بیوگرافی شیرین صمدی، مجری محبوبی که ممنوع الکار شد/ حواشی زندگی ویشیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

شیرین صمدی مجری

 

شیرین صمدی، از کودکی تا ممنوع الکاری 

شیرین صمدی، مجری محبوب تلویزیون ایران، که از سال ۱۳۷۶ فعالیت هنری خود را آغاز کرد، در این مقاله از بیتوته به معرفی این بازیگر و فعالیت‌های هنری‌اش می‌پردازد.

چکیده ای از بیوگرافی شیرین صمدی 

نام: شیرین صمدی

متولد : آذر 1363 اصفهان 

ملیت: ایرانی

سمت: مجری سابق تلویزیون

سالهای فعالیت: 1378 - تاکنون 

تحصیلات: لیسانس رشته علوم اجتماعی

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

زندگی نامه شیرین صمدی

 

بیوگرافی شیرین صمدی 

شیرین صمدی، مجری تلویزیون ایران، در آذر ماه سال 1363 در شهر اصفهان متولد شد. او مدرک لیسانس رشته علوم اجتماعی را از دانشگاه اصفهان دارد. صمدی در یک خانواده چهار نفره بزرگ شد و یک برادر بزرگ‌تر به نام فرهاد دارد.

  

فعالیت هنری شیرین صمدی

وی فعالیت هنری خود را از سال 1378، یعنی در سن 15 سالگی، با تئاتر آغاز کرد. او حتی در نقش یک زن نقالی می‌کرد و شاهنامه می‌خواند. شیرین صمدی، داور دوره چهاردهم جشنواره کودک و نوجوان شد. او در سال‌های بعد نیز به عنوان داور جشنواره سازمان ملی فعالیت کرد. وی از مجریان قدیمی برنامه‌های کودک و نوجوان صدا و سیما است و به بازیگری نیز علاقه دارد. 

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

عکس های شیرین صمدی

 

شیرین صمدی فعالیت خود را در عرصه اجرا از شبکه اصفهان آغاز کرد. او در سال 1383 وارد صدا و سیما شد و نخستین تجربه جدی او برنامه «مسیر سبز جوانی» بود. پس از مدتی، او به حوزه خردسالان وارد شد. شیرین صمدی از سال 1391 به شبکه یک سیما پیوست. او در برنامه‌های «صبح بخیر ایران» و «سیمای خانواده» اجرا کرد.

 

شیرین صمدی، در زمینه‌های دیگری نیز فعالیت داشته است. او به نویسندگی، خبرنگاری و ساخت تله‌فیلم پرداخته است. او همچنین به تدریس اجرا و بازیگری تئاتر کودک پرداخته است. صمدی مربی تئاتر کانون اصلاح و تربیت اصفهان و مرکز نگهداری و مراقبت از بچه‌های خیابانی بوده است. او همچنین در زمینه مستندسازی به عنوان کارگردان فعالیت داشته است.

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

عکس تولد شیرین صمدی

 

حواشی زندگی شیرین صمدی

ممنوع الکاری

شیرین صمدی، مجری محبوب تلویزیون ایران، در سال 1396 پس از بازی در تئاتر «خواب خیس ماهی» و انتشار عکس و تیزر آن در اینستاگرام خود، ممنوع‌الکار شد. او در این مورد گفت: «در آن تیزر و پوستر نمایش حجاب نامناسبی نداشتم، اما برخی از مسئولان ایراد گرفتند که چرا اصلاً از خودم عکس گذاشتم و اصلاً چرا تئاتر کار کردم.»

 

شیرین صمدی در مورد ممنوع‌الکاری‌اش گفت: تهیه‌کننده برنامه «عصر خانواده» با من تماس گرفت و گفت: «خانم صمدی، چه کار می‌کنی؟» گفتم: «هیچی»، پرسید: «چه چیزی را در اینستاگرامت گذاشتی؟» گفتم: «تیزر و عکس تئاترم را در اینستاگرام گذاشتم.» و او گفت: «به ما از حراست تلفن کردند و گفتند که خانم صمدی دیگر اجازه اجرا ندارد چون دارد تئاتر کار می‌کند و شما دیگر اجازه اجرا ندارید.»

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

ممنوع الکاری شیرین صمدی بعد از بازی در تئاتر خواب خیس ماهی

 

کشف حجاب 

شیرین صمدی، مجری تلویزیون ایران، که گفته می‌شد ممنوع‌الکار شده است، برای اینکه ثابت کند دیگر در تلویزیون کار نمی‌کند، در تاریخ 23 تیرماه سال 1400 تصویری بدون حجاب از خود منتشر کرد. این اقدام او به معنای پایان کار او در تلویزیون ایران بود.

 

شیرین صمدی در پاسخ به سوال مردم درباره ممنوع الکاریش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این عکس رو گذاشتم تا به همه اونایی که مدام از من می‌پرسن که دیگه تلویزیون اجرا نمی‌کنم؟ خودتون نمی‌رین یا ممنوع‌التصویر هستین؟ و... و... و... جواب بدم.

 

شیرین صمدی، مجری سابق تلویزیون ایران، که پیش‌تر کشف حجاب کرده بود، در اواخر مهرماه سال 1402، ویدیویی از پوشش عجیب او در خیابان‌های تهران منتشر شد. این ویدیو با واکنش‌های مختلفی روبرو شد. برخی از مردم از او انتقاد کردند و برخی دیگر از او حمایت کردند.

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

کشف حجاب شیرین صمدی

 

دستگیری و آزادی

شیرین صمدی، که در آبان‌ماه سال 1401 به دلیل پیاده‌روی بدون حجاب در تهران دستگیر شده بود، وی به همراه شیرین صمدی بـه همراه میترا حجار، باران کوثری، هنگامه قاضیانی و الناز شاکردوست، آبان ماه سال 1401 بدلیل پیاده روی بدون حجاب در تهران بـه دادگاه احضار شدند.

 

شیرین صمدی، مجری سابق تلویزیون ایران، که در آبان‌ 1401 به دلیل پیاده‌روی بدون حجاب در تهران بازداشت شده بود، روز 16 دی‌ماه 1401 با انتشار ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی از آزادی خود خبر داد.

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

شیرین صمدی مجری تلویزیون

 

مهاجرت شیرین صمدی

شیرین صمدی، در پاسخ به سوالی درباره مهاجرت، گفت که قصد مهاجرت ندارد و دیگر به بازیگری فکر نمی‌کند. او گفت که در حال حاضر به دنبال افزایش دانش خود در زمینه‌های دیگر است و فعلا مدیر خلاقیت یک مجموعه و مشاور یک مجموعه است. او در مورد آینده خود گفت که ممکن است زندگی در سفر را انتخاب کند یا به یک روستا نقل مکان کند تا آرامش داشته باشد و خودش باشد و خوشحال باشد.

 

وضعیت تاهل شیرین صمدی

شیرین صمدی، مجری سابق تلویزیون ایران، در مورد ازدواج و وضعیت تاهل خود، هیچ اطلاعاتی در اختیار عموم قرار نداده است. او در مصاحبه‌های خود، از این موضوع صحبت نکرده است و در شبکه‌های اجتماعی نیز، هیچ اشاره‌ای به آن نکرده است.  

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

عکس دوران کودکی شیرین صمدی و برادرش

 

فعالیت های اجرای شیرین صمدی 

- قاصدک از شبکه 1 سیما

- سیمای خانواده از شبکه 1 سیما

- صبح بخیر ایران از شبکه 1 سیما

- عصر خانواده از شبکه 2 سیما

- کتابخانه صبا از شبکه 1 سیما

- همیشه خونه از شبکه آموزش

 

گالری تصاویر شیرین صمدی

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

تصاویر شیرین صمدی

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

شیرین صمدی مجری تلویزیون

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

عکس های شیرین صمدی

 

شیرین صمدی, شیرین صمدی, بیوگرافی شیرین صمدی

حواشی شیرین صمدی

 

 

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------