آخرین اخبار ورزشی


تیم ملی فوتبال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

شکست کلمبیا برابر پرو در کوپا آمه ریکا

تیم ملی فوتبال کلمبیا با شکست برابر پرو فرصت صدرنشینی موقت در کوپا آمه ریکا را از دست داد. به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله…

واکنش تند کی روش در ارتباط با گزارش اخیر فیفا اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,کی‌روش
سرمربی پرتغالی و سابق تیم ملی ایران با انتشار پستی در اینستاگرام نسبت گزارش اخیر فیفا واکنش تندی نشان داد. 

به گزارش  ورزش سه ، گزارشی که اخیراً از سوی فیفا در خصوص اسناد مالی پرداخت‌شده توسط فدراسیون فوتبال ایران به‌حساب کارلوس کی روش و کادر فنی‌اش دریکی از خبرگزاری‌های ایران منتشرشده، در چند روز گذشته ابهاماتی را در فضای رسانه‌ای ایران ایجاد کرده است و این در حالی است که شب گذشته برنامه فوتبال برتر نیز با پرداختن به این گزارش مدعی شد که کی روش چیزی حدود 15 درصد ازآنچه باید به‌عنوان پاداش به او تعلق می‌گرفت بیشتر دریافت کرده است و همین نکته مزید علت شد تا سرمربی حال حاضر تیم ملی کلمبیا را بر آن دارد که به زبان فارسی نسبت به این ابهامات با انتشار پستی مفصل در صفحه شخص اش در اینستاگرام واکنش نشان دهد و درعین‌حال مسائل مطرح‌شده را کاملاً بی‌پایه و بی‌اساس قلمداد کند.

 

کی روش در پستی که هیچ عکسی هم در ان کار نشده با زبان فارسی چنین نوشته است:

 

"1- بعد سپری کردن متعهدانه 8 سال از زندگی خود در تیم ملی، اجازه دهید این هواداران ایرانی باشند که ارزیابی و تقدیر خود را از خدمات، تعهد، صداقت، وفاداری و دستاوردهای من به فوتبال ایران را انجام دهند. بالاتر از آن‌ها فقط خدا می‌تواند در مورد اعمال و تصمیمات من قضاوت کند.

 

2- تمام افرادی که من افتخار و امتیاز این را داشتم که با آنها همکاری کنم، مخصوصا اعضای کادر و بازیکنانم، آنها منبع الهام من بودند. همچنین هواداران فوتبال ایران انگیزه من بودند.

 

بدون همه آنها، موفقیت و دستیابی به همه دستاوردها و ایجاد میراثی که ما در طول آن روزهای باشکوه طلایی به همراهی یکدیگر خلق کردیم، ممکن نبود.

 

3- مراتب قدردانی و تشکر خود را به تک تک‌ آنها بابت فداکاری، شایستگی، اخلاق کار، صداقت و وفاداری به موفقیت تیم ملی اعلام میکنم.

 

من معتقدم هواداران ایرانی مثل همیشه به اعضای کادر من، بازیکنان من و در کل همه ما کاملاً اعتماد دارند و در مورد اخلاق مداری و حرفه ای گری، صداقت و شخصیت ما هیچ شکی نیست.

 

4-همه می دانند چه افرادی همیشه پشت آن خبرگزاری خاص بوده اند. طبق معمول، آنها فقط به عنوان انگشتهای آلوده و‌ به نمایندگی از چهره های کثیف شناخته شده همیشگی عمل می کنند. همان روش های کثیف، همان اقدامات آلوده، همان رفتارهای کثیف.

 

5- آنها آنقدر زشت، قابل پیش بینی و متوسط هستند که به یک نکته می رسیم که دلمان به حال آنان میسوزد و همچنین بابت تمام لطمه های نا درست و ناعادلانه ای که به افرادی که صادقانه و متعهدانه در تیم ملی کار کردند را وارد کرده اند احساس درد می کنیم.

 

6- انتشار این اسناد توهم آمیز توسط آن آژانس خاص فقط یک قدم معمول کثیف است که سعی در جلب توجه و پنهان کردن بی کفایتی و مدیریت مخرب فوتبال ایران دارد.

 

در این لحظه که انسان ها به دنبال سلامتی، انسجام و اتحاد، تحمل درد مشترک و دوستی بیشتر هستند، این ویروس های انسانی از این فرصت استفاده می کنند تا حمله کنند، مسموم کنند و فضا را آلوده کنند بدون هیچ احترام و هیچ احساسی برای کسانی که متحمل رنج و مبارزه برای ادامه زندگی خویش هستند.

 

شرم بر آنها."

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی