آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی آغاز شد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در در ۷۶ رشته تحصیلی مقطع کارشناسی آغاز شد به گزارش مهر به نقل از دانشگاه پیام نور،…


وزیر علوم: تغییرات در وزارت علوم شایعه است اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه,  وزیر علوم
هر کسی در حوزه مدیریت یک روز می آید و یک روز هم می رود و در هیات دولت هم آقای رییس جمهوری تصمیم می گیرد. 

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره برخی تغییر و تحولات در این وزارتخانه گفت: فعلا به من چیزی نگفته اند، نشنیده ام و بیشتر در حد شایعات است.

 

به گزارش ایرنا، منصور غلامی روز دوشنبه در حاشیه نخستین همایش پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر کسی در حوزه مدیریت یک روز می آید و یک روز هم می رود و در هیات دولت هم آقای رییس جمهوری تصمیم می گیرد.

 

وی همچنین در پاسخ به سوال ایرنا درباره اعطای بورس تحصیلی با توجه به شرایط موجود و تحریم های پیش رو گفت: در زمان حاضر اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان ایرانی تنها در مقطع دکتری و رشته های خاص انجام می شود.

 

وی تصریح کرد: در چارچوب تعاملات بین المللی اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان غیر ایرانی گاهی مطرح می شود که این کار سالیانه به نسبتی انجام می شود.

 

**اعطای بورس مانند گذشته نیست

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان ایرانی برای تحصیل در خارج از کشور به میزانی که قبلا بوده، نیست و دانشگاه های داخلی توانایی آموزش اکثریت قریب به اتفاق تخصص ها را دارند.

 

وی افزود: در مقابل، دانشجویان مقطع دکترا در دوره تحصیلی بین 6 تا 9 ماه برای فرصت مطالعاتی به دانشگاه های کشورهای دیگر اعزام می شوند تا فرصت برقراری ارتباط علمی، استفاده از تجربیات محققان خارجی و کسب تجربه در دانشگاه های خارجی را پیدا کنند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------