X

راستی آزمایی تست‌ها خیلی بد بود/ پرسپولیس مقصر نیست اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه این باشگاه نگرانی بابت افشاگری باشگاه پارس جنوبی جم ندارد، گفت: این خیلی بد است که با راستی آزمایی تست‌های کرونا، جان انسان‌ها را به خطر اندازیم. 

به گزارش مهر، مهدی عبدیان درباره اظهارات دیگر باشگاه ها علیه استقلال و اینکه گفته می شود مدیران استقلال کم سن و سال هستند، گفت: به کسی بی احترامی نکرده ایم. رعایت ادب بر همه واجب است. فوتبال آنقدر ارزش ندارد که به هم بی احترامی کنیم و باعث آزردگی هواداران شویم. اتفاقاتی بابت کرونا افتاد که اکثر تیم ها راضی بودند لیگ لغو شود. بهترین روش هم این بود که تمام مدیران عامل را دعوت می کردند و نظرشان را می خواستند. هر تصمیمی می گرفتند، همه اطاعت می کردند. پروتکل هایی را گذاشتند که مسابقات انجام شود. اگر تیمی ۲۵ درصد از اعضایش کرونا داشته باشند، مسابقاتش لغو می شود.

 

عضو هیات مدیره استقلال درباره ادعای پارس جنوبی مبنی بر اینکه استقلالی ها درباره تست های کرونا دروغ می گویند، اظهار کرد: من هم می توانم بگویم شما دروغ می گویید. مگر هر کسی هر حرفی می زند مبنی بر واقعیت است؟ در هر کشوری یک قانون هست. قانون به ما می گوید روش این است. تا قبل از این بازی که بازیکنان ما کرونا نداشتند هیچکدام از این افراد نگفتند این آزمایشگاه را قبول نداریم. این بزرگترین تهمت است. یکسری مستقیم و یکسری غیر مستقیم اظهارنظر می کنند. مرجع تصمیم گیری این باشگاه ها نیستند بلکه فدراسیون و سازمان لیگ است.

 

عبدیان در واکنش به اینکه مدیران پارس جنوبی تهدید به افشاگری کرده اند، تصریح کرد: بگویند؛ عیبی ندارد. هرکسی می آید می گوید افشاگری می کنم ولی در انتها هیچکس چیزی نمی بیند. خوشبختانه مدیران استقلال پرونده اقتصادی و مالی ندارند. اگر سنشان (مدیران استقلال) هم کم است، ایرادی ندارد. اوایل انقلاب هم میانگین سنی فرماندهان جنگ بیش از ۲۷ - ۲۸ سال نبود. میانگین سنی بهترین بازیکنان لیگ ما که بیشترین افتخار را کسب کردند بین ۲۸ تا ۳۳ سال نبود! اینکه سن یک نفر کم باشد، بچه محسوب نمی شود! 

 

وی افزود: بابت بیماری کرونا مرجعی داریم یعنی ستاد ملی مبارزه با کرونا. اگر ستاد، این آزمایشگاه را قبول دارد، نیاز به بحث نیست. فکر می کنم دیروز هم برای تست ها راستی آزمایی کرده اند. این خیلی بد است که با جان آدم ها به خاطر فوتبال بازی کنیم. ما شاید قهرمان لیگ نشویم ولی شانس قهرمانی جام حذفی و کسب سهمیه آسیا را داریم. خدا خودش می داند که مدیران استقلال و کادر فنی تیم دنبال این چیزها نیست.

 

عضو هیات مدیره استقلال در پایان در پاسخ به این سئوال که مقصر اتفاقات رخ داده کیست و آیا می توان پرسپولیس را مقصر دانست؟ به رادیو جوان گفت: به پرسپولیس ارتباط ندارد. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نباید از اول بازی ها را برگزار می کرد. پرسپولیس صدرنشین است. هرکسی دنبال حرف خودش است. یک تیم در حال سقوط است و می خواهد تیمش سقوط نکند. قرار نیست از حق تیمشان دفاع کنند ولی به تیم دیگری انگ بزنند و بی احترامی کنند. نصف این کشور طرفدار استقلال هستند. ما هم با احترام با بقیه صحبت می کنیم. 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی