بیوگرافی مسعود جلیلیان خواننده موفق کرد زبانهمسر مسعود جلیلیان, ماشین مسعود جلیلیان, آهنگ مسعود جلیلیان

عکس های مسعود جلیلیان خواننده

 

بیوگرافی مسعود جلیلیان خواننده با داستان زندگی+ عکس دخترش 

مسعود جلیلیان یکی از موفق ترین و خوشنام ترین خواننده های جوان دیار کرد و کورد زبان است. این خواننده ی خوش آتیه ی کشور ما که در زمینه ی پاپ کردی مشغول به فعالیت است فارغ التحصیل رشته ی حسابداری در مقطع فوق دیپلم می باشد.

چکیده ای از بیوگرافی سعید جلیلیان 

نام : سعید جلیلیان 

سال تولد : 1369

تحصیلات : فارغ التحصیل رشته ی حسابداری در مقطع فوق دیپلم

محل تولد : کرمانشاه 

پیشه : خواننده 

سالهای فعالیت : 1378 تاکنون 

 

 مسعود جلیلیان, بیوگرافی مسعود جلیلیان, عکس های مسعود جلیلیان

مسعود جلیلیان و مادرش

 

بیوگرافی مسعود جلیلیان 

مسعود جلیلیان متولد سال ۱۳۶۹ در محله ی نقلیه ی شهر کرمانشاه است. وی در سن ۱۸ سالگی، فعالیت موسیقی خود را آغاز نمود. مسعود با تهیه و تنظیم انواع موسیقی فارسی و کردی موفق شد نام خود را در کشور خصوصا در شهر خود یعنی کرمانشاه بر سر زبان ها بیاندازد و به سرعت محبوب دل های مردم کورد زبان شود. وی علاوه بر خوانندگی به نواختن گیتار نیز می پردازد. 

 

از این رو ما قصد داریم در ادامه ی مطلب در مورد اطلاعات شخصی، سن، تحصیلات، فعالیت های موسیقی و هنری، آهنگ ترانه های کردی و زندگی و خانواده ی این خواننده جوان صحبت کنیم. حال اگر قصد دارید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید می توانید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

 

مسعود جلیلیان, بیوگرافی مسعود جلیلیان, عکس های مسعود جلیلیان

عکس های مسعود جلیلیان

 

از محله ی نقلیه کرمانشاه تا شروع خوانندگی مسعود جلیلیان 

همان طور که اشاره نمودیم مسعود جلیلیان در محله ی نقلیه ی کرمانشاه و در یک خانواده ی کورد زبان، متولد شد. وی برای اولین بار در سال ۱۳۷۶ یعنی زمانی که ۱۷ سال بیشتر نداشت و مشغول تحصیل در مقطع دبیرستان بود به تشویق چندین تن از دوستانش وارد عرصه ی خوانندگی شد. او در این مقطع، به اجرای ترانه های محلی پرداخت. جلیلیان از همین سن، فعالیت موسیقی خود را به صورت تجربی آغاز نمود.

 

مخالفت خانواده مسعود جلیلیان برای ورود به عرصه موسیقی

مسعود جلیلیان می گوید به خاطر وضعیت مالی نه چندان خوبی که داشتیم و همچنین به دلیل دانش آموز بودنم، در ابتدا خانواده ام مخالف ورود من به عرصه ی موسیقی بودند. اما من برای خوانندگی و ورود به این عرصه، اصرار داشتم. خوشبختانه در حال حاضر، خانواده ام یکی از بهترین مشوقان و حامیان من در این عرصه می باشند. 

 

همسر مسعود جلیلیان, ماشین مسعود جلیلیان, آهنگ مسعود جلیلیان

 مسعود جلیلیان و دخترش

 

شروع فعالیت موسیقی مسعود جلیلیان

شروع فعالیت موسیقی حرفه ای جلیلیان به سال ۱۳۷۸ برمی گردد. وی برای آغاز فعالیت موسیقی حرفه ای خود، اقدام به راه اندازی استودیوی اختصاصی خود نمود و سپس شروع به تنظیم آهنگ و خوانندگی به صورت حرفه ای نمود. آغاز فعالیت موسیقی او به گونه ای بود که از همان ابتدا توانست نظر مخاطبان را به سوی خود جذب کند. جلیلیان با اجرای انواع آهنگ های زیبای کردی و ترانه های دلنشین و فراوانش موفق شد لقب امپراطور موسیقی شهر کرمانشاه را به خود اختصاص دهید.

  

آهنگ های مسعود جلیلیان, زندگی نامه مسعود جلیلیان, همسر مسعود جلیلیان

آهنگ های مسعود جلیلیان

 

همکاری مسعود جلیلیان با چهره ها

جلیلیان می گوید شروع کار من با امیر بالغ بود. سپس چهره های معروف موسیقی کرمانشاه یعنی یحیی ایوب قلعه، صابر احمدی، محسن امیری و خلیل عزیزی برای ادامه ی فعالیتم در این عرصه، به من کمک کردند و برایم زحمت کشیدند.

 

عکس های مسعود جلیلیان, مسعود جلیلیان خواننده, مسعود جلیلیان و مادرش

فعالیت های مسعود جلیلیان

 

فعالیت های مسعود جلیلیان در عرصه موسیقی

وی به دلیل استعداد خود در زمینه ی موسیقی، علاوه بر نواختن و ساخت موزیک و همچنین خوانندگی در زمینه های دیگری همچون، حوزه ی ارکستری نیز فعالیت دارد. به همین دلیل در مجالس عروسی بسیاری از هم زبان هایش به اجرای ترانه های زیبا و دلنشینش می پردازد. او با اجرای ترک های بی نظیرش قلب هر عاشقی را جذب خود می کند. 

جلیلیان تا به امروز، ترانه های زیادی ساخت و به بازار موسیقی عرضه نموده که برخی از آن ها با همکاری فرشاد آزادی می باشد. 

 

همسر مسعود جلیلیان, ماشین مسعود جلیلیان, آهنگ مسعود جلیلیان

بیوگرافی مسعود جلیلیان

 

شروع معروفیت جلیلیان با ترانه های واران و زخم عشق

اولین ترانه ای که سبب شد صدای این خواننده ی کورد زبان به گوش و دل مخاطبان بنشیند ترانه ی واران بود‌. جلیلیان با اجرای این آهنگ توانست نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. سپس ترانه های زخم عشق و رفاقت را تهیه و تنظیم و اجرا نمود. که پخش این آهنگ های دلنشین سبب شد نام او نه تنها در کشور بلکه فراتر از مرزها و در شهرهایی همچون اربیل، سلیمانیه، کرکوک و موسل عراق نیز شنیده شود.

 

 مسعود جلیلیان, بیوگرافی مسعود جلیلیان, عکس های مسعود جلیلیان

تصاویر مسعود جلیلیان

 

خواننده های مورد علاقه مسعود جلیلیان

جلیلیان می گوید خواننده های مورد علاقه ی من، استاد حشمت الله لرنژاد، استاد بزرگ و معروف موسیقی کرمانشاهی و همچنین مهدی احمدوند می باشند.

البته او به غیر از این هنرمندان، با خواننده های معتبر و معروف کرمانشاهی دیگری همچون، محسن لرستانی، محمد امین غلامیاری و میلاد بیات نیز همکاری داشته است. 

 

آهنگ های مسعود جلیلیان, زندگی نامه مسعود جلیلیان, همسر مسعود جلیلیان

مسعود جلیلیان خواننده

 

ازدواج مسعود جلیلیان

این خواننده جوان کرد زبان،  در سال ۱۳۹۲ یعنی زمانی که ۲۳ ساله بود ازدواج کرده است و ثمره ی این ازدواج، دختری به نام آوا است. 

 

منبع درآمد مسعود جلیلیان

وی می گوید من به غیر از خوانندگی و موسیقی، منبع درآمد دیگری ندارم و در زمینه ی دیگری مشغول به کار نیستم. اما یاد گرفته ام از همان ابتدا روی پای خود بایستم. در حال حاضر نیز فقط در مراسم ها به اجرا می پردازم. 

علاوه بر این، قراردادی در سال ۱۳۹۵ با دو اپراتور معروف کشور منعقد کرده ام که براساس آن، هر شخصی که آهنگ و ترانه های من را به عنوان آهنگ ‌پیشواز انتخاب کند مبلغی از آن به من اختصاص یابد.

 

استودیو موسیقی اختصاصی مسعود جلیلیان

در حال حاضر این خواننده ی جوان و پاپ کوردی، دارای یک استودیوی موسیقی اختصاصی به نام Ice record  در شهر خود، کرمانشاه است که در آن به صورت حرفه ای به تهیه و تنظیم‌ موسیقی و خوانندگی می پردازد.

 

شاعری مسعود جلیلیان

وی می گوید من اغلب متن ترانه هایم را خودم می سرایم. به عقیده ی من، خواننده ای که شعر ترانه هایش را خودش نسراید و بر روی آن آهنگ سازی نکند نمی تواند آن حس و حال زیبایی را به مخاطب منتقل کند. 

 

ساز تخصصی مسعود جلیلیان

جلیلیان می گوید من گیتار را به صورت حرفه ای می نوازم و ساز مورد علاقه ی من است چرا که صدایش، بسیار آرامبخش است. علاوه بر این، در کنار این ساز به نواختن کیبورد نیز مشغول هستم.

 

آهنگ های مسعود جلیلیان

از جمله آهنگ ها و ترانه های این خواننده ی جوان و خوش صدای کورد زبان می توان به ترانه ها و آهنگ های زیر اشاره کرد:

 

آهنگ رسم زمانه  آهنگ شاد و کردی مبارک بودن 
  آهنگ میمیرم برات   آهنگ کردی خیانت
 آهنگ دلمو میسوزونی  آهنگ دل ساده 
 آهنگ کردی باورم نیو گلم آهنگ کردی بخش ۵ 
 آهنگ ظالم  آهنگ پشیمان 

 

گردآوری : بخش هنر و هنرمند بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------