بیوگرافی رضا روحانی + تصاویر رضا روحانیبیوگرافی رضا روحانی, عکس های رضا روحانی, رضا روحانی

رضا روحانی آهنگ‌ساز و نوازنده ایرانی است

 

بیوگرافی رضا روحانی، آهنگساز ایرانی

رضا روحانی برادرزاده شهرداد روحانی از دیگر آهنگسازان بزرگ ایرانی است. رضا روحانی بزرگ شده آلمان است و از مدرسه موسیقی در هانوفر فارغ التحصیل شده است. رضا روحانی پیش از این آلبوم هایی در ایران منتشر کرده است که یکی از کارهای او آلبومی به نام «بذر ماه» است.

زندگینامه رضا روحانی

رضا روحانی (۹ آبان ۱۳۵۶، رشت) آهنگ‌ساز، نوازنده و تهیه‌کننده موسیقی اهل ایران است. رضا روحانی فرزند انوشیروان روحانی و برادرزاده شهرداد روحانی است. او همچنین خواهر زاده خانم پوران، خواننده پرآوازه ایرانی می‌باشد که در دهه‌های ۳۰ و ۴۰ و ۵۰ شمسی آثار با ارزشی را اجرا کرده است.

 

بیوگرافی رضا روحانی, عکس های رضا روحانی, رضا روحانی و انوشیروان روحانی

عکس های رضا روحانی

بیوگرافی رضا روحانی, عکس های رضا روحانی, رضا روحانی

رضا روحانی فرزند انوشیروان روحانی و برادرزاده شهرداد روحانی است

 

رضا روحانی بزرگ شده آلمان است و از مدرسه موسیقی در هانوفر فارغ التحصیل شده است. شاید کمتر کسی فکر می کرد رضا روحانی فرزند «انوشیروان روحانی» قید فعالیت در ایران را بزند و همچون دیگر اعضای این خانواده موفق، در خارج از کشور فعالیت هایش را پی بگیرد.

 

بیوگرافی رضا روحانی,رضا روحانی و همسرش, رضا روحانی و سارا نائینی

رضا روحانی و پدرش انوشیروان روحانی

بیوگرافی رضا روحانی, عکس های رضا روحانی, رضا روحانی

رضا روحانی از مدرسه موسیقی در هانوفر فارغ التحصیل شده است

 

رضا روحانی پیش از این آلبوم هایی در ایران منتشر کرده است که یکی از کارهای او آلبومی به نام «بذر ماه» است که در آلمان ضبط شده بود و پس از آن آلبومی به نام «کولی ها» منتشر کرد که در تهران هم آن را روی صحنه برده است. «هیاهوی سکوت» نام آلبوم دیگری از رضا روحانی است.

 

 بیشتر بخوانید: بیوگرافی شهرام آذر به همراه تصاویر همسر و پسرش

 

بیوگرافی رضا روحانی, عکس های رضا روحانی, رضا روحانی

عکس های رضا روحانی

 

رضا روحانی ارتباط نزدیکی با سارا نائینی خواننده دارد که اکثر آهنگ سازی و تنظیم کار های او را نیز برعهده دارد، انبوه عکس های دونفره و ارتباط نزدیک این دو شایعه ازدواجشان رو به گوش میرساند ولی تا به الان این خبر تایید نشده است.

 

بیوگرافی رضا روحانی,زندگینامه رضا روحانی, رضا روحانی و سارا نائینی

رضا روحانی و سارا نائینی

 

بخشی کوتاه از گفتگوی رضا روحانی درباره موسیقی
آخرین گفتگوی رضا روحانی در ایران با خبرگزاری مهر بود که در این مصاحبه گفته: «من وقتی صفحات آخر روزنامه همشهری را مطالعه می کنم خوشحال می شوم که می بینم خیل زیادی از دوستداران موسیقی پاپ از کنسرت های متعدد خوانندگان پاپ حمایت کرده و برای خرید بلیط این کنسرت ها استقبال زیادی می کنند. ضمن اینکه بر این عقیده ام که هر نوع موسیقی، مخاطب خاص خود را دارد که به طور طبیعی موسیقی بی کلام نیز در این حوزه جای خود را دارد.

 

بیوگرافی رضا روحانی, رضا روحانی در برنامه استیج,زندگینامه رضا روحانی

تصاویر رضا روحانی

 

رضا روحانی همچنین خاطر نشان کرد؛ موسیقی به معنا و مفهوم واقعی کلمه پیشرفت داشته است و نسلی روی کار آمده که در واقع راهی را که ما رفته ایم ادامه داده اند و تبدیل به موزیسین های خوبی شده اند و کار را به جایی رسانده اند که من در بسیاری از موارد با شنیدن آثارشان شگفت زده شده ام و این برای من واقعا جالب توجه بود که تعداد نوازندگان و آهنگسازان این حوزه نسبت به اوایل انقلاب بیش از چهار برابر شده است.»

 

گردآوری: بخش فرهنگ و هنر بیتوته

 

منابع :

fa.wikipedia.org

bartarinha.ir

naztala.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------