مدت زمان مطلوب رابطه جنسی واژینالمدت زمان دخول طبیعی, تعداد دخول نرمال, مدت زمان مناسب رابطه زناشویی

مدت زمان مناسب رابطه زناشویی

 

مدت زمان دخول طبیعی

خیلی از اشخاص فکر می کنند هرچه رابطه ی جنسی واژینال طولانی تر شود، کیفیت آن بیشتر است ولی تحقیقات انجام شده نشان می دهد، طولانی شدن بیش از اندازه رابطه ی جنسی اثرات منفی در کیفیت آن دارد و می تواند بی میلی جنسی را برای زوج ها به وجود آورد.

در یکی از تحقیقات انجام شده به وسیله سکس تراپیست ها در آمریکا، نشان داده شد 88 درصد زوج ها،  مدت زمان دخول طبیعی مطلوب 7 تا 13 دقیقه را برای رابطه ی جنسی خود کافی می دانند و بیشتر از آن را خسته کننده و بدون لذت بیشتر می دانند. لازم است بگوییم این مدت زمان  7 تا 13 دقیقه که به عنوان زمان مطلوب شناخته می شود، فقط برای دخول و انزال است و همه دوره ی رابطه ی جنسی که شامل معاشقه و موارد دیگر است زمان بیشتری خواهد برد.

 

بیمارانی که از زود انزالی و یا ناتوانی جنسی در رنج هستند و برخی از زوجین برای طولانی کردن رابطه ی جنسی خود، داروهای مختلفی استفاده می کنند که پزشکان آن ها را به شدت از این کار منع می کنند؛ زیرا طولانی کردن زمان دخول و رابطه ی واژینال نه تنها سودی ندارد، بلکه می تواند با از بین بردن مخاط واژن، زیان هم داشته باشد.

 

هیچ علمی برای شما بیان نمی‌کند. که چه تعداد دخول نرمال برای سالم بودن جسمی و عاطفی شما نیاز می باشد. ولی مدت زمان آن را مشخص کرده است.

 

مدت زمان دخول طبیعی, تعداد دخول نرمال, مدت زمان مناسب رابطه زناشویی

تعداد دخول نرمال

 

مدت زمان مناسب رابطه زناشویی

برقراری رابطه جنسی مناسب در بین زوجین باعث بالا رفتن رضایت جنسی دو طرف می شود و لذت جنسی را که یک لذت شادی بخش و اثرگذار است ، را به دنبال دارد. یک رابطه جنسی خوب رابطه ای است که مدت زمان آن کوتاه و تا اندازه برطرف کردن نیاز نباشد.

 

پیش از انجام یک رابطه جنسی باید به نیازهای دو طرف دقت شود و آمیزش جنسی پس از نوازش ها و تحریکات اولیه انجام گیرد. نوازش و تحریکات اولیه باعث زیاد شدن میل جنسی زوجین و طولانی شدن رابطه جنسی آن ها می شود . در بعضی از اوقات که زوجین حوصله زیادی برای برقراری ارتباط جنسی طولانی مدت ندارند، نوازش های پیش از آمیزش باعث به وجود آمدن میل و حوصله آن ها می شود و رضایت جنسی آن ها را بالا میبرد.

 

چنانچه بخواهید دقیقا مدت زمان ایده آل رابطه جنسی را بدانید این مدت زمان در خیلی از زوجین فرق دارد و بعضی از آنان رابطه جنسی کوتاه مدت و بعضی رابطه جنسی طولانی را مناسب می دانند ولی مدت زمان آمیزش مناسب نباید کوتاه باشد و بهتر است بین 20 تا 30 دقیقه باشد تا لذت جنسی را بالابرد و باعث رضایت دو طرف شود.

 

مدت زمان دخول طبیعی, تعداد دخول نرمال, مدت زمان مناسب رابطه زناشویی

تعداد دخول نرمال

 

چگونه مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهیم؟

برای رابطه جنسی طولانی و رسیدن به اندازه مناسب، نباید در زمان برقراری رابطه ی جنسی شتاب زده عمل کرد و خیلی زود به دنبال دخول و انزال رفت؛ بلکه نوازش ها و بوسه های پیش از رابطه ی جنسی نقش مهمتری نسبت به خود رابطه ی جنسی دارند. این اعمال برای رسیدن زنان به ارگاسم بسیار اهمیت دارد.

 

تلاش کنید به صحبت های همسر خود پیش و در طول رابطه گوش دهید و با مهربانی و گشاده رویی رابطه ی جنسی را پیش ببرید و نخواسته باشید خیلی زود رابطه را به انتها برسانید. از کارهای دیگری که برای افزایش زمان رابطه می توانید انجام دهید تا به حد ایده آل برسد، تغییر در روش رابطه است که این کار را می توانید با انتخاب و سنجش پوزیشن های گوناگون و یا استفاده از کاندوم های مختلف انجام دهد.

 

مدت زمان دخول طبیعی, تعداد دخول نرمال, مدت زمان مناسب رابطه زناشویی

رابطه جنسی طولانی

 

مردان بهتر است ابتدا تلاش کنند زن را به ارگاسم برسانند و سپس خود با تحریک کمی به اوج لذت جنسی و ارگاسم برسند، این کار رضایت جنسی هر دو طرف را افزایش داده و مدت زمان ایده آل را برای رابطه به وجود می آورد.

 

  بیشتر بخوانید: نشانه های ارضا شدن زن


همواره بارها به این موضوع اشاره شده است که ارضا نشدن زنان از راه دخول  طبیعی  بوده و اکثر خانم ها از طرق تحریک کلیتوریس ارگاسم را تجربه می کنند. تمرکز بیش از اندازه بر ارضا شدن همزمان میتواند اثرات نامطلوبی بر کیفیت رابطه زناشوئی داشته باشد.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------