توهین سنگربان آرژانتین به ام‌باپه در کنار لیونل مسی | ام‌باپه بین دو نیمه به بازیکنان فرانسه چه گفت؟ تیم ملی فوتبال آرژانتین,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سنگربان تیم ملی فوتبال آرژانتین در جشن قهرمانی این تیم به کیلیان ام باپه توهین کرد.

  به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت ،تیم ملی فوتبال آرژانتین در فینال جام جهانی توانست برابر فرانسه به پیروزی دست پیدا کند.

 

جشن قهرمانی آرژانتین با حضور بازیکنان در پایتخت این کشور برگزار شد.

 

ایمیلیانو مارتینس سنگربان آرژانتین در این مراسم در کنار مسی به ام باپه توهین کرد این درحالی است که همین بازیکن در جریان بازی سه گل به او زد.

 

 تیم ملی فوتبال آرژانتین,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

مارتینس در جریان جشن قهرمانی آرژانتین، عروسک ام‌باپه را در دست گرفت و درباره او به تندی و با تمسخر صحبت کرد.

 

ام‌باپه بین دو نیمه به بازیکنان فرانسه چه گفت؟

 

شبکه TF1 فرانسه از صحبت های انگیزشی ام باپه در بین دو نیمه دیدار با آرژانتین سخن به میان آورد که باعث شد تا فرانسه متحول شود و عملکرد بهتری در نیمه دوم داشته باشد.

 تیم ملی فوتبال آرژانتین,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

به گزارش ایسنا و به نقل از TF1، تیم ملی فوتبال فرانسه دو نیمه بسیار متفاوت را برابر آرژانتین تجربه کرد.

 

فرانسه در نیمه نخست عملکرد بسیار ضعیفی از خود نشان داد و با دو گل شکست خورد اما در نیمه دوم با درخشش ام باپه به خود آمد و دو گل خورده را جبران کرد تا کار به وقت های اضافی کشیده شود.

 

در وقت های اضافی فرانسه بازهم عقب افتاد اما ام اباپه دوباره گلزنی کرد تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود و در نهایت آرژانتین با درخشش سنگربان خود به پیروزی برسد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

 

شبکه TF1 فرانسه از صحبت های ام باپه در بین دو نیمه دیدار برابر آرژانتین سخن به میان آورد به طوریکه او خطاب به بازیکنان گفته بود: بچه ها بدتر از این نمی شد. باید در نیمه دوم عملکرد بهتری داشته باشیم و جبران کنیم. ما در نیمه نخست دو گل دریافت کردیم اما می توانیم در نیمه دوم جبران کنیم. لعنتی ها این رقابت بزرگ هر ۴ سال یک بار برگزار می شود و به همین خاطر باید نهایت تلاش خود را برای جبران به کار گیریم.

 

ام باپه عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی داشت و توانست با زدن ۸ گل عنوان آقای گلی را کسب کند. او بعد از مسی دومین بازیکن برتر جام هم لقب گرفت.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023