روشهایی برای تحریک جنسی مناسب شوهرتانتحریک جنسی,روشهای تحریک جنسی

 

روشهایی برای تحریک جنسی مناسب شوهرتان
چطور میتوان کانون سرد خانواده را که به دلیل مشکلات جنسی به وجود آمده، دوباره گرم کنید؟
چطور میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند؟
نقاط تحریک پذیر آقایان کجاست؟
چطور باید با شوهر تان برخورد رفتاری مؤثر جنسی داشته باشید؟


هدف از ثبت و درج این مطلب ایجاد رابطه دوستانه با زوج و استحکام رابطه زن و شوهر و کانون خانواده است.
رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با اینحال زوج های زيادي بدون توجه عمیق به آن زندگی می کنند. در این بحث از منظر مرد و زن روش صحیح روابط جنسی را بررسی می کنیم. همگی ميدانند که روابط جنسی حیاتی ترین جز کلیه ی ازدواج هاست.

پس درصورتی که یکی یا هر دوی زوجین علاقه و تمایل خود را از دست دادند چه می شود؟ تحقيقات نشان داده است که درصد تراکم از چنین ازدواج هایی با شکست روبرو ميشود .( پس از مسائل مالی، مسائل جنسی دومین علت براي طلاق شناخته شده است) مایوس نشوید. راه‌های زيادي براي جلوگيري از آن موجود است . در این جا سه راه براي جان بخشیدن مجدد به زندگی جنسی براي شما فراهم آمده است. پس درصورتی که می خواهید کانون خانواده تان، مراحل زیر را دنبال کنید.


به خودتان متکي باشید
تفاوتی نمی کند که همسرتان چه قدر دوستتان داشته باشد و بخواهد ارضائتان کند؛ تحریکات و شور جنسی وی اصلاً مثل به شما نیست. به همین علت غیرمنطقی است درصورتی که انتظار داشته باشید هر زمان شما تحریک شدید در اختیارتان باشد. باید یاد بگیرید که چه طور گه گاه نیازهایتان را کنترل کنید. چه بسا خیال خواهید کرد که منصفانه نیست و یقیناً عصبانی خواهید شد.

اما باید که زوج ها تا آن جا که میتوانند در زندگی جنسی خود با همسرشان انرژی لازم را صرف کنند، ولی بااینحال باز هم امکان دارد زمان هایی وجود داشته باشد که شما امادگی روابط جنسی را داشته باشید در حالیکه همسرتان ندارد.

این مسأله ای کاملا عادی و طبيعي است و باید آن را بپذیرید. هرچه تلاش همسرتان براي فهمیدن شما و نیازهایتان باید بیش تر شود، سعی شما هم در درک این اختلاف ها باید افزایش یابد. قسمتی از این درک و پذیرفتن با اتکای گاه و بیگاه شما به خودتان براي ارضای میل جنسیتان نشان داده ميشود . درصورتی که اطمینان داشته باشید که همسرتان حقیقتاً دوستتان دارد و به شما توجه ميکند ، انجام اینکار با آسانی بیشتری صورت خواهد گرفت.


تنوع، مزه ی زندگی است
چه بسا زندگی جنسی شما دچار یکنواختی شده است. چه بسا هیجان انگیز ترین فرد در روابط جنسی هم درصورتی که روابط جنسی برایش تکرار مکررات شود، از آن دل زده خواهد شد. درصورتی که این مورد را در روابط جنسی خودتان با همسرتان هم مشاهده می کنید، پس وقتش رسیده که اندکی تنوع وارد این روابط کنید. براي جلوگيري از یکنواختی جنسی، باید اندکی ایده‎‌پرداز باشید.


* مکانی تازه انتخاب کنید: مدام یک گوشه خاص براي عشق بازی جنسی خود انتخاب نکنید
* لباس زیر های مناسب و تازه بخرید
* عطر خوش بو استفاده کنید
* حتماً مسایل بهداشتی و نظافتی را رعایت کنید:
آرایش و زدودن موهای زاید بسیار مهم است و علامت اهمیت دادن به شریک زندگی خود میباشد .
* رایج است که مرد در روابط جنسی پیش قدم ميشود . بد نیست براي تنوع زن هم گاهی پیش قدم شود.
*رفتار وسوسه آمیز داشته باشید: ناز و عشوه زنانه جنسی پیش از نزدیکی باعث تحریک شدید مرد ميشود
* با ارامش و مهربانی با وی رفتار کنید:  خشن و عجول نباشید. تلاش کنید با کلام، نگاه، حرکات و رفتار خود به ارامی همسر را تحریک کنید. بگذارید او نشانه های عشق و محبّت را در شما ببیند و به ارامی به وی نزديک شوید...


* بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده براي تحریک:  است که حاوی بوسیدن لب ها، صورت، لاله گوش، گردن و یا هر قسمتی از بدن همسر باشد که پیدا کردن نقطه های حساس تر مدتی طول میکشد و به نسبت بلوغ و درک جنسی مرد و زن نقاط مربوطه شناخته ميشود .


* گفتار های عاشقانه : تحریک صرفا به مدل فیزیکی محدود نمی شود و مدل روانی هم دارد که باید بصورت هم زمان استفاده شود حرف های عاشقانه که موقع رسيدن زن و شوهر به هم رد و بدل ميشود بسیار پر اهمیت است.


* لمس و نوازش با صبر و حوصله: سطح داخلی ران( مرد و زن) و لب های فرج( زن)، بیضه و ناحیه های اطراف آن( مرد)، گرفتن و فشار دادن کمر( زن و مرد)، کلیتوریس زن که تحریک و نوازش آن حکم آلت مرد را دارد.


* شبیه گنجشک امیزش نکنید و همسر خود را با ارامش آماده و راضی سازید.  تلاش کنید در نخستین مرحله همسر خود را در وضعیت نعوظ کامل بگذارید :در مردها با تحریک آلت تناسلی و مالش و نوازش آن وضعیت نعوظ آماده ميشود ( ایستادن و سفتی آلت تناسلی در مرد را نعوظ مرد گویند). در خانم ها نعوظ یعنی تحریک و سفتی کلیتوریس و نوک سینه.


* فراهم کردن تحریک لازم در همسر:  مرد با فکر و یا تجسم کردن نقاط شهوانی و یا عوامل روانی نعوظ به وی دست داده و اکثراً در این وضعیت برانگیخته محسوب می شود آنچه بر زن لازم است تحریک موضعی نیست بلکه تحریک موقعی است و آن هنگامی است که مرد در حالیکه دخول انجام ميدهد نعوظ وی کاهش می یابد و مداخله زن با تحریک مرد در حالی که عضلات واژن را بر روی آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديک ميکند و امکان با دست مالیدن به پشت مرد در ادامه ستون فقرات وی، نعوظ مرد بازگشته و مرد را راضی می سازد.


* مرد باید در شروع روابط جنسی ذهن و فعالیت خود را متوجه تحریک و آماده کردن زن نماید.  و اما زن هم باید به اماده سازی مردش در این مرحله توجه داشته باشد


* مرد هر چه بیش تر بتواند با مهارت زن را تحریک کند زن در ادامه هر کاری مرد طالب باشد انجام ميدهد . این مسأله براي خانم‌ها هم صادق است.


* زمان ورود بهترین زمان براي سخنان محبّت آمیز است. در این لحظه از همسر خود سپاسگذاری کنید و وی را برترین بنامید که این خود باعث

 

  بیشتر بخوانید: نشانه های ارضا شدن زن

 
افزایش رابطه زناشویی و استحکام زندگی ميشود
* به همسر خود بفهمانید که روابط جنسی با وی باعث ارامش وی ميشود و می خواهید با این عمل عشق و محبّت خود را بیش تر به وی ثابت کنید و هدف صرفا ارضاء جنسی- جسمی نیست بلکه روح معنوی شما هم با این عمل ارضاء ميشود .

* بهتر است با همسر خود از قبل هماهنگ کنید که اسپرم کجا ریخته شود به دلیل آن که این مطلب باعث آرامش بیش تر دو طرف و تحریک بیش تر ميشود .

* شوهر باید زمانیکه مطمئن نشده که زن به اوج لذت و ارضا شدن نزديک نشده از ارضاء خود جلوگيري کند. دیدن ارگاسم و ارضاء زن براي مرد بسیار ارزشمند و محرک است. تلاش کنید نخست زن به اوج لذت برسد و مرد با اندکی فداکاری و خویشتن داری پس از زن ارضا شود.

هنگامی که نخست زن ارضا شود تمایل جنسی مرد بیش تر مي شود و میتواند براحتی خود را به اوج لذت برساند ولی هنگامی که مرد نخست ارضاء شود زن وی را ناتوان جسمی می بیند و خیال بر آن دارد که مردش به وی در این لحظه توجه کمتری دارد و این مسأله میتواند سبب تأخیر و چه بسا عدم ارضاء زن شود. به محض آغاز ارضا از طرف زن، مرد هم میتواند خود را ارضا کند. برترین روش ارضا شدن، همزمانی آن بین دو طرف است.

* توجه به این نکته مهم است که معمولاً مردها بعد از ارضاشدن یا می خوابند، یا پشت به زن ميکنند . در صورتی که کاری که باید انجام دهند این است که آغاز به بغل کردن و نوازش زن کنند. و به وی ارامش دهند تا استراحت کند.

* شایسته است که زن شربتی گوارا تهیه کرده و پس از پایان، براي همسر خود بیاورد.

* در پایان پس از انجام روابط جنسی بهتر است از همسر خود قدردانی کنید.

و... هزاران کار ديگر است که میتوانید براي از بین بردن یکنواختی موجود در روابط تان انجام دهید.

چنانچه همه چیز عمل نکرد، صادق ومهربان و قاطع باشید

زوج های زيادي بوده اند که بی علاقگی و نارضایتی یکی از زوجین از روابط جنسی سبب جدایی آن ها شده است. اما شما هم امکان دارد به فکر اینکار بیفتید. ولی بدانید طلاق یا برقراری روابط  جنسی با افرادی غیر از همسر تان( خیانت به همسر)، راهکار های مناسبی نیستند. درست است که عشقبازي با غیر میتواند مشکلتان را حل کند، ولی بدانید که در طولاني‌مدت مشکلات بیشتری هم برایتان ایجاد ميکند و سبب خراب تر شدن ازدواج تان هم ميشود . چه بسا درصورتی که ازدواجتان هم سالم باقی بماند، درد و رنجی که همسرتان از عشقبازي شما با کس دیگری متحمل ميشود ، بسیار است.

طلاق هم راهکار خوبی به شمار نمی رود. درصورتی که بجاي پیدا کردن راهکار و از بین بردن مشکل، از آن فرار کنید( پاک کردن صورت مسأله)، امکان دارد زوج دیگری پیدا کنید که وی هم از نظر جنسی با شما ناسازگار و ناهماهنگ باشد، و بهتر است از خود سوال کنید این کار را تا کجا ادامه خواهید داد؟

قبل از این که بار و بندیلتان را جمع کنید و همسرتان را ترک کنید، ببینید آیا همسر تان از این جریان خبر دارد؟ آگاهی دارد که شما از روابط جنسیتان با وی ناراضی هستید؟

کار را به دعوا نکشانید. تقصیرها را به گردن وی نیندازید، نقد نکنید، صرفا خيلي آهسته به وی در خصوص مشکلات تان حرف بزنید بگویید که بخاطر اختلافاتی که در خلقیات جنسی شما موجود است ، می خواهید کاری کنید که به بهبود روابط تان منتهی مي شود و براي این کار همکاري بیش تر وی کمک می کند و باید براي بهتر شدن ارتباطشان هردو فعالانه رفتار نمایند و براي این دستور باید چه بسا با کنارگذاشتن خجالت و تعصبات به متخصصین مربوطه مراجعه نمایند.

اذهان خود را با وی در بین بگذارید. این را بصورت یک تهدید مطرح نکنید. صرفا ميزان امیدواري خود را با وی در میان بگذارید. به وی فرصتی مجدد براي اصلاح و سازگار شدن بدهید، و در انتظار نتيجه ی آن شوید

 

منبع:jensiamozesh.persianblog

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------