17 کاری که زنان باهوش در یک رابطه انجام نمی دهند!زنان باهوش و موفق, کارهای ممنوعه در رابطه, داشتن یک رابطه موفق

رفتار یک زن عاقل در رابطه

 

خانم ها در یک رابطه چه کارهایی را نباید انجام دهند؟

کارهایی که ما به عنوان یک خانم در یک رابطه انجام می دهیم یا انجام نمی دهیم تا حد زیادی بر موقعیت ما در صحنه همسر یابی تاثیر می گذارد. به عنوان یک زن باهوش، برای داشتن یک تجربه خوب باید برخی از کارها را انجام دهید و کارهایی هستند که هرگز آن ها را نباید انجام دهید. در ادامه این مقاله قصد داریم 17 مورد از کارهایی که هرگز نباید در رابطه انجام دهید را به شما معرفی کنیم همراه بیتوته باشید.

1. زنان باهوش برای عشق و دوست داشته شدن التماس نمی کنند

زنان باهوش می دانند که یک رابطه با علاقه و رضایت متقابل تامین می شود ، بنابراین نمی توانند برای عشق و دوست داشته شدن التماس کنند. همچنین ارزش واقعی خود را می دانند. آنها بدون توجه به سن، گذشته یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی احساس بی لیاقتی نسبت به عشق یک مرد نمی کنند. به شریک عاطفی خود التماس نمی کنند که بماند زیرا می دانند که مردی که با گدایی بدست می آید برای حفظ کردن آن باید گدایی کنند.

 

ویژگی های زنان باهوش در یک رابطه چیست, کارهایی که زنان باهوش در یک رابطه انجام نمی دهند, بایدها و نباید هایی یک رابطه

دعوا با زن دیگر بر سر یک مرد

 

2. زنان باهوش با زنان دیگر بر سر یک مرد دعوا نمی کنند

شما هزگز نخواهید دید که یک زن باهوش با زن دیگری بر سر یک مرد دعوا کند، این اتفاق رایج است و این یک صحنه ناخوشایند یا در اصطلاح شرم آور است. شما به عنوان یک خانم نباید مقصر را خانم دیگری بدانید بلکه باید مرد رابطه خودتان را سرزنش کنید زیرا او کسی است که خیانت کرده و به شما یا هر چیز دیگر که هر دو به اشتراک می گذارید احترام نمی گذارد. زنان باهوش به خودشان احترام می گذارند و هرگز با یک خانم بر سر یک مرد دعوا نمی کنند.

 

3. آنها برای بدست آوردن ارزش وارد رابطه ای نمی شوند

زنان با هوش اجازه نمی دهند که ارزش آنها با داشتن یا نداشتن مرد مشخص شود، برخی از زنان به دلیل ترس از برچسب " مجرد و تنها " روابط نامناسبی را تحمل می کنند. زنان باهوش در یک رابطه به دنبال ارزش نیستند زیرا ارزش خود را می دانند.

 

4. آنها ارزش خود را برای درخشش مرد کم نمی کنند

اگر باید ارزش خودتان را پایین بیاورید تا مردی را بالا ببرید، اگر جاه طلبی خود را برای محافظت از نفس یک مرد خاموش کنید زیرا نمی خواهید او احساس کمبود کند، پس با مردی ناامن در رابطه هستید. این نوع رابطه هرگز نمی تواند شما را خوشحال کند. زنان باهوش نمی توانند مردان ناامن را تحمل کنند. آنها با مردانی همراه می شوند که آنها را برای هدف گیری بالاتر به چالش می کشند. مردانی که آنها را تشویق به رسیدن به ستاره ها می کنند. مردانی که آنها را برای تحقق رویاهایشان تحت فشار قرار می دهند. آیا این یکی از اهداف داشتن شریک زندگی نیست؟

 

در زندگی چیزهای بیشتر از عاشق بودن وجود دارد، زندگی همچنین داشتن رویاهایی است که باید برآورده شوند. زندگی برای شما زمانی معنادارتر می شود که عمیق ترین خواسته های قلبی شما را درک می کند و شما را برای رسیدن به آنها تشویق می کند اگر خواسته های قلبی خود را رها کنید تا یک مرد احساس امنیت کند، پس هدف شما چیست؟ آیا فکر می کنید یک خانم باهوش در رابطه خود این چنین عمل می کند؟

 

کارهایی که زنان باهوش در یک رابطه انجام نمی دهند, بایدها و نباید هایی یک رابطه

زنان باهوش ارزش خود را در یک رابطه برای بالا بردن مرد از بین نمی برند

 

5. زنان باهوش حضور در یک رابطه را تنها هدف زندگی خود نمی دانند

زنان باهوش برای یک رابطه زندگی نمی کنند، زندگی شخصی خود را نیز دارند. آنها درک می کنند که داشتن یک زندگی جالب نه تنها آنها را خوشحال می کند، بلکه باعث می شود مرد مقابل بخواهد بخشی از آن زندگی باشد.

 

6. آنها برای اینکه با یک مرد باشند از اشتیاق خود دست نمی کشند

زنان باهوش به هر دلیل از رویاهای خود دست نمی کشند، آنها می دانند که رویاهایشان به آنها هویت می بخشند، آنها آن را به خاطر عاشق بودن دور نمی اندازند، از نظر زنان باهوش هر عشقی که از اشتیاق آنها حمایت نکند ارزش داشتن را ندارد و عشق نیست!

 

7. زنان باهوش خانواده و دوستان خود را به خاطر عشق نادیده نمی گیرند

هنگامی که برخی از زنان عاشق می شوند، رابطه به مرکز زندگی آنها تبدیل می شود، اگر رابطه به نتیجه نرسد، سپس خانواده و دوستان خود را به یاد می آورند. زنان باهوش می دانند که رابطه عاشقانه تنها رابطه ای نیست که در زندگی شان به آنها نیاز دارند، روابط دیگر نیز برای حفظ تعادل مهم هستند.

 

8. زنان باهوش اصالت خود را در یک رابطه از دست نمی دهند

زنان باهوش مراقب هستند زمانی که وارد یک رابطه می شوند خود را گم نکنند، اگر در هر رابطه ای که وارد می شوید خود را گم کنید، چه چیزی از شما باقی می ماند؟ به یاد داشته باشید زنان باهوش کورکورانه عشق نمی ورزند!

 

خانم ها در یک رابطه چه کارهایی را نباید انجام دهند, وظایف زن در یک رابطه, ویژگی های زنان باهوش در یک رابطه چیست

زنان باهوش در یک رابطه اصالت خود را نادیده نمی گیرند

 

9. زنان باهوش ارزش های خود را برای حفظ یک مرد یا یک رابطه به خطر نمی اندازند

زنان باهوش ارزش هایی دارند، آنها چیزهایی دارند که برایشان احترام زیادی قائل هستند و آنها را برای کسی که با او در رابطه هستند به خطر نمی اندازند.

 

10. آنها اجازه نمی دهند که فقط برای نگه داشتن یک مرد با آنها مانند زباله رفتار شود

زنان باهوش یک رابطه کوتاه مدت را قبول نمی کنند،‌  در رابطه ای که مورد بی احترامی و کم ارزشی قرار می گیرند باقی نمی مانند.

آنها در کنار رفتن از یک رابطه سمی که شادی و عزت و نفس آنها را از بین می برد تردید ندارند.

 

11. آنها دیوانه وار عشق نمی ورزند

همه ما در برخی از مقاطع زندگیمان کارهای احمقانه ای برای عشق انجام داده ایم. از آنجایی که زنان با هوش به رشد خود ادامه می دهند، به اندازه کافی عاقل هستند که زندگی و سایر چیزهایی که دوست دارند به خطر نیندازند، فقط به این دلیل که عاشق هستند.

 

زنان باهوش بدون فکر کاری را انجام نمی دهند آنها غرق در احساسات خود نمی شوند درحالی که آنها عاشقانه و صادقانه و با احساس، عشق می ورزند.

برخی از زنان در زمان عاشقی با مشکل درست فکر کردن مواجه می شوند و آنها اجازه می دهند که با احساساتشان پیش بروند و تصمیم بگیرند اما زنان باهوش اینگونه نیستند و به خاطر عشق ریسک های خطرناک نمی کنند.

 

12.آنها اجازه نمی دهند که رابطه یا عدم وجود آن آنها را تعریف کند

زنان باهوش اجازه نمی دهند وضعیت رابطه آنها، رفتار آنها را تعیین کند، زنان باهوش دوست دارند که مورد محبت قرار بگیرند، اما آنها اجازه ندهند که کمبود عشق شادی آنها را خراب کنند.

 

کارهای ممنوعه در رابطه, داشتن یک رابطه موفق, رابطه موفق, خانم ها در یک رابطه چه کارهایی را نباید انجام دهند

زنان باهوش برای خود وابستگی مالی نمی سازد

 

13. آنها برای یک مرد برنامه مالی نمی سازند

زنان باهوش سرنوشت مالی خود را به دست یک مرد نمی سپارند. یکی از دلایل عمده گیر افتادن برخی از زنان در روابط و ازدواج های ناخوشایند، وابستگی مالی است.  هرکسی که امور مالی شما را کنترل می کند، زندگی شما را نیز کنترل می کند، زیرا به سختی می توانید بدون پول کاری کنید. زنان با هوش پول خود را خودشان بدست می آورند و برای زنده ماندن منتظر یک مرد نیستند. 

 

14. زنان باهوش اجازه نمی دهند مردی به خانواده و عزیزانش بی احترامی کند

زنان باهوش همانطور که برای مرد خود ارزش قائل هستند برای خانواده و دوستان خود ارزش قائل هستند، آنها اجازه نمی دهند خانواده و دوستانشان به مردشان بی احترامی کنند و همچنین اجازه نمی دهند مردشان به عزیزانشان بی احترامی کند. آنها به اندازه کافی باهوش هستند که بتوانند این تعادل را حفظ کنند.

 

15. زنان باهوش صاحب نظر هستند

آنها آنقدر عاقل هستند که از مرد خود بیاموزند و دیدگاه او را در نظر بگیرند.

 

16. زنان باهوش گزینه دوم نیستند 

برخی از مردان نمی دانند که  چه می خواهند، به همین دلیل است که یک مرد بیش از دو یا چند زن خواهد داشت و سردرگم می شودند که به چه کسی بسنده کنند. زنان باهوش اجازه نمی دهند که مردی که نمی داند چه می خواهد آنها را همراهی کند. 

 

17. زنان باهوش در یک رابطه نامشخص گرفتار نمی شوند

زنان باهوش می دانند که در رابطه چه میخواهند و بلاتکلیف نمی مانند.

امیدواریم این مقاله نیز برای شما مفید بوده باشد.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 مطالب بیشتر برای زندگی بهتر

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------