وزیر علوم: تغییرات در وزارت علوم شایعه است اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه,  وزیر علوم
هر کسی در حوزه مدیریت یک روز می آید و یک روز هم می رود و در هیات دولت هم آقای رییس جمهوری تصمیم می گیرد. 

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره برخی تغییر و تحولات در این وزارتخانه گفت: فعلا به من چیزی نگفته اند، نشنیده ام و بیشتر در حد شایعات است.

 

به گزارش ایرنا، منصور غلامی روز دوشنبه در حاشیه نخستین همایش پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر کسی در حوزه مدیریت یک روز می آید و یک روز هم می رود و در هیات دولت هم آقای رییس جمهوری تصمیم می گیرد.

 

وی همچنین در پاسخ به سوال ایرنا درباره اعطای بورس تحصیلی با توجه به شرایط موجود و تحریم های پیش رو گفت: در زمان حاضر اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان ایرانی تنها در مقطع دکتری و رشته های خاص انجام می شود.

 

وی تصریح کرد: در چارچوب تعاملات بین المللی اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان غیر ایرانی گاهی مطرح می شود که این کار سالیانه به نسبتی انجام می شود.

 

**اعطای بورس مانند گذشته نیست

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان ایرانی برای تحصیل در خارج از کشور به میزانی که قبلا بوده، نیست و دانشگاه های داخلی توانایی آموزش اکثریت قریب به اتفاق تخصص ها را دارند.

 

وی افزود: در مقابل، دانشجویان مقطع دکترا در دوره تحصیلی بین 6 تا 9 ماه برای فرصت مطالعاتی به دانشگاه های کشورهای دیگر اعزام می شوند تا فرصت برقراری ارتباط علمی، استفاده از تجربیات محققان خارجی و کسب تجربه در دانشگاه های خارجی را پیدا کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------