آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , باشگاه تراکتور

اعتراض باشگاه تراکتور به رای کمیته انضباطی: درباره مظاهری شائبه تبانی وجود دارد

باشگاه تراکتور تبریز در مورد پرونده رشید مظاهری بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد که رفتار این دروازه‌بان شائبه تبانی به نفع رقبا…


متمم قرارداد یک‌ونیم میلیاردی بیرانوند و پرسپولیس‌ با امضای انصاری‌فرد + سند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , بیرانوند
با وجود نپذیرفتن سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس، اما مدیرعامل قبلی این باشگاه در یک قرارداد دست‌نویس یک میلیارد و پانصد میلیون به پایه قرارداد بیرانوند اضافه کرده است. 

به گزارش ایسنا، شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی، جدال لفظی میان علیرضا بیرانوند و مهدی رسول‌پناه شکل گرفت. در این گفت‌وگوی زنده، با وجود اصرار بیرانوند مبنی بر اینکه متمم قراردادش قانونی است اما سرپرست باشگاه اعتقاد داشت این متمم فاقد وجاهت قانونی است. 

 

حالا ایسنا به اصل متمم امضا شده میان علیرضا بیرانوند و محمد حسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل وقت دست پیدا کرده که در آن علاوه بر امضای مدیرعامل، مهر رسمی باشگاه پرسپولیس هم به چشم می‌خورد. در این متمم صراحتا عنوان شده است که «این متمم بخش لاینفک قرارداد ثبت شده بازیکن و باشگاه در فدراسیون می‌باشد و از همان درجه اعتبار برخوردار است.»

 

در این متمم قرارداد صراحتا ذکر شده که مبلغ یک میلیارد و ۵٠٠ میلیون تومان به اصل قرارداد ۴ میلیاردی بیرانوند اضافه شده و مبلغ پایه قرارداد او ۵ میلیارد و ۵٠٠میلیون تومان محاسبه می‌شود. 

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , بیرانوند

اخیرا باشگاه پرسپولیس بیش ار یک میلیارد از قرارداد بیرانوند را نیز بدلیل عدم اتمام فصل فوتبالی کسر کرده است.

 

رسول پناه در خصوص کسر ۲۵ درصد از قرارداد تیمش و همچنین پرداخت نکردن متممی که با انصاری‌فرد به امضا رسیده بود، گفته است: او متممی را با انصاری‌فرد امضا کرده بود که ثبت رسمی نشده بود. من هم به او گفتم بابت این ۱.۵ میلیارد شکایت کن و اگر حرفت قبول شد، ما این پول را بدهیم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------