شما بخواي ساندويچ بخوري چطور مي خوري!؟ 

 

 

روانشناسی


خيلي جالب : شما چطور ساندويچ مي خوري !!!از شيوه ساندويچ خوردن خود پي به احساسات دروني تان ببريد...يک تحقيق علمي در رابطه با ساندويچ نشان مي دهد روش خوردن شما مي تواند بيانگر احساسات دروني شما باشد !!!کدام يک از روش هاي زير را براي خوردن ساندويچ در نظر مي گيريد ؟

از شيوه ساندويچ خوردن خود پي به احساسات دروني تان ببريد


کدام يک از روش هاي زير را براي خوردن ساندويچ در نظر مي گيريد ؟

*ساندويچ خود را به قطعات کوچک تر تقسيم مي کنيد ؟

*ساندويچ خود را دو لقمه مي کنيد ؟

*ساندويچ خود را آرام و با اشتهايي وصف ناپذير مي خوريد ؟

*هميشه ساندويچ خود را نصف کرده و باقي مانده را در بشقاب مي گذاريد؟

*ساندويچ خود را کاملاْ باز کرده و محتويات آن را تنها با تکه اي نان مي خوريد ؟

 

 

فال و طالع بینی

چنانچه ساندويچ خود را به قطعات کوچک تر تقسيم مي کنيد :


فردي منظم ، حساس ، دقيق و عاطفي هستيد . در واقع نظم در زندگي شما حرف اول را مي زند . ديگران به خوبي مي دانند که از چه جايگاهي بايد با شما وارد سخن شوند . گذشت شما در زمينه هاي مختلف زبانزد خاص و عام است . صبر و استقامت از ديگر ويژگي هاي شماست . ديگران براي انجام کارها و رفع نيازهاي روزمره خود روي شما حساب مي کنند .

 

 

فال و طالع بینی

 

فال و طالع بینی

چنانچه ساندويچ را دو لقمه مي کنيد :


شما ظاهراْ فردي عجول و نسبتاْ خشن بوده و اين خصوصيت راحتي در غذا خوردن را نيز نشان مي دهد . ظاهراْ خيلي از خودتان مطمئن هستيد و مي توان گفت که در اکثر اوقات به خاطر عجول بودنتان بدون مشورت با ديگران تصميم مي گيريد که در بسياري از موارد عواقب آن را نيز متحمل مي شويد . معمولاْ شما فرصت رسيدگي به حرف و سخن ديگران و يا حتي خود را نداريد ، که اين نيز ناشي از همان عجول بودن ذاتي شماست

 


فال و طالع بینی

چنانچه ساندويچ خود را آرام و با اشتهايي وصف ناپذير مي خوريد :


به راحتي با ديگران دوست مي شويد و خوشرو و دست و دلباز هستيد و به راي و نظر فرد مقابل احترام مي گذاريد و از درگير شدن با اطرافيان پرهيز مي کنيد ، آرامش خاصي داريد و ديگران از بودن در کنار شما احساس لذت مي کنند

 

 

فال و طالع بینی

چنانچه هميشه ساندويچ خود را نصف کرده و باقي مانده آن را در بشقاب مي گذاريد :


آينده نگري و نگاهي به فردا داشتن از ويژگي هاي شخصيتي شماست . در هر زمينه اي و براي اقدام در مورد هر مساله ابتدا به عواقب آن انديشيده و با مروري به آينده حال را برنامه ريزي مي کنيد . مصمم و هوشياريد و نسنجيده حرف نمي زنيد . دير با کسي دوست مي شويد اما دوستي هايتان پايدار است.

 

 

فال و طالع بینی

چنانچه ساندويچ خود را کاملاْ باز کرده و محتويات آن را تنها با تکه اي نان مي خورديد :


شخصيتي قابل احترام داريد . سعي مي کنيد هيچ گاه به دنبال کارهاي بيهوده نرويد . نگاه گيرا و نافذ شما مي تواند مخالفانتان را به سرعت سر جاي خودشان بنشاند . بخش بسيار قوي و ممتاز شخصيت شما آن است که قادريد از جنبه هاي ناچيز و مادي فراتر رفته و ماوراي آن ها را نيز ببينيد . انرژي شما براي يافتن دوستان جديد و کم نظير نيز مثال زدني است . در حل مشکلات بسيار ماهر و زبر دست بوده و عاشق رقابت سالم با ديگران هستيد .

 

 

 

 

 

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    {source}

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022