امکان انتقال برخی دروس خاص به نیمسال بعد دانشگاه اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه,  دانشگاه تهران
معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: امکان انتقال برخی دروس خاص به نیم‌سال بعد فراهم است و این انتقال به صورت ناتمام خواهد بود. 

سید حسین حسینی معاون آموزشی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با فارس از امکان انتقال برخی دروس با شرایط خاص به نیم سال بعد برای رفع نگرانی دانشجویان خبر داد.

 

وی اظهارداشت: طبق دستورالعمل اعلامی معاونت آموزش دانشگاه تهران، برای دروس خاصی که تا پایان ترم تحصیلی جاری امکان پایان یافتن آنها به شکل غیرحضوری وجود ندارد با نظر استاد و ارائه مستندات مربوط در صورت تایید گروه، درس می‌تواند به صورت ناتمام به ترم تحصیلی آینده منتقل شود.

 

وی توضیح داد: همچنین درباره دروس عملی و دروس کارگاهی مقرر شده که این دروس به بعد از بازگشایی دوباره کلاس‌های حضوری دانشگاه با اعلام ستاد ملی مدیریت کرونا موکول شوند و در آینده این کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار خواهند شد و در این باره نگرانی برای دانشجویان وجود نخواهد داشت.

 

*شرط انتقال دروس عملی و کارگاهی به نیم‌سال بعد

 

به گفته حسینی، مقرر شده دروس عملی و کارگاهی بعد از بازگشایی دوباره کلاس‌های حضوری دانشگاه به صورت فشرده برگزار شوند و به پایان برسند اما با این حال تمهیداتی پیش‌بینی شده که اگر این دروس تا پایان شهریورماه ۹۹ و قبل از آغاز ترم تحصیلی جدید به اتمام نرسند، به نیم‌سال تحصیلی بعد انتقال یابند.

 

معاون آموزشی دانشگاه تهران تاکید کرد: در این صورت انتقال دروس عملی و دروس کارگاهی هم به نیم‌سال بعدی با شرایط ناتمام خواهد بود به این معنی که این دروس در سقف مجاز واحدهای نیم‌سال بعدی محاسبه نمی‌شوند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------