد؟ دستمزد شما چقدر است؟ گفت من ۲۵ میلیون حقوق می‌گیرم. من با بیش از ۲۰ سال مدیریت، ماهی ۲۵ میلیون حقوق نمی‌گیرم. راننده نفر رده سوم باشگاه ۲۵ میلیون حقوق می‌گیرد. این پولها ما را نابود می‌کند.

 

این دوست ما دچار توهم شده است

متأسفانه این دوست ما دچار توهم شده است. گفته‌اند شرکت بورسی را ادامه بده، او فکر می‌کند شرکت بوسی است. به آن برنامه آمده و به این و آن بوس می‌دهد. اگر به بوس است که من به همه بوس می‌فرستم. این کار زشت است بعد می‌آیید ما را تحقیر می‌کنید؟ من باز هم نجابت به خرج می‌دهم و خودم را کنترل می‌کنم و چیزی نمی‌گویم. ولی اگر یک بار دیگر از این حرف‌های بیخود و بی‌ربط زده شود، من نیز مجبورم خیلی چیزها را بگویم.

 

کل مدیران تاریخ استقلال اندازه شما هزینه نکردند

شما وقتی ۷۰۰ میلیارد خرج می‌کنید و ۶۰۰ میلیارد تعهد هم ایجاد کرده‌اید یعنی ۱۳۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده‌اید. کل مدیران تاریخ استقلال روی هم چنین رقمی هزینه نکرده‌اند.

۲۳ درصد دریافتی را به ۵۰ تا ۶۰ درصد رساندم

 

می‌گویند ما حساب را خالی کرده‌ایم. درحالی که از ۳۵۰ میلیاردی که در حساب بوده، ۲۵۰ میلیارد برداشته‌اند. تیم ۲۳ درصد گرفته بود به صورت میانگین و من این عدد را به ۵۵ درصد الی ۶۰ درصد رساندم.

 

گفتند بخاطر پروژه خانه‌ام به ترکیه رفته‌ام

من از روزی که آمدم به کادرفنی و بازیکنان پول داده‌ام. ۴۵۰ هزار دلار به کادرفنی داده‌ام. رفتم ترکیه و پول اللهیار را گرفتم و پخش کردند که من برای پروژه خانه‌ام به آنجا رفتم در حالی که من در خارج از کشور هیچ ملک یا چیزی دیگر ندارم.

 

شب قبل از سوپرجام، مربی گفت نمی‌آیم!

شب قبل از سوپر جام، ساعت ۱۲ شب دوستی به من زنگ زد و گفت سرمربی گفته پولم را نگرفته‌ام و نمی‌آیم. صبح از دوستان پول قرض گرفتم و در فرودگاه به او پول دادم. یک دوستی که با من از صبح تا شب بود، وقتی برگشتیم تهران، تازه به من گفت که دستیار ساپینتو نمی‌تواند از کشور خارج شود و با کمک سردار ذوالقدر آن وقت شب مسئله را حل کردم.

 

باید تا عید ۲۳۰ میلیارد بدهم

می‌گفتند ۵۰۰ میلیارد از تبلیغات محیطی می‌آوریم ولی ۱۰۰ میلیارد در آمده و از آن طرف ۹۰ میلیارد به سازمان لیگ بدهکاریم. من اگر تا عید ۲۳۰ میلیارد پول ندهم، مشکلات دیگری هم خواهیم داشت.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023