آخرین شرط پرسپولیس برای جذب مهاجم مد نظر یحییباشگاه پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
باشگاه پرسپولیس و مهاجم فصل قبل این تیم هنوز به توافق نهایی برای امضای قرارداد نرسیده اند.

به گزارش فرهیختگان ؛ باشگاه پرسپولیس روز گذشته مذاکرات خود را با عیسی آل‌کثیر ادامه داد و برخلاف انتظار توافق نهایی بین طرفین حاصل نشد. برخلاف آنچه در برخی رسانه‌ها عنوان شده باشگاه پرسپولیس پیشنهاد قرارداد یک‌سال و نیمه نداده، بلکه خواستار قرارداد ۶ ماهه به‌اضافه قرارداد یک‌ساله مشروط شده است. درحالی‌که عیسی اصرار به قرارداد یک‌سال‌ونیمه دارد.درحقیقت موضع باشگاه پرسپولیس در راستای سیاست سرمربی این تیم است.

 

با توجه به اینکه عیسی یک‌سال از میادین دور بوده طبیعی است که زمان زیادی برای بازگشت به روزهای اوجش داشته باشد و این اتفاق هم نمی‌توان گفت قطعی است. از این رو یحیی خواسته ابتدا قرارداد کوتاه‌مدت با آل‌کثیر امضا شود و درصورتی‌که او تا پایان فصل توانست نظر کادرفنی را جلب کند قرارداد جدیدی با او امضا خواهد شد.

 

باشگاه پرسپولیس حتی به امضای قرارداد یک‌سال‌ونیمه که فصل آینده‌اش مشروط باشد راضی‌ شده اما عیسی و مدیربرنامه‌هایش هنوز حاضر به قبول آن نشده‌اند. در این مورد باشگاه پرسپولیس به عیسی اعلام کرده که به پیشنهاد مطرح شده فکر کند و تصمیم خودش را در روزهای آتی اعلام کند. مساله دیگر اینکه طرفین بر سر مسائل مالی هم هنوز به توافق نهایی نرسیده‌اند و باشگاه پرسپولیس در این مورد هم مبلغ مورد نظر خود را پیشنهاد داده و منتظر پاسخ این بازیکن خواهد ماند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023