آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

آزار عمدی ساپینتو توسط باشگاه برزیلی آزار عمدی ساپینتو ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
رسانه برزیلی خبر داد باشگاه واسکادوگاما به صورت عمدی پرونده ساپینتو را به فیفا کشاند. 

به گزارش فارس، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در یک هفته گذشته درگیر پرونده مطالباتش از باشگاه واسکادوگا بود که کار این پرونده به فیفا کشیده شده بود.

 

سرمربی استقلال بعد از یک سال مهلت به باشگاه برزیلی در نهایت خسته شد و به فیفا علیه آنها شکایت کرد تا مطالباتش را دریافت کند.

 

فیفا هفته گذشته به نفع ساپینتو رای داد و باشگاه برزیلی را مجاب به پرداخت یک میلیون رئال برزیل به ساپینتو کرد و این باشگاه را از نقل و انتقالات محروم کرد. در نهایت باشگاه برزیلی مطالبات سرمربی استقلال را به صورت تمام و کمال پرداخت کرد تا این محرومیت برداشته شود.

 

 آزار عمدی ساپینتو ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

در همین رابطه سایت «vasconoticias» برزیل خبر داد باشگاه واسکادوگاما پول برای پرداخت مطالبات ساپینتو را داشت ولی اجازه داد تا پرونده به فیفا برود.

 

این رسانه برزیلی دلیل این اقدام را اذیت کردن سرمربی استقلال و عدم پرداخت مطالباتش در موعد مقرر بیان کرد. در غیر این صورت مبلغ یک میلیون رئال رقمی بسیار ناچیز برای باشگاه واسکادوگاما به شمار می آید چون در نقل و انتقالات گذشته مبلغ 40 میلیون رئال هزینه کرده بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022