چگونه از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریمراههای لذت بردن بیشتر از همسر, لذت بیشتر از رابطه جنسی, افزایش لذت جنسی

راههای لذت بردن بیشتر از همسر

 

راههای افزایش لذت در رابطه جنسی با همسر

پاسخ به اینکه چطور از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریم و رابطه جنسی را بهتر کنیم به سلامت جنسی، ذهنی، جسمی و عاطفی شما بستگی دارد. مشکل هر طور که باشد بزرگ یا کوچک، راه حل بسیاری وجود دارد که می توانید برای بهتر کردن زندگی جنسی خود، آنها را انجام دهید.

تغییرات و تحولاتی که بدن با افزایش سن تحمل می کند، اثر زیادی بر روابط جنسی شما می گذارد. کم شدن سطح هورمون ها و تغییر در کارکرد عصبی و گردش خون امکان دارد باعث بیماری های جنسی مثل مشکل نعوظ یا درد واژن گردد. برقراری رابطه با شریک زندگی خود، نگهداری یک سبک زندگی سالم و استفاده از خیلی از راه حل ها می توانند در بهتر شدن زندگی جنسی شما مفید باشند.

 

در اینجا سفارش هایی از متخصصین امور جنسی برایتان گرد آورده‌ایم که کمکتان می‌کند ارگاسم بهتری داشته باشید.

 

راههای لذت بردن بیشتر از همسر, لذت بیشتر از رابطه جنسی,نکاتی برای لذت بیشتر از روابط زناشویی

لذت بیشتر از رابطه جنسی

 

راههای لذت بردن بیشتر از رابطه جنسی

نقطه های حساس را تحریک کنید

شکل‌های گوناگون قرارگیری هنگام رابطه‌ جنسی کمکتان می‌کند به ارگاسم برسید. به طور مثال زن روی همسرش قرار گیرد تا بالای قسمت کلیتوریس او بر روی استخوان قسمت تناسلی مرد برخورد کند. یا زن به پشت خوابیده و بالشتی زیر باسن خود بگذارد. دکتر لائورا برمن می‌گوید، حتی می‌توانید از ویبراتور نیز در طی رابطه جنسی استفاده کنید.

 

به وجود آوردن تجربه های مختلف در پوزیشن هایی زناشویی

به طور حتم به وجود آوردن تنوع در رابطه زناشویی می تواند سبب افزایش لذت بیشتر شود. یکی از مهم ترین مواردی که سبب به وجود آمدن تنوع خواهد شد، کشف و امتحان کردن پوزیشن های زناشویی جدید است. می توانید پوزیشن های گوناگون زناشویی را در جاهای گوناگونی از منزل امتحان کنید.

 

به وجود آوردن هیجان در رابطه جنسی همان موضوعی است که می تواند خیلی لذت بخش باشد و به کارگیری پوزیشن های جدید هم یکی از مهم ترین مواردی است که به خوبی احساس هیجان را به وجود می آورد. البته به وجود آوردن هیجان باید به شکل سالم انجام گردد و از انجام رفتارهای جنسی پر خطر اجتناب گردد. بعضی وقتها رعایت نکردن موضوعات بهداشتی به راحتی سبب نتقل شدن بیماری های مقاربتی خواهد شد. از این رو در همه مرحله های رابطه جنسی باید بهداشت را اولویت قرار داد.

 

راههای لذت بردن بیشتر از همسر, لذت بیشتر از رابطه جنسی, چگونه از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریم

افزایش لذت جنسی

 

تنوع، نمک زندگی است

برقراری رابطه جنسی در وضعیت های گوناگون، به بهتر شدن آن کمک می کند. برای بهتر و لذت آور تر شدن رابطه جنسی باید برقراری رابطه را در آشپزخانه، زیر دوش، اتاق مطالعه و ... امتحان کنید.

 

برای تقویت رابطه جنسی‌تان باهم شوخی کنید

برای بالا بردن کیفیت رابطه جنسی‌تان شوخی کردن را از یاد نبرید. شوخی کردن، صمیمیت میان تمام اشخاص از جمله زن و شوهرها را افزایش می‌دهد و روی سکس نیز اثر مثبت دارد. یک تحقیق انجام گرفته در این مورد نشان داد زنانی که همسر شوخ‌طبع دارند، ارگاسم‌های بیشتر و قوی را تجربه می‌کنند و بیشتر برای رابطه جنسی با همسرشان پیش‌قدم می‌شوند.

 

پس با هم طنازانه و با شوخی حرف بزنید. البته از یاد نبرید شوخی به این معنی نیست که هرچیزی دوست داشتید با خنده به هم بگویید یا فکر کنید چون بسیار به هم نزدیک هستید می‌توانید هر شوخی که خواستید بکنید، یا به نقص‌های هم اشاره کنید. به طور مثال برخی اشخاص با ظاهر یا اندام همسرشان شوخی می‌کنند و به جای افزایش نزدیکی، دلخوری و نفرت را بین‌ آنها افزایش می‌دهند. در این میان داشتن شوخی‌ها جنسی هم خیلی موثر است،‌ چون هم شما را به هم نزدیک‌تر می‌کند و خجالت‌ها را از میان می‌برد و هم بسیار تحریک‌کننده است.

 

راههای لذت بردن بیشتر از همسر, لذت بیشتر از رابطه جنسی,تقویت و بهبود کیفیت رابطه جنسی

نکاتی برای لذت بیشتر از روابط زناشویی

 

لباس و آرایش مختلف داشته باشید

به نوع پوشش و جذابیت لباس‌های‌تان در داخل خانه دقت کنید. تلاش کنید لباس‌های مختلف با رنگ‌های جذاب انتخاب کنید. لباس‌های بازتری بپوشید، به ویژه در روزهایی که می‌خواهید با هم رابطه جنسی داشته باشید. به لباس‌های زیرتان نیز دقت کنید و حتی با سبک‌های گوناگون لباس‌های زیرتان، همسرتان را غافلگیر کنید. جذاب‌تر شدن شما لذت رابطه جنسی‌تان را بالا می برد.

 

بیان رویاهای جنسی

به جز این، داشتن رویاهای جنسی راهی خیلی خوب برای به اوج رساندن ارگاسم است. این یک حقیقت ثابت ‌شده است که برای هر شخصی داشتن تصورات و رویاهای جنسی خصوصی در روابط‌جنسی خود با همسرشان، کاملاً عادی است. جدا از داشتن رویاهای قوی جنسی، می‌توانید صحنه‌ هایی را با همسرتان نمایش بازی کنید. به این ترتیب، نه فقط رویاهایتان را به حقیقت تبدیل می‌کنید، بلکه از رسیدن به اوج لذت جنسی نیز لذت خواهید برد.

 

راههای لذت بردن بیشتر از همسر, لذت بیشتر از رابطه جنسی,چگونه از رابطه جنسی لذت ببریم

چگونه از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریم

 

با همسرتان در هنگام رابطه حرف بزنید

صحبت کردن با همسرتان هنگام رابطه‌ جنسی هم یکی از جنبه‌های مهم در تقویت ارگاسمتان است. وقتی خواسته‌ها و احتیاجات جنسی خود را با همسرتان در میان می گذارید، برای شما و همسرتان رسیدن به اوج لذت راحت تر خواهد گردید. صحبت کردن درمورد مواردی که هر دوی شما در رابطه‌ جنسی می‌خواهید، پیوند جنسی میان شما را هیجان ‌بخش و قدرتمندتر خواهد کرد. اغلب این زنان هستند که مکالمه را آغاز می‌کنند. بهتر است اینطور موضوعات را با زبانی نرم و لطیف و غیرمستقیم با همسرتان مطرح کنید.

 

هنگام برقراری رابطه جنسی را برنامه ریزی کنید

بعضی اوقات هر چقدر هم بخواهید رابطه جنسی داشته باشید ولی برنامه شلوغ زندگی شما می تواند مانع گردد. بنابراین وقت مورد نظر خود را برای انجام رابطه جنسی در تقویم خود معلوم کنید، دقیقاً مثل تاریخ های مهم دیگر.

 

در این صورت احتمال اینکه از آن بگذرید کمتر خواهد بود. تعیین تاریخ معلوم، وقتی برای آماده سازی در‌ اختیارتان میگذارد. رابطه جنسی را به تعداد دفعه ای که حقیقت بینانه است، به طور مثال هر هفته یک بار یا یک روز در میان، انجام دهید. وقت هایی را انتخاب کنید که می دانید خسته یا حواس پرت نیستید. تا لذت رابطه جنسی خود را بیشتر کنید.

 

راههای لذت بردن بیشتر از همسر, لذت بیشتر از رابطه جنسی,چگونه اوج لذت جنسی را تجربه کنیم

چگونه اوج لذت جنسی را تجربه کنیم

 

عجله نکنید

تفاوتی نمی کند رابطه جنسی برنامه ریزی شده یا برنامه ریزی نشده باشد، در هر صورت عشق بازی و صمیمیت قبل از رابطه را فراموش نکنید. یکی از روشهای لذت بردن بیشتر از همسر این است که شما بدانید، اصلا نیاز نیست عجله کنید. شما میتوانید یک تایمر را به مدت 30 یا 45 دقیقه تنظیم کنید و تا خاموش شدن این تایمر نزدیکی را آغاز نکنید. این به شما کمک میکند تا تحریک شوید، یکدیگر را لمس کنید و از همدیگر لذت ببرید.

 

بر لذت و ارگاسم زن تمرکز کنید

گرچه خلیلی ها فکر می کنند که انزال مردان فقط چیزی است که برای به وجود آمدن لذت جنسی در مردان نیاز است، ولی تمرکز بر ارگاسم و اوج لذت جنسی زن فواید بسیاری دارد و لذت دخول را بالا می برد. به جز این محققان پی برده اند که ارگاسم های زنانه که میان یک دقیقه پیش از انزال مرد تا 45 دقیقه بعد از آن اتفاق افتاده است، باعث افزایش مقدار اسپرم در بدن می شود.

 

احتیاج به پیش نوازی

برای تقویت ارگاسم هایتان، باید ریلکس کرده و تنها از لحظه های دوستانه میان خود و همسرتان لذت ببرید. نباید بسیار جدی روی رسیدن به ارگاسم تمرکز کنید. چنانچه ذهنتان بسیار درگیر افکار و نگرانی های این گونه باشد، احتمال رسیدن به اوج لذت جنسی کمتر می شود.

 

به جای آن باید روی بدن همسرتان تمرکز کنید  و اینکه چگونه با شما پیوند می خورد و به شما عکس العمل می دهد. به این صورت، می توانید بیشتر روی حرکات و احساسات بدنتان تمرکز کنید. ذات و ماهیت اصلی رابطه جنسی احساس کردن، عکس العمل نشان دادن و لذت بردن است.

 

در نهایت لحظات، شما و همسرتان حتی بدون پیش نوازی به دنبال رابطه جنسی می روید. بعضی اوقات هیجان رابطه به قدری قدرتمندتر است که به یک سکس سریع می رسد و درنتیجه زمان پیش نوازی کمتر می شود. پیش نوازی نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم دارد چون می تواند شما را به اوج لذتی کامل برساند. پیش نوازی شامل در آغوش گرفتن ، نوازش کردن و بوسیدن می شود.

 

در این لحظات، ضربان قلب شما زیاد شده، دستگاه تناسلیتان ورم کرده، تندتر نفس می کشید و ترشحات بسیاری خواهید داشت. برای اینکه بتوانید ارگاسمی عالی داشته باشید، پیش نوازی در رابطه جنسی نباید از یاد برود.

 

بیان رویاهای جنسی

به جز این، داشتن تحیلات جنسی راهی عالی برای به اوج رساندن ارگاسم است. این یک حقیقت ثابت شده است که برای هر شخصی داشتن افکار و رویاهای جنسی ویژه در روابط جنسی خود با همسرشان، کاملاً عادی است.

 

جدا از داشتن تخیلات قدرتمند جنسی، می توانید صحنه هایی را با همسرتان نقش بازی کنید. به این ترتیب، نه تنها رویاهایتان را به حقیقت تبدیل می کنید، بلکه از رسیدن به نهایت لذت جنسی نیز لذت خواهید برد.

 

صحبت کردن با همسرتان هنگام رابطه جنسی هم یکی از دیدگاههای مهم در تقویت ارگاسمتان است. زمانی که خواسته ها و احتیاجات جنسی خود را با همسرتان در میان می گذارید، برای شما و همسرتان رسیدن به نهایت لذت راحت تر خواهد گردد. صحبت کردن درباره چیزهایی که هر دوی شما در رابطه جنسی می خواهید، پیوند جنسی میان شما را هیجان بخش تر و قوی تر خواهد کرد. اغلب این زنان هستند که مکالمه را آغاز می کنند. بهتر است اینطور موضوعات را با زبانی نرم و لطیف و غیرمستقیم با همسرتان در میان بگذارید.

 

مراقبت سلامت جسمی خود باشید

سلامت جنسی شما با سلامت کلی ذهنی، جسمی و عاطفی شما همراه است. پس، همان سبک های زندگی سالمی که می تواند برای سلامت جسمی شما مفید باشد. می تواند زندگی جنسی شما را هم بهتر کنند.

 

فعالیت بدنی پیش از هر راه کار دیگری می تواند در بهترکردن عملکرد جنسی مفید باشد. از آنجا که تحریک جسمی به جریان خون مناسب بستگی دارد، ورزش هوازی (که قلب و رگ های شما را تقویت می کند) خیلی اهمیت دارد. به جز این، ورزش دارای فواید دیگری از سلامتی است، از پیدایش بیماری های قلبی، پوکی استخوان و بعضی از انواع سرطان جلوگیری نموده و  روحیه شما را بهتر می کند و به شما کمک می کند تا خواب مناسبی داشته باشید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------