تولید نخستین کپسول و بالون خوراکی لاغری جهانکپسول و بالون خوراکی،اخبار پزشکی،خبرهای پزشکی
یک شرکت هندی اولین کپسول بالون معده قابل بلعیدن را روانه بازار کرده است که به کاهش وزن کمک می کند. این کپسول اولین ابزار پزشکی کاهش وزن است که توسط سازمان کنترل استاندارد دارویی مرکزی تایید شده است.

به گزارش سیناپرس به نقل از thehealthsite، شرکت تحقیقات دارویی  Allurion در هندوستان یک برنامه کامل برای کاهش وزن راه اندازی کرده است که شامل یک کپسول بلعیدنی بالون معده به نام Allurion Virtual Care Suite و یک راه حل نظارت از راه دور بیمار با پلت فرم هوش مصنوعی Allurion Iris AI است که شامل اپلیکیشن موبایل Allurion، ترازو و ردیاب سلامتی  می شود.

 

گفتنی است این کپسول تقریباً در ۵۵ کشور در سراسر جهان عرضه شده و نظرسنجی ملی سلامت خانواده که در سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱  انجام شد، نشان می دهد که چاقی از ۲۱ تا ۲۴ درصد در میان زنان و ۱۹ تا ۲۳ درصد در میان مردان وجود دارد. دلیل ذکر شده برای این امر افزایش سبک زندگی بی تحرک، عادات غذایی ناسالم، عدم درمان ایمن و موثر و بسیاری موارد دیگر است.

 

همه این عوامل در کنار هم باعث افزایش میزان چاقی در بین افراد می شود. چاقی همچنین منجر به عواقب جدی سلامتی مانند دیابت و بیماری های قلبی می شود.

 

به گفته این شرکت، با کپسول فوق، تقریبا بیش از ۱۰۰ هزار نفر لاغر شده و  استفاده از آن در حفظ و کاهش وزن و همچنین بهبود دیابت نوع ۲ موفق بوده است.

 

این برنامه که توسط Allurion انجام می شود مخصوصاً برای افرادی مناسب است که حتی پس از رژیم و ورزش مطلقاً قادر به کاهش وزن نیستند و نمی خواهند تحت آندوسکوپی و جراحی تهاجمی قرار گیرند. با این حال، در موارد نادر، بالون ممکن است از طریق آندوسکوپی یا جراحی برداشته شود. سازندگان ادعا می کنند که روش ابداعی آن ها ممکن است به عنوان درمانی برای بیماری های مرتبط با وزن از جمله دیابت، ناباروری یا بیماری های قلبی عروقی مناسب باشد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X لرنیتو

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022