نتایج نهایی کنکور کی اعلام می‌شود؟ برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳, اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه
سرپرست سازمان ملی سنجش با اشاره به تغییر زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ زمان انتشار نتایج نهایی این آزمون را اعلام کرد.

 به گزارش همشهری آنلاین، دکتر عبدالرسول پورعباس در یک گفتگوی تلویزیونی تغییر زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ را تشریح کرد و گفت: با عرض تسلیت شهید خادم الرضا آیت الله رئیسی و هیات همراه، با توجه به محدوده زمانی ۵۰ روز برای انتخاب رئیس جمهور دوره چهاردهم، روز گذشته جلسه ای در شورای نگهبان برگزار شد.

 

وی افزود: مقرر شد انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیرماه برگزار شود و با توجه به درنظر گرفتن احتمال کشیده شدن انتخابات به دور دوم و اینکه طبق قانون انتخابات باید هفته بعد از آن برگزار شود، تصمیم گرفته شد که نوبت دوم آزمون سراسری در روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار شود.

 

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اظهار داشت: نوبت دوم آزمون سراسری در صبح و بعدازظهر روز ۲۱ تیر و در صبح روز ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. فرآیندهای آزمون طبق همان روال روزهای ۷ و ۸ تیرماه که قرار بود برگزار شود، خواهد بود و تغییری نخواهد داشت و جزییات آزمون در زمان مقرر به اطلاع داوطلبان می رسد.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که با توجه به این تعویق داوطلبان خودشان را برای آزمون آماده کنند.

 

پورعباس درباره تعویق در فرآیندهای زمانی کنکور سراسری یادآور شد: این 2 هفته تاخیر در برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ در تمام زمان‌بندی کنکور اعمال می‌شود و پیش‌بینی می‌کنیم نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ نیمه مهرماه ۱۴۰۳ اعلام شود.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------