روشهایی برای تحریک جنسی مناسب شوهرتاناوج لذت مرد کجاست, بهترین راه لذت زناشویی, رابطه زناشویی مناسب

بهترین راه لذت زناشویی

 

تحریک رابطه زناشویی مناسب

چگونه میتوان کانون سرد خانه را که به علت مشکلات جنسی ایجاد شده، مجددا گرما بخشید؟ چگونه میتوان مردان را به نهایت لذت جنسی رساند؟ نقاط تحریک پذیر مردان کجاست؟ نحوه برخورد رفتاری مفید جنسی با همسرتان چگونه باید باشد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات با ما باشید.

رابطه جنسی نقش خیلی مهمی در ازدواج دارد، اما با این حال زوج های بسیاری بدون دقت عمیق به آن زندگی می کنند. در این موضوع از نگاه مرد و زن از شیوه درست روابط جنسی  صحبت می کنیم. همه ما ميدانیم که روابط جنسی مهمترین علت همه ی ازدواج هاست.

 

بنابراین اگر یکی یا هر دوی زوجین علاقه و میل خود را از دست دادند چه می شود؟ بررسی ها نشان داده است که درصد کمی از چنین ازدواج هایی با شکست مواجه مي گردد .( مسائل جنسی بعد از مسائل مالی دومین دلیل براي طلاق شناخته شده است) ناامید نشوید. شیوه های زيادی براي پیشگیری از آن وجود دارد. در این جا سه راه براي درست کردن دوباره زندگی جنسی براي شما آمده است. بنابراین اگر می خواهید کانون خانواده تان مجددا به گذشته برگردد مراحل زیر را دنبال کنید.

 

به خودتان اتکا کنید

برای داشتن یک رابطه جنسی موفق به خودتان متکی باشید. فرقی نمی کند که همسرتان چه اندازه دوستتان داشته باشد و بخواهد شما را ارضا کند  تحریک جنسی  او به هیچ وجه مانند شما نیست. به همین دلیل غیرمنطقی است اگر توقع داشته باشید هر موقع شما تحریک شدید در اختیارتان باشد. باید یاد بگیرید که چگونه بعضی اوقات نیازهایتان را کنترل کنید. شاید تصور خواهید کرد که منصفانه نیست و حتما عصبانی خواهید شد.

 

ولی باید زوج ها تا آن جا که میتوانند در زندگی جنسی خود با همسرشان انرژی لازم را صرف کنند، اما با این حال باز نیز ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که شما آمادگی روابط جنسی را داشته باشید در حالیکه همسرتان ندارد.

 

این موضوع کاملا عادی است و باید آن را قبول کنید. هرچه سعی همسرتان براي فهمیدن شما و نیازهایتان باید بیش تر شود، تلاش شما نیز در درک این اختلاف ها باید بالا رود. بخشی از این درک و پذیرفتن با تکیه بعضی اوقات شما به خودتان براي ارضای میل جنسیتان نشان داده ميشود. اگر مطمئن باشید که همسرتان واقعا دوستتان دارد و به شما توجه ميکند ، انجام اینکار به راحتی انجام خواهد گرفت.

 

اوج لذت مرد کجاست, بهترین راه لذت زناشویی,تحریک جنسی

اوج لذت مرد کجاست

 

تنوع، مزه ی زندگی است

اگر زندگی جنسی شما دچار یکنواختی شده است. حتی هیجان انگیز ترین شخص در روابط جنسی نیز اگر روابط جنسی برایش تکرار شود، از آن دل زده خواهد گردید. اگر این مورد را در روابط جنسی خودتان با همسرتان نیز می بینید، بنابراین زمانش رسیده که قدری تنوع وارد این روابط کنید. براي پیشگیری از یکنواختی جنسی، باید کمی ایده‎‌پرداز باشید.

 

- جایی جدید انتخاب کنید: همیشه یک جا را فقط براي عشق بازی جنسی خود انتخاب نکنید. 

 

- لباس زیر های جدید و مناسب بخرید: پوشیدن لباسهای زیر متنوع باعث تحریک پذیری بیشتر شوهر می شود.

 

- عطر خوش بو استفاده کنید: عطرهای خوش بو نیز باعث تحریک بیشتر همسر می شود و به ارتباطات بهتر کمک می کند.

 

- حتماً مسائل بهداشتی و نظافتی را رعایت کنید: آرایش و از بین بردن موهای زاید خیلی اهمیت دارد و نشانه اهمیت دادن به همسر خود می باشد.

 

- در روابط جنسی متداول است که مرد زودتر اقدام می کند. بد نیست براي تنوع، زن نیز بعضی اوقات پیش قدم شود.

 

- رفتار وسوسه آمیز داشته باشید: ناز و عشوه زنانه جنسی قبل از نزدیکی سبب تحریک شدید شوهر مي شود. 

 

- با آرامش و محبت با او رفتار کنید: خشن و عجول نباشید. سعی کنید با کلام، نگاه، حرکات و رفتار خود به آهستگی همسر را تحریک کنید. بگذارید او علائم عشق و محبّت را در شما ببیند و به آهستگی به او نزديک شوید.

 

- بوسه قدیمی ترین علت شناخته شده براي تحریک:  است که شامل بوسیدن لب ها، صورت، لاله گوش، گردن و یا هر قسمتی از بدن همسر باشد که پیدا کردن نقطه های حساس تر مدتی طول میکشد و به نسبت بلوغ و درک جنسی مرد و زن نقاط مربوطه شناخته ميشود .

 

اوج لذت مرد کجاست, بهترین راه لذت زناشویی, رابطه زناشویی مناسب

برای ارضای مرد چکار باید کرد

 

- حرف های عاشقانه : تحریک تنها به شکل فیزیکی وجود ندارد و شکل روانی نیز دارد که باید به طور هم زمان استفاده شود حرف های عاشقانه که زمان رسيدن زن و شوهر به هم رد و بدل ميشود اهمیت زیادی دارد.

 

- لمس و نوازش با صبر و حوصله: سطح داخلی ران( مرد و زن) و لب های فرج( زن)، بیضه و ناحیه های اطراف آن( مرد)، گرفتن و فشار دادن کمر( زن و مرد)، کلیتوریس زن که تحریک و نوازش آن حکم آلت مرد را دارد.

 

- مانند گنجشک آمیزش جنسی نکنید و همسر خود را با آرامش آماده و راضی کنید: سعی کنید در اولین مرحله همسر خود را در شرایط نعوظ کامل بگذارید. در مردها با تحریک آلت تناسلی و مالش و نوازش آن شرایط نعوظ آماده می گردد ( ایستادن و سفتی آلت تناسلی در مرد را نعوظ مرد گویند). در خانم ها نعوظ یعنی تحریک و سفتی کلیتوریس و نوک سینه.

 

- به وجود آوردن تحریک لازم در همسر: مرد با فکر و یا تجسم کردن نقاط شهوانی و یا عوامل روانی نعوظ به او دست داده و بیشتر در این شرایط برانگیخته می شود چیزی که زن باید انجام دهد است تحریک موضعی نیست بلکه تحریک موقعی است و آن زمانی است که مرد در حالیکه دخول انجام ميدهد نعوظ او کم می شود و مداخله زن با تحریک مرد در حالی که عضلات واژن را بر روی آلت مرد فشار داده، رانها را بهم نزديک مي کند و با دست مالیدن به پشت مرد در ادامه ستون فقرات او، نعوظ مرد برگشته و مرد را اضاء می کند.

 

- مرد باید در آغاز روابط جنسی ذهن و فعالیت خود را متوجه تحریک و آماده کردن زن کند ولی زن نیز باید به اماده سازی مردش در این مرحله دقت کند.

 

- مرد هر چه بیشتر بتواند با مهارت زن را تحریک کند زن در ادامه هر کاری مرد بخواهد انجام ميدهد. این موضوع براي زن ها نیز وجود دارد.

 

- هنگام ورود بهترین زمان براي سخنان محبّت آمیز است. در این هنگام از همسر خود سپاسگذاری کنید و او را بهترین بنامید که این خود سبب ارتباط جنسی بهتر می شود.

 

اوج لذت مرد کجاست, بهترین راه لذت زناشویی,تحریک رابطه زناشویی مناسب

رابطه زناشویی مناسب

 

- به همسر خود نشان دهید که روابط جنسی با او سبب آرامش او ميشود و می خواهید با این عمل عشق و محبّت خود را بیش تر به او ثابت کنید و هدف تنها ارضاء جنسی- جسمی نیست بلکه روح معنوی شما نیز با این عمل ارضاء مي گردد .

 

- بهتر است با همسر خود از قبل هماهنگ کنید که اسپرم کجا ریخته شود به علت آن که این موضوع سبب آرامش بیش تر دو طرف و تحریک بیش تر ميشود .

 

- شوهر نباید هنگامی که مطمئن نشده که زن به اوج لذت و ارضا شدن نزديک شده از ارضاء خود جلوگيري کند. دیدن ارگاسم و ارضاء زن براي مرد خیلی با ارزش و محرک است. سعی کنید ابتدا زن به اوج لذت برسد و مرد با کمی فداکاری و خویشتن داری بعد از زن ارضا شود.

 

زمانی که ابتدا زن ارضا شود میل جنسی مرد بیش تر مي شود و میتواند به آسانی خود را به اوج لذت برساند اما وقتی که مرد ابتدا ارضاء شود زن او را ناتوان جسمی می بیند و فکر می کند که مردش به او در این لحظه توجه کمتری دارد و این موضوع میتواند باعث تأخیر و حتی عدم ارضاء زن گردد. با شروع ارضا از طرف زن، مرد نیز میتواند خود را ارضا کند. بهترین شیوه ارضا شدن، همزمانی آن میان دو طرف است.

 

- توجه به این نکته مهم است که اغلب مردها پس از ارضاشدن یا می خوابند، یا پشت به زن ميکنند. ولی کاری که باید انجام دهند این است که شروع به بغل کردن و نوازش زن کنند و به او آرامش دهند تا استراحت کند.

 

- شایسته است که زن شربتی گوارا تهیه نموده و بعد از پایان، براي همسر خود بیاورد.

 

- در آخر بعد از انجام روابط جنسی بهتر است از همسر خود قدردانی کنید و...

 

  بیشتر بخوانید: نشانه های ارضا شدن زن

  

اگر همه چیز عمل نکرد، راستگو و مهربان و قاطع باشید

زوج های بسیاری بوده اند که بی علاقگی و نارضایتی یکی از زوجین از روابط جنسی باعث جدایی آن ها شده است. ولی شما نیز امکان دارد به فکر این کار بیفتید. اما بدانید طلاق یا برقراری روابط جنسی با کسانی به جز همسر تان( خیانت به همسر)، راه حل های مناسبی نیستند. بدانید که عشق بازي با دیگری در طولاني‌مدت مشکلات بیشتری نیز برایتان به وجود می آورد و باعث خراب تر شدن ازدواج تان نیز ميشود. حتی اگر ازدواجتان نیز سالم باقی بماند، درد و رنجی که همسرتان از عشقبازي شما با کس دیگری تحمل می کند، بسیار است.

 

طلاق نیز راهکار خوبی محسوب نمی شود.اگر به جاي پیدا کردن راه حل و از بین بردن مشکل، از آن فرار کنید یعنی همان پاک کردن صورت مسأله، امکان دارد زوج دیگری پیدا کنید که او نیز از نظر جنسی با شما ناسازگار و ناهماهنگ باشد، و بهتر است از خود سوال کنید این کار را تا کجا ادامه خواهید داد؟

 

پیش از این که بار و بندیلتان را جمع کنید و همسرتان را ترک کنید، ببینید آیا همسرتان از این جریان آگاهی دارد که شما از روابط جنسیتان با او ناراضی هستید؟

 

کار را به دعوا نرسانید. تنها او را مقصر ندانید، نقد نکنید، تنها بسیار آرام به او درباره مشکلات تان صحبت کنید بگویید که به خاطر اختلافاتی که در خلقیات جنسی شما وجود دارد ، می خواهید کاری کنید که به بهبود روابط تان منتهی مي شود و براي این کار همکاري بیش تر او کمک می کند و باید براي بهتر شدن ارتباطشان هردو فعالانه رفتار کنید و براي این کار باید با کنارگذاشتن خجالت و تعصبات به متخصصین مربوطه مراجعه کنید.

 

افکار خود را با او در میان بگذارید. این را به طور یک تهدید مطرح نکنید. فقط مقدار امیدواري خود را با او در بین بگذارید. به او فرصتی دوباره براي اصلاح و سازگار شدن بدهید و در انتظار نتيجه ی آن باشید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------