بیوگرافی و عکس های باربد بابایی مجری معروف تلویزیونزندگی نامه باربد بابایی, خوانندگی باربد بابایی, اصالت باربد بابایی

عکس های باربد بابایی مجری

 

زندگی شخصی و هنری باربد بابایی + عکس های خانوادگی

باربد بابایی یکی از معروف ترین مجری ها و بازیگران صدا و سیمای جمهوری اسلامی است. 

چکیده ای از بیوگرافی باربد بابایی 

نام:باربد بابایی 

متولد: 20 شهریور 1357 تهران

پیشه: بازیگر، مجری و خواننده 

تحصیلات : فارغ التحصیل لیسانس مترجمی زبان

سالهای فعالیت : 1376 تاکنون

وضعیت تاهل : متاهل

فرزند :یک دوقلو به نام آیلین و شایلین

 

بیوگرافی باربد بابایی 

متولد سال 20 شهریور سال 1357 در تهران می باشد. باربد بابایی فارغ التحصیل رشته ی مترجمی زبان انگلیسی است. وی لیسانس خود را از دانشگاه آزاد اسلامی گرفته است.

باربد بابایی اولین اجرای خود را در یک شبکه ی ماهواره ای شروع کرد و با برنامه ی شب کوک به شهرت رسید. پدر باربد، برای مدتی در یک کشور خارجی، رستوران دار بود. 

 

 باربد بابایی, بیوگرافی باربد بابایی, عکس های باربد بابایی

زندگی نامه باربد بابایی

 

از دانشکده افسری تا رشته مترجمی زبان

باربد بابایی می گوید: من علاقه مند رشته ی کارگردانی بودم و دوست داشتم این رشته را ادامه دهم. اما خانواده ام اصرار می کردند یا حقوق بخوانم و یا به دانشکده ی افسری بروم. که در این فشار و اجبار، رشته ی مترجمی زبان را انتخاب کردم. 

با این هدف که در ترم اول این رشته، انصراف دهم و رشته ی کارگردانی را ادامه دهم. اما در ترم اول دوست های زیادی در این رشته پیدا کردم و نتوانستم آن را ول کنم و این رشته را ادامه دادم.

 

باربد بابایی مجری, باربد بابایی  و همسرش, دوقلوهای باربد بابایی

عکس باربد بابایی در آغوش پدرش

 

ورود باربد بابایی به تئاتر در 19 سالگی

باربد بابایی در سال 1376 وارد دانشگاه شد و از همان ترم اول وقتی که 19 ساله بود تصمیم گرفت با دانشجوهای دانشکده ی ادبیات وارد تئاتر شود. او می گوید: من در همان ترم اول وارد تئاتر دانشجویی شدم و حتی در 3 جشنواره ی دانشجویی هم شرکت کردیم.

از آنجایی که عاشق هنر و بازیگری بودم با مصیبت، درس های دانشگاهم را می خواندم تا 4 سالش تمام شود. 

 

خوانندگی باربد بابایی, اصالت باربد بابایی, خانواده باربد بابایی

عکس باربد بابایی

 

حضور باربد بابایی جلوی دوربین

وی می گوید: من در سال 1377 بالاخره موفق شدم جلوی دوربین حاضر شوم. او با نمایشگاه پرتگاه، موفق شد به صورت حرفه ای وارد حرفه ی بازیگری شود. بعد از این نمایش توانست در سال 1377 یک نقش فرعی در سریال روزهای به یاد ماندنی بگیرد. 

او که موفق شده بود کار بازیگری اش را با تئاتر شروع کند و به حرفه ی بازیگری برسد در سال 1381 وارد حوزه ی اجرا شد. خودش می گوید: احساس می کنم در عرصه  اجرا موفق تر از حرفه ی بازیگری هستم.

 

اصالت باربد بابایی, خانواده باربد بابایی, باربد بابایی

تصاویر باربد بابایی

 

باربد بابایی مجری شبکه ماهواره ای

باربد بابایی می گوید: من از اجرا و شغل مجری گری متنفر بودم و تمام علاقه ام، بازیگری بود. اما امیر غفارمنش من را به این مسیر هدایت کرد و در واقع به سمت مجری گری، هل داد.

باربد بابایی در جوانی و زمانی که تنها 25 سال داشت جذب یک شبکه ی ماهواره ای شد و در پشت صحنه ی یکی از برنامه هایش به نام ایران موزیک، مشغول شد. مدتی بعد از این برنامه به پیشنهاد و توصیه ی امیر غفارمنش مجری گری یک برنامه را بر عهده گرفت.

 

 باربد بابایی مجری, باربد بابایی  و همسرش, دوقلوهای باربد بابایی

تصویر باربد بابایی و دخترهای دوقلویش

 

پیشنهاد تلویزیون به باربد بابایی

بعد از اینکه مجوز شبکه ی مهاجر، لغو شد در سال 1386 تلویزیون ملی تصمیم به ساخت برنامه ای اختصاصی در مورد موسیقی گرفت. این تصمیم به قدری جدی بود که مجوز آن هم داده شد اما از اجرای آن جلوگیری شد.

 

ازدواج باربد بابایی و فرزندان دوقلویش

بعد از مشهور شدن باربد، وی در سال 1397 به برنامه ی خندوانه دعوت شد. وی در این برنامه اعلام کرد که ازدواج کرده است که این حرف، همه را شوکه کرد. وی در این برنامه گفت: در سال 1380 و یعنی زمانی که 23 ساله بودم ازدواج کردم که ثمره ی این ازدواج دو دختر دوقلو به نام های آیلین و شایلین است. آن ها در سال 1381 به دنیا آمدند.

 

زمانی که تصویر او به همراه دختران دوقلویش منتشر شد همه را شگفت زده کرد. وی می گوید: من تمام موفقیت های زندگی ام را مدیون همسرش است چرا که تمام مسئولیت زندگی و فرزندانم به دوش او بوده است. از او بابت این همه زحمت، بسیار سپاسگزار هستم.

 

اصالت باربد بابایی, خانواده باربد بابایی, باربد بابایی

باربد بابایی و دختران دوقلویش 

 

مشهور شدن با برنامه شب کوک

شبکه ی نسیم شروع به پخش برنامه ی استعدادیابی در زمینه ی موسیقی نمود که تهیه کنندگی این برنامه بر عهده ی آقای دمیرچی و اجرای آن بر عهده ی باربد بابایی بود. این برنامه در سال 1394 پخش شد که با استقبال زیادی مواجه شد.

دیده شدن این برنامه به قدری بود که باربد موفق شد در همان سال و در یک نظرسنجی اینترنتی جزء دو مجری محبوب از نگاه مخاطبان شود.

 

باربد بابایی, بیوگرافی باربد بابایی, عکس های باربد بابایی

عکس کودکی و بزرگسالی باربد بابایی  

 

وضعیت مالی باربد بابایی

وی می گوید پدرم در یک زمانی، در یکی از کشورهای خارجه مشغول به رستوران داری بود. بر این اساس، اوضاع مالی خوبی داشتیم. اما خودم از سن 17 سالگی تلاش کردم مخارج و هزینه هایم را خودم تامین کنم.

 

شغل دوم باربد بابایی در آلمان

وی در سالروز تولدش، مهمان برنامه ی فرمول یک علی ضیا بود و در این برنامه در مورد شغل دومش، صحبت کرد که شغلی غیر از اجرا است. 

به همراه برادران دمیرچی که تهیه کننده های موسیقی هستند در هامبورگ آلمان دارای یک دفتر موسیقی برای ضبط آلبوم و و برگزاری کنسرت می باشند. 

 

باربد بابایی, بیوگرافی باربد بابایی, عکس های باربد بابایی

باربد بابایی مجری تلوزیون

 

فعالیت خوانندگی باربد بابایی

او تجربه ی خوانندگی برای تیتراژ برنامه هایش را دارد و احتمالا صدای او را شنیده اید. خودش می گوید که کار خوانندگی را فقط برای دلش انجام می دهد و هرگز جسارت اینکه واقعا وارد حوزه ی خوانندگی شود را ندارد. بابایی به دلیل حضور داشتن در فیلمی توانست ساز گیتار را به طور حرفه ای یاد بگیرد و در نواختن این ساز، تبحر دارد.

 

 باربد بابایی, بیوگرافی باربد بابایی, عکس های باربد بابایی

تصاویر باربد بابایی  

 

ترس های باربد بابایی 

به گفته ی خودش، فوبیای ارتفاع و آب دارد. اما از هواپیما نمی ترسد ولی به استخر نمی رود. وی می گوید من در کار، آدم بی کله ای هستم و تمام تلاشم را می کنم کار درست را انجام دهم. بنابراین اگر احساس کنم کاری درست است بدون اینکه سیاستی به خرج دهم حتما آن کار را انجام می دهم.

 

علاقه باربد بابایی به موسیقی

وی می گوید: موسیقی برای همه ی مخاطبان یک هنر تاثیرگذار است و طبیعتا برای من هم، همین گونه می باشد. موسیقی هنر اول است و در تمام زندگی من جریان دارد. من عاشقانه این هنر را دوست دارم و در واقع موسیقی همه چیز من است. 

 

آرزوی باربد بابایی برای ﺁینده دخترانش

یکی از آرزوهای من برای ﺁینده ی دخترانم این است که نوازنده های خوبی در حوزه ی موسیقی شوند. اما انتخاب اینکه چه شغل و اینده ای برای خود رقم بزنند بر عهده ی خودشان است.

 

متوقف شدن برنامه شب کوک

وی می گوید: برنامه ی شب کوک یکی از بهترین برنامه ها و در واقع یکی از رویاهای چندین ساله ی من بود که آرزوها و فکرهای خوبی برای آینده و فصل های بعدی آن داشتم. 

اما متاسفانه این برنامه متوقف شد و لطمه ی روحی بدی به من و تیمم وارد کرد. این برنامه یکی از بهترین برنامه های موسیقی و بستر مناسبی برای استعداد جوانان در زمینه ی موسیقی بود. امیدوارم روزی بتوانم دوباره این برنامه را آغاز کنم.

 

زندگی نامه باربد بابایی, خوانندگی باربد بابایی, اصالت باربد بابایی

باربد بابایی مجری

 

گردآوری : بخش فرهنگ و هنر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------