مورد عجیب ماشین «بی ام و» و باشگاه پرسپولیس باشگاه پرسپولیس,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
جالب‌ترین مورد مربوط به شکایتی است که یک شخصی یک دستگاه بی‌ام‌و از باشگاه پرسپولیس خواسته! فردی به‌نام یحیی خواجه، این خودرو بی‌ام‌و را مطالبه کرده 

حسن سایت کدال و بورسی شدن باشگاه پرسپولیس در این است که غیر از لیست هزینه‌ها و خرج و برج باشگاه در امور مختلف و البته مشخص شدن درآمد‌های باشگاه، مسائل مهم دیگری مثل دعوا‌های حقوقی هم روشن می‌شود. چند روز قبل مدارک تازه‌ای در این سایت مربوط به باشگاه پرسپولیس بارگذاری شد که نشان می‌دهد ۱۹ دعوای حقوقی علیه این باشگاه همچنان در جریان است و رأی نهایی درباره‌شان صادر نشده است. البته طبیعتاً قرار نیست پرسپولیس در تمام این پرونده‌ها بازنده باشد، اما مجموع ارقامی که این افراد حقوقی و حقیقی از پرسپولیس طلب دارند کم نیست و همچنان به‌عنوان یک چالش برای این باشگاه به حساب می‌آید.

 

در بین افراد شناخته شده و طلبکارانی که هواداران با آن‌ها آشنایی دارند نام میلاد غریبی، بازیکن سابق سرخ‌ها در آن دیده می‌شود. بازیکنی که در لیگ شانزدهم پرسپولیسی شد، اما بعد از یک سال مصدومیت و نیمکت‌نشینی با کمترین زمان ممکن حضور در میدان، این باشگاه را ترک کرد. در دعوای مطرح شده غریبی علیه پرسپولیس، او تقاضای ۳۳۰ میلیون تومان کرده و این دعوا در جریان است.

  

سعید شیرینی، سرپرست سابق تیم و معاون سابق اجرایی باشگاه که حالا مدیر شرکت پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس هست هم دعوایی علیه باشگاه پرسپولیس دارد که مبلغ طلب او ۴۲۹ میلیون تومان است و البته این پرونده هم جریان دارد.

 

در یکی دیگر از موارد جالب بانک گردشگری به خاطر قراردادی که در زمان محمدحسن انصاری فر با این اسپانسر بسته شد تقاضای یک میلیارد تومان کرده که این پرونده هم باز و در جریان است.

 

اما جالب‌ترین مورد مربوط به شکایتی است که یک شخصی یک دستگاه بی‌ام‌و از باشگاه پرسپولیس خواسته! فردی به‌نام یحیی خواجه، این خودرو بی‌ام‌و را مطالبه کرده. ظاهراً این فرد در یک مسابقه تلویزیونی و با قرعه‌کشی برنده این جایزه گرانبها شده و باشگاه بعد از چند سال این جایزه را به او نداده است. البته گفته شده پرداخت این جایزه بر عهده یکی از اسپانسر‌های سابق باشگاه بوده که از این کار طفره رفته و پرونده‌ای علیه پرسپولیس باز شده است.

 

در بین افراد حقیقی و حقوقی که علیه پرسپولیس طرح دعوی کرده‌اند نام شرکت خدماتی ایرانسل یکی از زیرمجموعه‌های اسپانسر فعلی باشگاه دیده می‌شود که البته رقمی در آن ذکر نشده است. ظاهرًا این دعوی به خاطر قرارداد با شرکت مبناتوسعه مبین به‌عنوان اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس مطرح شده و هنوز به سرانجام نرسیده است.

 

 ایران ورزشی

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022