بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی سرمربی تیم والیبال زنانسمیرا ایمانی فولادی,بیوگرافی سمیرا ایمانی,بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی

سمیرا ایمانی فولادی

 

بیوگرافی سمیرا ایمانی

سمیرا ایمانی فولادی از مربیان حرفه ای والیبال بوده که به عنوان سرمربی تیم والیبال زنان پورتو پرتغال انتخاب شده است و مورد توجه خیلی از رسانه‌های جهان می باشد.

چکیده ای از بیوگرافی سمیرا ایمانی 

نام کامل: سمیرا ایمانی فولادی 

متولد: دهه شصت

محل تولد: اصفهان

حرفه: مربی والیبال

 

بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی

خانم ایمانی در دهه شصت به دنیا آمده است و در تیم ملی والیبال بانوان ایران سالها فعالیت داشته است او اصفهانی می‌باشد و در لیگ والیبال زنان کشورمان موفق شده با تیم‌های گوناگون قهرمانی‌های بسیاری داشته است.

 

سمیرا ایمانی فولادی,بیوگرافی سمیرا ایمانی,سمیرا ایمانی فولادی سرمربی تیم والیبال زنان

بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی

 

آغاز والیبال و فعالیت های سمیرا ایمانی 

سمیرا ایمانی والیبال را با تیم ذوب‌آهن اصفهان شروع نمود و آنگاه به علت کارایی خیلی خوب موفق گردید به تیم ملی ایران دعوت شود. وی در تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان، باریج اسانس کاشان و شهرداری اراک هم بازی کرده و ۷ عنوان قهرمانی و ۸ عنوان نایب قهرمانی را تا به حال کسب کرده است.

 

بهترین بانوی والیبالیست تاریخ ایران

سمیرا ایمانی را به عنوان بهترین بانوی والیبالیست تاریخ ایران می‌شناسند وی همینطور در کنار والیبال حرفه ای همسری مهربان و مادری دلسوز برای خانواده‌اش می باشد خیلی زود ازدواج کرده ولی برعکس تصورات، نه تنها ازدواج مانع پیشرفت در والیبال نشد بلکه همسرش او را در والیبال خیلی کمک کرد و توانست تا تیم ملی راه پیدا کند.

 

سمیرا ایمانی فولادی,بیوگرافی سمیرا ایمانی,ازدواج سمیرا ایمانی

مربیگری سمیرا ایمانی 

 

ازدواج سمیرا ایمانی 

سمیرا ایمانی خیلی زود ازدواج کرد. ولی ازدواج مانع موفقیت هایش درمورد فعالیت های ورزشی اش نبوده و حتی بعد از متاهلی هم با تلاش های زیاد توانست در ورزش والیبال پیشرفت کند و افتخارات زیادی به دست آورد.

 

خداحافظی سمیرا ایمانی با بازی والیبال

این بانوی والیبالیست اصفهانی با مراسم خداحافظی اش در فینال مسابقات لیگ دسته یک بانوان، که با صعود تیم شهرداری اراک به لیگ برتر برابر شد برای همیشه از بازی در میدان والیبال خداحافظی نمود.

 

مربیگری سمیرا ایمانی 

ایمانی که با ۸ قهرمانی و ۳ نایب قهرمانی در لیگ برتر والیبال، پر افتخارترین بازیکن ایرانی است، به نخستین مربی لژیونر بانوان ورزش ایران تبدیل می‌شود که در یک لیگ معتبر اروپایی مربیگری خواهد کرد. تیم والیبال بانوان پورتو سال گذشته قهرمان لیگ پرتغال شده و نماینده این کشور در لیگ قهرمانان اروپا است و در حال حاضر هم با ۶ پیروزی از ۶ مسابقه و کسب ۱۸ امتیاز در رده نخست لیگ برتر والیبال پرتغال قرار دارد.

 

در این صورت سمیرا ایمانی فولادی با حضور در تیم والیبال بانوان پورتو هم باشگاهی مهدی طارمی خواهد شد تا ایران دو نماینده در این باشگاه معتبر اروپایی داشته باشد.

 

سمیرا ایمانی فولادی,بیوگرافی سمیرا ایمانی,مربیگری سمیرا ایمانی

سمیرا ایمانی فولادی سرمربی تیم والیبال زنان

 

سمیرا ایمانی فولادی,بیوگرافی سمیرا ایمانی,بیوگرافی سمیرا ایمانی فولادی

سمیرا ایمانی

 

گردآوری: بخش ورزشی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------