رحمتی: AFC چاره‌ای پیدا کند تا مشکل ما برای تیم‌های دیگر تکرار نشود سرمربی تیم فوتبال نساجی,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال نساجی از عدم صدور ویزا برای بازیکن عراقی این تیم انتقاد کرد.

 به گزارش ایسنا،مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار با مومبای‌سیتی اظهار کرد: ما برای شروع این بازی لحظه‌شماری می‌کنیم. با توجه به این که نساجی برای اولین بار است در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند. من، اعضای تیم و بازیکنان انگیزه مصاعفی داریم که از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم.

 

خبرنگار هندی از رحمتی پرسید مومبای سیتی ۶ بازیکن خارجی دارد و شما بازیکن خارجی کمتری دارید، آیا این موضوع در بازی فردا تاثیری دارد یا خیر؟ که سرمربی نساجی پاسخ داد: مگر ما بازیکن خارجی بیشتری داشتیم فرقی هم می‌کرد؟ به یکی از بازیکنان خارجی تیم ما اجازه ورود به هند داده نشده است.

 

وی تاکید کرد: فوتبال جای دوستی و رفاقت است. من در حال حاضر یکی از بازیکنان خوب و خارجی تیمم را در اختیار ندارم. به جای دو مهاجم در بازی فردا فقط یک مهاجم دارم اما همکاری با ما صورت نگرفت.

 

سرمربی تیم فوتبال نساجی ایران تاکید کرد: حریف فردای ما ۶ بازیکن خارجی دارد و از ۳-۴ بازیکن ملی پوش استفاده می کند، این تیم سابقه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد. ما خودمان را آماده کردیم که مقابل یک تیم خوب بازی کنیم. البته ما بازیکنانی داریم که سابقه حضور در این تورنمنت را دارند و جوانانی در تیم ما هستند که قصد دارند خود را به فوتبال آسیا نشان بدهند.

 

رحمتی تاکید کرد: ویزا ندادن به علا عباس یک مشکل بزرگ برای ماست. امیدوارم AFC برای اینگونه موارد چاره داشته باشد چون فکر نمی‌کنم تیم‌های دیگر بپذیرند که بازیکن بخرند و هزینه کنند اما به آنها اجازه ورود به هند داده نشود.

 

وی با اشاره به شرایط مومبای سیتی گفت: ما دو بازی امسال این تیم را تماشا کردیم ‌و سعی کردیم بازی‌های سال گذشته این تیم را هم بررسی کنیم. انرژی هواداران تیممان را از ایران کنار خودمان حس می کنیم و امیدوارم عزیزان ایرانی که در هند ساکن هستند فردا کنار ما باشند و از نماینده ایران حمایت کنند.

 

رحمتی در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط آب و هوایی هند و بارش باران مشکلی برای بازی فردا ندارند؟ گفت:این آب و هوا شبیه شرایط جوی قائمشهر است. دیروز هم هوا شرایط بدی نداشت، ما سه بازی لیگ‌مان را در قائمشهر بازی کردیم و مشکلی از بابت آب و هوا نداریم.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------