ثبت‌نام آزمون رشته‌های علوم پزشکی متوقف شدآزمون رشته‌های علوم پزشکی،اخبار کنکور،خبرهای کنکور
ثبت‌نام آزمون رشته های علوم پزشکی سال ۱۴۰۳ که از روز گذشته شروع شده بود به دلیل اشتباه در درج ظرفیت‌ها در دفترچه راهنمای ثبت‌نام متوقف شد.

به گزارش ایسنا، مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد؛ دلیل اینکه در جدول شماره ۸ دفترچه راهنمای ثبت نام ظرفیت پذیرش برخی از رشته محل ها، جابجا درج شده لذا دفترچه مذکور پس از تصحیح مجددا در سامانه به روز رسانی خواهد شد.

 

در ادامه اطلاعیه مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت آمده است؛ بر این اساس ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۳ غیر فعال شده و از ثبت نام از ساعت ۱۴ چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ فعال می شود. بنابراین زمان ثبت نام نیز تا ساعت ۸ صبح ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ تمدید می شود.

 

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ در صورت هر گونه تغییر در روند آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۳، مراتب از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

به گزارش ایسنا، بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار بود ثبت‌نام آزمون کارشناسی‌ارشد رشته‌های علوم‌پزشکی از روز یکشنبه ۸ بهمن ماه آغاز شود که این مهلت به روز گذشته دوشنبه نهم بهمن موکل شد.

 

متقاضیان آزمون کارشناسی‌ارشد رشته‌های علوم‌پزشکی  فرصت داشتند تا روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

تقویم آزمون‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال ۱۴۰۳ بیانگر این است آزمون کارشناسی‌ارشد رشته‌های علوم‌پزشکی در روزهای ۱۰ و ۱۱ خردادماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

 

منابع آزمون به همراه سایر ضوابط و اطلاعات تکمیلی در زمان ثبت نام از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و داوطلبان متقاضی ملزم هستند جهت اطلاع از آخرین تغییرات، هر هفته سامانه مرکز سنجش را ملاحظه کنند.

 

همچنین مدارک مورد پذیرش، دروس امتحانی و ضرایب مربوط به رشته‌های آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی درج شده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------