آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

نتایج نهایی کنکور اعلام شد/زنان بیشترین قبولی های کنکور

نتایج نهایی آزمون سراسری سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org…


وزیر علوم: دانشگاه‌ها برای پذیرش حضوری دانشجویان آماده باشند اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, وزیر علوم
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از آمادگی دانشگاه‌ها برای ارائه خدمات حضوری به دانشجویان در صورت تشخیص ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

 به گزارش ایرنا ؛منصور غلامی درباره بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه رمضان، اظهار داشت: دانشگاه ها اکثراً آموزش های خود را به صورت مجازی ارائه می دهند.

 

وی افزود: آنچه باقی مانده است، دروس عملی است که باید به صورت حضوری آموزش داده شود.

 

وزیر علوم با اشاره به تصمیم گیری برای حضور دانشجویان در دانشگاه، تاکید کرد: در صورتی که متخصصان امر از نظر مدیریت بیماری کرونا شرایط را برای حضور دانشجویان در محیط های دانشگاهی مناسب تشخیص دهند، دانشگاه ها آمادگی لازم را دارند تمام یا بخشی از فعالیت های خود را در آموزش دانشجویان به صورت حضوری انجام دهند.

 

ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت روز گذشته اعلام کرد که بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه مبارک رمضان در ستاد کرونا مورد بررسی قرار می گیرد.

 

از اوایل اسفندماه ۹۸ که ویروس کرونا در کشور شیوع یافت، به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت های آموزشی دانشگاه ها به صورت موقت تعطیل شد و از آن زمان تاکنون بیش از ۸۰ درصد دانشجویان از طریق آموزش های الکترونیکی ترم جاری را پیش می برند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------