بورس، سرمایه ،صنعت ،اقتصاد,صرافیX

روش هایی برای دختر دار شدن!دختر دار شدن, بارداری دختر, برای دختر دار شدن باید چیکار کنیم, برای دختر دار شدن

برای دختر دار شدن باید چیکار کنیم

 

برای دختر شدن جنین

آیا شما هم موقعی که دختر بچه‌‌ بانمکی را می‌بینید، ذوق می کنید؟ آیا هم‌اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید با خود فکر می‌کنید چگونه می‌توانید صاحب فرزند دختر شوید؟ نخست، باید بگوییم که هیچ شیوه تضمینی برای دختر دار شدن وجود ندارد. اما چنانچه باز هم دوست دارید، می توانید امتحان کنید. به هر حال شما ۵۰ درصد شانس موفقیت دارید!

هرچند ما می دانیم که بعضی زوج‌ها در دنیای خود طبق علل شخصی، به دنبال داشتن نوزاد دختر هستند، چنانچه نظر ما را بخواهید، بهترین نتیجه این است که نوزاد سالم باشد. بنابراین همزمان که این مقاله مطالعه می‌کنید این مسئله را هم در ذهن داشته باشید.

 

روش شتل

روش شتل یا شیوه زمان‌بندی‌شده: در این شیوه همه چیز بستگی به زمان‌بندی دارد. مطابق شیوه شتل اسپرم دارای کروموزوم X آرام تر از اسپرم دارای کروموزوم Y حرکت می‌کند و طول عمر بیشتری دارد.

 

در نتیجه بهتر است تا زمان تخمک‌گذاری صبر نکنید و اگر خواهان داشتن فرزند دختر هستید، باید دو تا چهار روز قبل از تخمک‌گذاری نزدیکی داشته باشید چون در این صورت اسپرم دارای کروموزوم X در روزهای آتی که تخمک شما آزاد می‌شود، فقط اسپرم زنده و حاضر در لوله‌های فالوپ شما خواهد بود.

 

گفته می‌شود که این شیوه تا 75 درصد شانس موفقیت دارد. البته جز موارد گفته شده، جزئیات دیگری هم هستند که کانال واژن را پذیرای یکی از دو اسپرم دارای کروموزوم X یا Y می‌کند، مثل چگونگی قرارگیری زمان نزدیکی یا اینکه زن به ارگاسم برسد یا نه.

 

شیوه ولان

این شیوه مخالف شیوه شتل است و به نوعی علمی است. پایه این شیوه بر این است که تغییرات بیوشیمیایی که در بازه‌های زمانی مخصوص در هر چرخه‌ی بدن زن اتفاق می افتد احتمال لقاح اسپرم حاوی کروموزوم Y را با تخمک افزایش می‌دهد، در حالی که در باقی زمان‌ها احتمال لقاح اسپرم دارای کروموزوم X بیشتر است. در نتیجه برای داشتن دختر باید دو تا سه روز پیش از تخمک‌گذاری نزدیکی داشته باشید.

 

دختر دار شدن, بارداری دختر, برای دختر دار شدن باید چیکار کنیم, برای دختر دار شدن

برای دختر شدن جنین

 

مصرف سبزیجات 

مطابق یک تحقیق با خوردن میوه و سبزیجات شانس دختردار شدن افزایش می دهد. بعضی اشخاص بر این عقیده هستند که رژیم غذایی گیاهی شانس دختردار شدن را افزایش می دهد،‌ به خصوص چنانچه اسفناج، آجیل و بروکلی استفاده کنید. غذاهایی استفاده کنید که حاوی کلسیم و منیزیم باشد. مثل برگ‌های سبز، میوه‌ها و برنج که گفته می‌شود برای دختردار شدن موثر است.

 

مصرف نمک کمتر

چنانچه می‌خواهید صاحب دختر شوید،‌ نمک را از برنامه خود حذف کنید. گفته می‌شود رژیم غذایی کم‌نمک، شانس دختردار شدن را افزایش می دهد.

 

بررسی ها نشان داده است رژیم غذایی سرشار از سدیم و پتاسیم، مناسب اسپرم‌های مذکر است. پس باید از گوشت‌های نمکی، زیتون،‌ پنیر آبی و غذاهای آماده خودداری کنید. همینطور باید استفاده از نمک را در موقع پخت غذا کم کنید.

 

شرایط جنسی سطحی

از شرایط جنسی دخول عمیق خودداری کنید. شرایط جنسی سطحی می‌توانند کروموزوم Y را از گردن رحم دور نگه دارند چرا که عمق دخول کم است. آمیزش جنسی رو در رو بهترین است، چون اسپرم در نزدیکی قسمت سرویکال ذخیره نمی‌شود. به جز این، کروموزوم X به طرف محیط اسیدی جذب می‌شود و ممکن است زودتر به واژن برسد.

 

دختر دار شدن, بارداری دختر,برای دختر دار شدن چه کاری باید انجام داد

برای دختر شدن جنین چه کنیم

 

حمام آب گرم گرفتن همسر

اسپرم X در درجه حرارت گرم خیلی مقاوم است. پس، وقتی که همسرتان پیش از رابطه جنسی حمام آب گرم کند، احتمال تشکیل نطفه یک دختربچه بیش‌تر خواهد بود. با این حال، بهتر است که در نهایت از انجام این کار خودداری کنید، چرا که دمای محیط تعداد اسپرم را کم می کند.

 

نداشتن ارگاسم 

بررسی علمی در این زمینه وجود ندارد، ولی مطابق برخی تئوری ها بیان میکنند نداشتن ارگاسم به داشتن بچه دختر کمک میکنند. ارگاسم وضعیت قلیایی بدن را افزایش می دهد و باعث میشود تا اسپرم مردانه به تخمک برسد، بدون ارگاسم، این عمل رخ نمی دهد.

 

زمان تخمک گذاری خود را معین کنید

فقط راه برای اینکه از زمان تخمک گذاری خود اطمینان پیدا کنید این است که زمان های تخم گذاری تان را ثبت و یادداشت کنید. خیلی از پزشکان و بیشتر خانم ها، زمان باروری تخمک را به طور یک چرخه ۲۸ روزه در نظر می گیرند که در تخمک گذاری در روز چهاردهم انجام می گردد.

 

به آسانی می توان گفت که این مسئله برای خیلی از خانم ها صحیح نیست و تنها برای درصد بسیار کمی از خانم ها درست است.

 

چرخه باروری بیشتر خانم ها از ۲۱ تا ۳۵ روز قابل تغییر است و زمان تخمک گذاری هم فرق دارد. بهترین شیوه برای تعیین زمان تخمک گذاری این است که چرخه خودتان را ثبت و یادداشت کنید.

 

شیوه های بسیاری برای ثبت زمان باروری تان وجود دارد ولی بهترین و کاملترین شیوه این است که روزانه دمای پایین تنه خود، غلظت مایع داخل واژن و میزان حساسیت آن منطقه را اندازه بگیرید.

 

به آهنگی آرام گوش دهید

با صحبت کردن با دو مادر که هر دو صاحب یک پسر و یک دختر بودند به این نتیجه رسیدم که هردوی آن‌ها جمله‌ای شبیه هم گفتند: برای دختردار شدن باید مقاربتی برنامه‌ریزی‌شده و رمانتیک داشت.

کیسی از آتلانتا می‌گوید: «دختران ما نتیجه مقاربتی برنامه‌ریزی شده با موسیقی آرام و شمع‌هایی روشن بودند.» از سوی دیگر او می‌گوید: «پسر من نتیجه مقاربتی است که با همسرم در زمان فراغتی که او برای خوردن ناهار از سر کار به خانه آمده بود، داشتم. نه موسیقی ملایم و نه شمعی روشن بود.»

هولی از آتلانتا نیز همین داستان را میگوید: چنانچه شما خواهان فرزندی دختر هستید، باید رابطه‌ای برنامه‌ریزی شده داشته باشید که با روزهای قاعدگی شما هماهنگ باشد. او توضیح می‌دهد که این دقیقا کاری بود که او و همسرش را صاحب دختری کرد.

کیسی به سادگی اضافه می‌کند که «چنانچه شما فرزندی دختر می‌خواهید رابطه‌ای که مورد علاقه زنان است را پیش بگیرید. به موسیقی آرام گوش دهید و شمع‌ها را روشن کنید.» چه محیطی بهتر از این برای تولد کودک‌تان؟

 

دختر دار شدن, بارداری دختر,برای دختر شدن جنین

برای دختر دار شدن

 

شکلات زیاد بخورید

برخی خانم ها و خرافات به این باور دارند که خوردن غذاهای شیرین بدن شما را برای دختردار شدن آماده تر می کند.

 

رژیم های غذایی ویژه دیگری نیز برای دختردار شدن وجود دارد.

 

یک رژیم غذایی مناسب

- سه لیوان شیر (مصرف شیر و پنیر در رژیم غذایی پسردار شدن، باید کم کرد چون منبع خوبی از کلسیم می باشد. مصرف کلسیم کمک به دختردار شدن شما می کند.)

- محصول لبنی مثل ماست، پنیر

- فقط استفاده از پنیر بی نمک یا دارای میزان کمی سدیم

- تخم مرغ

- آب معدنی

- فنجان چای یا قهوه ضعیف یه دلیل پتاسیم زیاد

- نان بدون نمک

- برنج سفید یا قهوه ای

- نوشیدن آب به منظور کمک به جذب کلسیم

 

خوردن غذاهای اسیدی پیشنهاد می شود مثل:

- تمام ماهی ها (به جز ماهی هایی که دارای جیوه هستند، مانند کوسه)

- انواع گوشت ها

- پنیر، کره

- انواع غلات

- میوه هایی از جمله گردو، زیتون، آلو، زغال اخته

- حبوباتی مثل: لوبیا، نخود فرنگی، بادام زمینی

- خوراکی هایی مثل کاکائو، نوشیدنی های الکلی، سرکه، خردل

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  منتخب های زناشویی(دانستنیهای ازدواج، نامزدی، عقد، بارداری و زایمان، سالمندی، دانستنیهای جنسی و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------