ایجاد امنیت در زندگی؛ با خرید بیمه عمر (مزایای بیمه عمر)مزایای بیمه عمر,مزایای بیمه عمر برای کودکان,بیمه عمر چیست

بیمه عمر چیست

 

حفاظت از آینده خانواده با بیمه عمر 

بیمه عمر یکی از پرطرفدارترین انواع بیمه های اشخاص است که خدمات بسیار زیادی را ارائه می دهد. این نوع بیمه در واقع نوعی سرمایه گذاری است که افراد مختلف می توانند از طریق پرداخت حق بیمه، در زمان حساس مانند: بیماری، از کار افتادگی و مرگ از خود و خانوادشان در برابر بدهی ها و مشکلات مالی محافظت کنند. در این مطلب از بیتوته قصد داریم در خصوص مزایای بیمه عمر صحبت کنیم.

بیمه عمر چیست؟

بیمه ی عمر به نوعی بیمه گفته می شود که علاوه بر ارائه خدمات و پوشش های متنوع بیمه ای، امکان سرمایه گذاری مالی ایمن را برای افراد فراهم می کند. پوشش های این بیمه در زمان هایی که فرد قادر به کار کردن نیست (مانند: از کار افتادگی موقت و دائم بر اثر حادثه، فوت، بیماری و ...) برای جلوگیری از بروز مشلات مالی ارائه می شود.

 

بیمه عمر انواع مختلفی دارد که شامل:

* بیمه تمام عمر: در صورت فوت و یا از کار افتادگی فرد به ذینفعان هزینه پرداخت می شود.

*بیمه عمر زمانی: در این بیمه فقط زمانی به ذی نفعان هزینه پرداخت می شود که شخص فوت شده باشد.

* بیمه عمر مختلط پس‌انداز (بیمه عمر و سرمایه گذاری): در این بیمه ضمن پرداخت هزینه به ذی نفعان، امکان سرمایه گذاری نیز وجود دارد.

* بیمه بازنشستگی: در این بیمه فرد بازنشسته می تواند به صورت ماهیانه و یا سالانه مبلغی را دریافت کند.

* بیمه عمر گروهی: در این بیمه ادارات و سازمان ها ای امکان را دارند که برای مدت زمان مشخص کارمندان خود را بیمه عمر نمایند.

 

مزایای بیمه عمر,مزایای بیمه عمر برای کودکان,انواع بیمه عمر

بیمه عمر انواع مختلفی دارد

 

مزایای بیمه عمر

در قسمت قبلی مقاله در خصوص معرفی بیمه عمر و انواع آن صحبت کردیم. در این قسمت از مقاله قصد داریم برای آشنایی بیشتر شما به مهم مزایای استفاده از این نوع بیمه برای گروه های مختلفی از افراد اشاره کنیم.

 

مزایای بیمه عمر برای کودکان

یکی از مهم ترین دغدغه های والدین (مخصوصا اگر دچار بیماری هستند و یا به علت نوع شغل خود ثبات مالی ندارند) این است در صورت بروز مشکل چگونه می توانند از لحاظ مالی آینده کودکان خود را تضمین کنند. بیمه عمر کودکان یکی از انواع بیمه هایی است که تضمین می کند در صورت از کار افتادگی یا فوت والدین برای کمک به تامین هزینه های مورد نیاز کودک، به صورت ماهیانه هزینه پرداخت می شود. بنابراین با استفاده از خدمات این نوع بیمه والدین نگرانی بابت مشکلات مالی که در آینده ممکن است شرایط فرزندانشان را تحت تاثیر قرار دهد، نخواهند بود.

 

مزایای بیمه عمر,مزایای بیمه عمر برای کودکان,بیمه عمر کودکان

بیمه عمر کودکان تضمینی برای آینده آنهاست

 

مزایای بیمه عمر برای زنان خانه دار

متاسفانه برای تضمین هزینه های مالی زنان خانه دار هیچگونه بیمه و یا خدمات ویژه ای وجود ندارد. به همین دلیل در صورت فوت سرپرست خانواده، مشکلات زیادی برای زنان و فرزندان فرد بوجود می آید. در این نوع بیمه این امکان وجود دارد که با پرداخت ماهیانه هزینه ای مشخص، در زمان فوت و یا از کار افتادگی سرپرست خانواده از بروز مشکلات مالی جلوگیری شود. در این نوع بیمه نیز به طور مشابه، به صورت ماهیانه به حساب زنان خانه دار مبلغ مشخصی واریز می شود.

 

مزایای بیمه عمر,مزایای بیمه عمر برای کودکان,بیمه عمر زنان خانه دار

بیمه عمر زنان خانه دار پشتوانه ای برای زنان

 

مزایای بیمه عمر برای مشاغل آزاد

برای افراد شاغل در ادارات و بعضی از شرکت ها به صورت گروهی بیمه های مختلفی مانند: بیمه درمان و بیمه عمر در نظر گرفته می شود. متاسفانه افرادی که دارای شغل آزاد هستند از لحاظ تضمین مالی در شرایط اضطراری دچار چالش هستند. برای اینکه این افراد و خانواده های آنها نیز مانند کارمندان دولت بتوانند در زمان از کارافتادگی و یا فوت فرد، از خدمات بیمه استفاده کنند؛ شرکت های بیمه ای نوعی دیگری از بیمه به نام بیمه عمر برای مشاغل آزاد را ایجاد کرده اند. در این نوع بیمه افراد می توانند به راحتی در صورت بروز مشکل آینده ی مالی خود را تضمین کنند.

 

مزایای بیمه عمر,مزایای بیمه عمر برای کودکان, بیمه عمر مشاغل آزاد

تضمین آینده مالی با کمک بیمه عمر مشاغل آزاد 

 

مزایای بیمه عمر با توجه به شرکت بیمه ای

همانطور که پیشتر اشاره شد، خدمات و پوشش های بیمه عمر در شرکت های مختلف بیمه ای متفاوت است. به همین دلیل برای تصمیم گیری در خصوص انتخاب شرکت بیمه مورد نظرتان لازم است با مزایای بیمه عمر به تفکیک شرکت های بیمه ای آشنا باشید. 

 

گردآوری: بخش علمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------