برنامه باشگاه استقلال برای جذب بازیکن خارجی/ پنجره زمستانی آبی‌ها در آستانه باز شدنباشگاه استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
مدیرعامل باشگاه استقلال در تلاش برای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه است.

به گزارش فارس، یکی از برنامه‌های باشگاه استقلال در نقل و انتقالات زمستانی جذب بازیکن خارجی است و این هدف را با درخواست سرمربی برای تقویت تیم آبی پوش تهران در نیم فصل دوم دنبال می‌کند.

 

با وجود بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال، طی روزهای اخیر اسامی مختلفی برای حضور در جمع شاگردان ساپینتو مطرح شده و این در حالیست که باشگاه استقلال اگر بتواند پنجره نقل و انتقالاتی را باز کند، برنامه مشخصی برای جذب بازیکن خارجی دارد.

 

بر اساس پیگیری‌ها مشخص شد استقلال برای جذب بازیکن خارجی به دنبال بازیکنانی با مبلغ 300 تا 400 هزار دلار است و با توجه به اینکه گفته می‌شود در لیست ساپینتو نام 2-3 بازیکن خارجی وجود دارد، باشگاه مذاکرات خودش را با گزینه‌های مدنظر بر همین اساس پیش می‌برد.

 

قرار است امروز پولی از سوی اسپانسر به حساب باشگاه واریز شود و در صورت تحقق این امر، علی فتح الله زاده امیدوار است بتواند پس از سفر به امارات و توافق با گابریل پین و هرویه میلیچ، تا اواسط هفته پنجره نقل و انتقالاتی را باز کند و اقدامات نهایی را برای عقد قرارداد با بازیکن خارجی انجام دهد. این در حالیست که طبق اعلام سازمان لیگ پنجره زمستانی روز پنجشنبه 6 بهمن بسته می‌شود.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است فردا به امارات سفر کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023