برای زندگی مشترک بیشتر از برگزاری مراسم عروسی وقت بگذاریدزندگی مشترک,مراسم عروسی

 

همسران انرژی زیادی را برای انتخاب کیک عروسی صرف می کنند که به وسیله میهمانان به فاصله‌ چند دقیقه خورده می‌شود. آنها مدت‌ها برای پیدا کردن یک سالن مناسب برای یک شب جستجو می‌کنند. لباس فروشی‌ها و فروشگاه‌های معتبر را برای لباس عروس و داماد انتخاب می‌کنند. کارت عروسی‌شان را سفارش می‌دهند، با وسواس زیادی وسایل مورد نیاز را تهیه می‌کنند، میهمانان زیادی دعوت می کنند و هزینه های زیادی را متقبل می شوند.

آماده شدن برای عروسی اغلب خیلی زودتر از آمادگی برای ازدواج شروع می‌شود. اما این در حالی است که عروسی کردن چند ساعت طول می کشد و ایجاد یک ازدواج موفق یک عمر طول می‌کشد.

 

درست است که شب عروسی، یک شب به یاد ماندنی است و همه از انجام کارهای آن و جشن لذت می برند، اما پس از آن عروس و داماد می خواهند از زندگی یشان هم لذت ببرند.

 

موضوع این نیست که قید عروسی و جشن و انتخاب را بزنند، این کارها لذتبخش و دوست داشتنی‌اند و حتی منجر به بیشتر با هم بودن و هدف مشترک داشتن است، اما موضوع این است که همانقدر که به این مسائل برای یک شب عروسی توجه می‌کنیم و دقت می‌کنیم تا همه چیز به خوبی پیش رود، به مهارت ها و آمادگی‌هایی که باید برای زندگی مشترک پیدا کنیم نیز توجه کنیم، از خواندن کتاب، شرکت در دوره‌های آمادگی برای ازدواج، فرا گرفتن مهارت های ارتباطی و گفت‌وگو کردن غافل نشویم.

 

ازدواج کردن و ماندن در ازدواج 2 عمل کاملاً متفاوت است. همسران باید وقت بیشتری برای آمادگی بعد از ازدواج صرف کنند تا آمادگی های قبل از ازدواج.

 

این کار موفقیت‌های بعدی را تضمین می‌کند، اما متأسفانه خیلی از زوج ها این کار را نمی کنند. پس جای تعجب نیست که این همه آمار طلاق بالاست. دیوید آلسون می‌گوید: "همسران وقت و پول زیادی را برای آماده شدن جشن عروسی هزینه می‌کنند، تا آمادگی برای ازدواج! و این در حالی است که عروسی فقط یک روز طول می‌کشد، درحالیکه ازدواج برای تمام عمر است."

منبع:pardad.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022