مچ گیری از متخلفان صندلی فروشی پس از دوترم تحصیل در پزشکیاخبار,اخبار دانشگاه,مچ گیری از متخلفان صندلی فروشی پس از دوترم تحصیل در پزشکی
مشاور وزیر بهداشت گفت: تحصیل دانشجویانی متقلبی که با مدرک سازی وارد دانشگاه پزشکی شده بودند، متوقف شد.

کیانوش جهانپور، مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره موضوع صندلی فروشی پزشکی و تحصیل متخلفان جا به جایی از خارج به داخل در کشور اظهار کرد: تاکنون ۲۳۰ مورد تخلف در نقل و انتقال دانشجو از خارج به داخل شناسایی شده است که رسیدگی به این پرونده ها ادامه دارد.

 

جهانپور به موضوع کنترل مجدد ورودی های جدید کنکور پزشکی اشاره کرد و گفت: معاونت آموزشی وزارت بهداشت به دنبال شایعات و اطمینان خاطر و تنویر افکار عمومی ورودی های جدید، کنکور پزشکی را مجدد  بررسی می‌کند تا هیچ گونه شک و شبهه ای باقی نماند.

 

مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت بیان کرد: از ۲۳۰ مورد تخلف صورت گرفته در تحصیل افراد در رشته پزشکی که قصد داشتند، کنکور را دور بزنند و فرآیند انتقال از خارج به داخل را طی نکرده بودند، فقط تعدادی سر کلاس های درس دانشگاه های علوم پزشکی حضور داشته و برخی تا ۲ ترم تحصیل کرده بودند.

 

جهانپور در پایان گفت: تحصیل دانشجویانی متقلبی که با مدرک سازی وارد دانشگاه پزشکی شده بودند، متوقف شد. پرونده این ۲۳۰ متخلف به همراه کار چاق‌کن‌ها به مراجع قانونی تحویل داده شده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی