دانستنیهای قبل از ازدواج

گرفتن مچ مرد و زن خیانتکار

روش گرفتن مچ زن خیانکار

بحث با زن خیانکار نشانه های رایج خیانت زن و راههای برخورد با آن در این مقاله از بیتوته، در مورد…

دوست دختر نداری؟ مگه می شه!دوست دختر, دوست دختر داشتن, چگونگی برخورد با نوجوان پسری که دوست دختر دارد,دوست دختر داشتن

داشتن دوست دختر

 

آیا باید دوست دختر داشته باشیم؟

همانطور که می دانیم که پدر مادر بودن یکی از دشوارترین کارها است. این که در مورد زمان آغاز قرار گذاشتن فرزندانتان با جنس مخالف نگران باشید طبیعی است. قطعا شما بعنوان یک پدر یا مادر باید بدانید آیا فرزندانتان به اندازه کافی بزرگ شده اند تا دوست دختر یا دوست پسر داشته باشند یا خیر؟ از چه سنی می توان دوست از جنس مخالف داشت و بسیاری سوالات دیگر که در این مطلب بیتوته راجع به آنها صحبت خواهیم کرد.

چگونگی برخورد با نوجوان پسری که دوست دختر دارد؟

در ابتدا شما به عنوان والدین باید در مورد نوع برخورد با نوجوانی که دوست دختر یا دوست پسر دارد را بدانید. با فرزند خود در مورد قرار ملاقات حرف بزنید، نگذارید مسئله دوستی با جنس مخالف تابو یا ممنوع باشد. در این باره شفاف باشید، برای آنها قانون بگذارید، و برنامه هایی را تنظیم کنید که قابل قبول و مناسب باشد و افراط و تفریط در آن نباشد.

 

تا هنگامی که علائم هشداردهنده و رفتارهای ناسالم در فرزندتان وجود نداشته باشد، چیزی برای نگرانی وجود ندارد. هویت نوجوانان در این دوره از زمان در حال شکل گیری است و آنها امکان دارد بخواهند چیزهای مختلفی را امتحان کنند.

 

دوست دختر, دوست دختر داشتن, چگونگی برخورد با نوجوان پسری که دوست دختر دارد,آیا باید دوست دختر داشته باشیم

دوست دختر داشتن

 

آیا داشتن دوست دختر درست است؟

بسیاری می پرسند چرا باید دوست دختر داشته باشیم؟ یا بهتر بگوییم مزیت ارتباط سطحی با جنس مخالف چیست؟

 

داشتن یک رابطه سالم به شما ثبات و پایداری را می آموزد. پسرها باید از اول یاد بگیرند که وفاداری و تعهد به یک رابطه یعنی چه. مسلما یادگرفتن این چیزها در سن ۳۰ سالگی قدری دیر است. توانایی وفاداری و تعهد به یک دختر حتی میزان احترامی که دیگران برای شما قائل هستند را بالا می برد.

 

برقراری یک رابطه سالم با دختر سبب شناخت بیشتر جنسیت خانم ها می شود و این شناخت بسیار  به ازدواج و ثبات یک رابطه کمک می کند.

 

چنانچه در یک رابطه صحیح و اصولی با یک دختر باشید هدفمندانه تر زندگی می کنید. دختران قدری بالغ‌تر هستند و این توانایی را دارند که پسرها را در جهت حرکت به سوی هدفهایشان تشویق کنند.

 

زمانی که در یک رابطه با دختر هستید حتما به علت تفاوت های فرهنگی، خانوادگی و اجتماعی به اختلافاتی بر می خورید و اینجاست که مهارتهای حل مشکل، صبوری و درک تفاوت ها را یاد می گیرید و این به ازدواج شما کمک می کند.

 

دوست دختر, دوست دختر داشتن, چگونگی برخورد با نوجوان پسری که دوست دختر دارد,چرا باید دوست دختر داشته باشیم

چگونگی برخورد با نوجوان پسری که دوست دختر دارد

 

داشتن دوست دختر از نظر دین اسلام

از نظر اسلام گناه و حرام است و انسان وارد معصیت بزرگی می شود و هیچ وقت داشتن دوست دختر برای پسر نوجوان و جوان جایز نبوده و کار صحیحی نیست.

 

البته باید گفت که دین اسلام کاملا نگرش اعتدالی دارد یعنی نه آنقدر آزادی و رهایی در آن گفته شده و نه محدودیت و منع هر نوع رابطه.

 

چنانچه مطالعه کنید می فهمید که اسلام یک سری قوانین و چهار چوب های به خصوصی را معین کرده که که چنانچه مطابق آن قوانین پیش بروید ارتباط داشتن با جنس مخالف در آن منع نشده است.

 

چهارچوب شرع مقدس اسلام  طوری معین شده که ارتباط میان جنس مخالف در پیش از ازدواج چه به صورت مستقیم و غیر مستقیم چنانچه برای گناه لذت باشد جایز نبوده و دارای اشکال است .

 

دوست دختر, دوست دختر داشتن, چگونگی برخورد با نوجوان پسری که دوست دختر دارد,ارتباط سطحی با جنس مخالف

آیا باید دوست دختر داشته باشیم

 

چطور به دختری که علاقه داریم را جذب کنیم؟

در ادامه به مسائلی می پردازیم که با کمک آن ها به آسانی می توانید کسی که دوستش دارید را به سوی خود جذب کنید.

 

چند نکته وجود دارد که موقع صحبت با جنس مخالف باید آن ها را در نظر داشته باشید تا اثری که روی فرد مقابل می گذارید زیاد و صحیح باشد.

 

مثبت بودن

نکته اول مثبت بودن است، اینکه شما شاد و پر انرژی باشید این احساس را به فرد مقابل می دهد که شما فرد باحالی هستید و بیشتر اشخاص علاقه مند هستند با شما وقت بگذرانند.

 

همه افراد دوست دارند با کسانی وقت بگذرانند که پر انرژی و مثبت هستند، کسی دوست ندارد با شخص ناراحت و بی حوصله حتی حرف هم بزند، بنابراین همیشه تلاش کنید با انرژی و مثبت باشید.

 

متفاوت بودن

مسئله دیگر متفاوت بودن است، متفاوت بودن خیلی سخت نیست تنها باید تلاش کنید مانند دیگر افراد نباشید و از گفتن حرف های کلیشه ای و رفتار های تکراری خودداری کنید. به طور مثال چنانچه همه قرارهای اول خود را به کافی شاپ و پارک می روند شما به این فکر کنید که قرار اول را کجا بروید که خاص و متفاوت باشد.

 

خانم ها و دختران همه را طبق حرف هایی که میزنند و رفتار هایی که از خود نشان می دهند قضاوت می کنند، چنانچه شما نیز مانند دیگران رفتار کنید و حرف بزنید پس مثل دیگران هستید و تفاوتی با آن ها نمی کنید.

 

عادی حرف زدن

طرف مقابل را نیز سطح خود ببینید و طوری رفتار و صحبت کنید که با هم سطح خود رفتار می کنید متاسفانه بیشتر پسر ها برای جذب دختران بیش از حد مهربان می شوند که این اشتباه است شما باید همان قدری که به دوست خود مهربان هستید، مهربان باشید. توجه داشته باشید که توجه کردن و مهربان بودم دو موضوع متفاوت است و این ها را یکی ندانید.

 

خیلی مهربان بودن هیچ اثر مثبتی روی فرد مقابل ندارد، در کل با فرد مقابل فرق نمی کند پسر باشد یا دختر طوری رفتار نکنید که انگار از شما بالا تر است.

 

وارد رابطه شدن

در ۹۰ درصد مواقع از زمان شروع حرف زدن و وارد شدن به رابطه حدودا ۲ هفته باید طول بکشد، خودتان درگیر چت کردن نیندازید و وقتتان را بیهوده طلف نکنید.

 

درباره چه موضوعاتی با دوست دختر خود صحبت کنیم؟

هنگامی که با فردی وارد رابطه شدید باید در مورد مسائلی حرف برنید که حوصله سر بر نباشد و برای دو طرف جذاب باشد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که صحبت کردن موضوع مشخصی ندارد یعنی این طور نیست که من فهرستی از موضوعات را به شما بدهم و بگویم در مورد موضوعات موجود در آن حرف بزنید.

 

این خود یک هنر است که هر فردی با تجربه کردن به دست می آورد. یاد گرفتن این مهارت دشوار است ولی چنانچه یاد بگیرید، انجام دادنش خیلی راحت است.

 

تلاش کنید به راحت ترین موضوعات نیز به چشم طنز نگاه کنید. البته صحبت جدی نیز احتیاج است در آن تردیدی نیست، ولی ۹۹ درصد دختران دوست ندارند که در مورد مسائل فلسفی و منطقی حرف بزنید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------