مدت زمان رابطه جنسی ایده آل چقدر است و چطور میتوان آن را افزایش داد؟مدت زمان مناسب رابطه زناشویی,مدت زمان ارضای صحیح زن,مدت زمان رابطه زناشویی

مدت زمان رابطه زناشویی چقدر است

 

مدت زمان مناسب رابطه زناشویی

رابطه جنسی یکی از مهم ترین روابط میان زوجین است که از نظر سلامت جسم و روح می تواند نقش خیلی مهمی برای آنها داشته باشد. در تصور خیلی از ما این سوال به وجود می آید که رابطه جنسی ایده آل چقدر باید باشد و چند دقیقه باید طول بکشد؟ با ما همراه شوید تا بدانید مدت زمان مناسب برای رابطه جنسی چقدر است.

یک رابطه جنسی مناسب چقدر باید طول بکشد؟

در طول یک نظرسنجی که درمانگران جنسی در ایالات متحده و کانادا انجام دادند، معلوم شد که رابطه جنسی مناسب برای زوجین باید از ۳ تا ۱۳ دقیقه طول بکشد. در حقیقت برعکس تصورات متداول، مدت ‌زمان مناسب رابطه زناشویی ۳ تا ۱۳ دقیقه است.

 

بررسی که روی هزاران داوطلب انجام گردید، مدت زمان مناسب رابطه زناشویی به چهار دسته مناسب، مطلوب، خیلی کوتاه و خیلی طولانی دسته‌بندی شدند. محققان جنسی مدت زمان رابطه جنسی از ۳ تا ۷ دقیقه را در دسته مناسب، از ۷ تا ۱۳ دقیقه را در دسته مطلوب، از یک تا دو دقیقه را در دسته بسیار کوتاه و از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه را در دسته بسیار طولانی قرار دادند.

 

مدت زمان مناسب رابطه زناشویی,مدت زمان ارضای صحیح زن,مدت زمان رابطه جنسی

مدت زمان مناسب رابطه زناشویی

 

نظر کاوشگران این بود که هر زن یا مرد در مورد عملکرد جنسی خود و همینطور شریک زندگی‌شان بر باورهای شخصی و فرهنگ جامعه متکی است.

 

متأسفانه فرهنگ متداول امروزی علامت های بسیاری را در ارتباط با فعالیت‌های جنسی مشخص کرده است. به نظر می‌رسد که بیشتر مردان و زنان یک‌ مجموعه الگوهای فانتزی برای برقراری رابطه جنسی دارند. مثلا بعضی از اشخاص اعتقاد دارند که هرچه آلت تناسلی بزرگ‌تر باشد، رابطه جنسی بهتری برقرار خواهد شد یا اینکه کسانی که نعوظ‌های سختی دارند یا به دیر انزالی مبتلا هستند رابطه جنسی بهتری را تجربه خواهند کرد.

 

بررسی ها نشان داده شده است که درصد بسیاری از مردها و زنان دوست دارند رابطه جنسی‌شان بیشتر از ۳۰ دقیقه ادامه دهند. یک دانشیار روان‌شناسی گفت به نظر می‌رسد این شرایط باعث ناامیدی و نارضایتی گردد. ما امیدواریم با استفاده از تحقیقات و فرهنگ‌سازی بتوانیم چنین تخیلاتی را رفع کنیم و رابطه جنسی قابل‌قبول و واقع‌بینانه‌تری را قبول کنیم.

 

این بررسی ها نشان می‌دهد چنانچه فردی نگران مدت زمان مناسب رابطه زناشویی خود باشد، با استفاده از این آگاهی ها می‌تواند نگرانی خود را رفع نموده و به جای استفاده از دارو به مشاوره‌های اولیه با روان‌شناسان بپردازد. 

 

  بیشتر بخوانید: نشانه های ارضا شدن زن

 

مدت زمان مناسب رابطه زناشویی,مدت زمان ارضای صحیح زن,چقدر زمان لازمه تا یک زن ارضا بشه

مدت زمان رابطه زناشویی چقدر است 

 

چطور می توان مدت زمان رابطه جنسی را بالا برد؟

بعضی اوقات هر چه زمان تحریک و نوازشها بیشتر باشد، رابطه ی بهتری انجام خواهد گرفت بنابراین برای آغاز رابطه جنسی عجول نباشید. ولی چنانچه آدم کم حوصله ای باشید و همسر شما بداند که صبر شما کم است نمی توانید طول مدت رابطه جنسی بالا ببرید. در حقیقت نیاز است، طوری با گشاده رویی و علاقه میلتان را نشان دهید تا همسرتان نیز با خیال آسوده همه ی خواسته هایش در هنگام رابطه جنسی را بیان کند.

 

باید بتوانید قسمت های گوناگون و متنوعی از بازی و نوازش و ارتباط جنسی را با هم تجربه کنید. زمانی که در فرصت مناسب با هم یک رابطه ی جنسی زمان بر را تجربه می کنید به خوبی از لذتهای هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا خواهید شد. این ارضای کافی و کامل، نیز اخلاق تان را به لحاظ فیزیولوژیستی بهتر می کند و هم مهر و محبت تان را نسبت به هم بالا می برد.

 

مدت زمان مناسب رابطه زناشویی,مدت زمان ارضای صحیح زن,رابطه جنسی ایده آل

افزایش مدت زمان رابطه زناشویی

 

برای طول دادن یک رابطه جنسی اول باید زمان و مکان مناسب وجود داشته باشد. به طور مثال لازم است که از خواب رفتن بچه ها اطمینان پیدا کنید. در مرحله ی بعد نیاز است که آرام باشید و رفتارهایتان با عجله و اضطراب نباشد تا همسرتان نیز مضطرب نشده و رابطه تان ناتمام رها نشود. در آغاز رابطه جنسی طوری نشان دهید که تصمیم گرفتید با همسرتان بازی کنید. به خصوص اگر همسرتان میلی ندارد یا فکر می کنید، مخالف است این شیوه خوبی است.

 

به گونه ای نشان دهید که به هیچ وجه تصمیم رابطه جنسی ندارید. شما نیز زمان بیشتری برای تحریک کردن خواهید داشت. بعضی اوقات هر چه زمان تحریک و نوازش های جنسی بیشتر باشد، رابطه ی بهتری انجام خواهد شد. بنابراین برای شروع عجول نباشید. چنانچه مرد هستید و با همسرتان  عشق بازی  می کنید اگر همسرتان دیر ارضا می شود این زمان را حتی با ور رفتن های خودتان بیشتر کنید. با این کار شما هم لذت بیشتری خواهید برد.

 

موقع رابطه جنسی هنگامی که یکی از همسران ارضا شد، دیگر ادامه ی کار دشوار و ناراحت کننده ای خواهد بود بنابراین لازم است، ارضاء هر دو طرف طول بکشد. یعنی تا جایی که می توانید زود ارضائی و زود انزالی برای هیچ کدام از دو طرف اتفاق نیفتد. زمان که طولانی شود و تحریک ها مفید واقع شوند، هر اقدامی از لذت مضاعف و بیش از اندازه توقع برخوردار خواهد شد. بنابراین زود دست نکشید و حوصله کنید تا این اتفاق برای شما نیز بیفتد.

 

پس به کمیت رابطه ی جنسی دقت کنید و تلاش کنید گاهی اوقات یک رابطه ی جنسی مفصل با همه اجزا و قسمتهای گوناگون آن را تجربه کنید و قلب و روحتان را از یک لذت حلال آکنده کنید. به این گونه حتما یک قدم در راه تفاهم و صمیمیت در خانواده نیز برداشته اید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------