ماسک تصفیه هوا با میکروفون و بلندگو تولید شدماسک تصفیه هوا ,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی
یک شرکت تجاری از تولید ماسک تصفیه هوا خبر داده که علاوه بر محافظت از افراد در برابر انواع میکروب‌ها مجهز به میکروفون و بلندگو است.

به گزارش مهر به نقل از نیواطلس، شرکت ال جی ماسکی به نام پیوری کیر عرضه کرده که تجهیز آن به میکروفون و بلندگو صحبت کردن با استفاده از آن و انتقال پیام را ساده‌تر کرده است. قرار است این ماسک ابتدا در تایلند و تا پاییز در سایر نقاط جهان عرضه شود.

 

این ماسک علیرغم امکانات و قابلیت‌هایی که دارد سبک و نسبتاً کوچک است و در آزمایش‌های انجام شده در محیط‌های شلوغ، آلوده و پرازدحام به خوبی از افراد در برابر ذرات معلق خطرناک و میکروب‌ها محافظت کرده است.

 

استفاده از ماسک معمولاً موجب خفه شدن صدا و عدم فهم مطالب بیان شده توسط افراد می‌شود. از همین رو ال جی در این ماسک یک بلندگو و یک میکروفون تعبیه کرده است. برای ارتقای مکالمه افراد یک سیستم رایانه‌ای به نام ویس نیز در این ماسک به کار گرفته شده تا بلافاصله بعد از شروع تکلم صدای افراد را تقویت کند. این سیستم در صورت سکوت افراد خاموش می‌شود تا در تنفس افراد اختلالی ایجاد نشود.

 

از جمله دیگر امکانات این محصول می‌توان به باتری هزار میلی آمپری اشاره کرد. وزن کلی این ماسک هم تنها ۹۴ گرم است. ماسک یادشده قادر به فیلتر کردن ۹۹.۷ درصد از ذرات مضر معلق در هواست، ولی مصونیت ۱۰۰ درصدی در برابر ویروس کرونا ایجاد نمی‌کند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------