بیوگرافی مسعود صابری متخصص و جراح و خوانندهبیوگرافی مسعود صابری,مسعود صابری,مسعود صابری متخصص و جراح و خواننده

بیوگرافی مسعود صابری

 

زندگینامه مسعود صابری 

دکتر مسعود صابری متخصص و جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات دارای چندین سال سابقه در این زمینه است. او جراحی های زیادی مانند جراحی تومور مغزی ، دیسک کمر ، دیسک گردن ، جراحی ستون فقرات ، جراحی هیپوفیز را با موفقیت انجام داده است. وی به جز پزشکی به هنر نیز علاقه دارد و خوانندگی نیز می کند و تاکنون چندین قطعه آهنگ اجرا کرده است .

چکیده ای از بیوگرافی مسعود صابری 

نام: مسعود صابری 

تاریخ تولد: خرداد ماه 1349

محل تولد: تهران

حرفه: متخصص و جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات، خواننده

 

بیوگرافی مسعود صابری

مسعود صابری در خرداد ماه 1349 در تهران متولد شده است. وی مدرک تحصیلی متخصص و جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات دارد.

 

بیشتر مردم او را به علت فعالیت هایش در تلویزیون می شناسند. او در حرفه های خوانندگی ، پزشکی و کارشناس در تلویزیون معروف شده است.

 

او در محله شکوفه در جنوب شرقی تهران به دنیا آمده است و به علت علاقه ی بسیاری که به پزشکی داشته است. این حرفه را دنبال می کند. او در سال 1368 در دانشگاه شهید بهشتی قبول شد و در سال 1384 برای تخصص رفت. وی در بین هنرمندان و تهیه کنندگان سرشناس اقوام بسیاری دارد. رسول صدرعاملی پسرخاله او یکی از کارگردانان مطرح سینمای کشور است. همیطور علی سرتیپی هم دایی او می باشد.

 

بیوگرافی مسعود صابری,مسعود صابری,ماجرای خوانندگی مسعود صابری

مسعود صابری

 

ماجرای خوانندگی مسعود صابری

مسعود صابری در برنامه خندوانه اجرای زنده کوتاهی داشت، او نشان داد در هنر خوانندگی استعداد خوبی دارد و دنبال این هنر را نیز گرفت، او با انتشار چندین قطعه توانست مشهور شود و پس از آن کنسرت هم اجرا کرد کـه همه بلیط های آن فروش رفت.

 

ازدواج مسعود صابری

مسعود صابری ازدواج کرده است و صاحب یک فرزند دختر بـه نام باران و یک فرزند پسر به نام مهدیار است. پسر وی در کشور آمریکا زندگی میکند.

 

ماجرای نجات کودک غرق شده در آب

برنامه اکسیر که در استودیویی نزدیک پارک سرخه حصار تهران، در حال ضبط قسمت هفتم بودند که شیون مادری که کودک ۳ ساله‌ اش در بیرون از استودیو برنامه و در آب‌ نما غرق شده بود، باعث نگرانی عوامل و تماشاگران برنامه گردید.

 

دکتر مسعود صابری مهمان برنامه فرزاد حسنی بود که به دنبال این اتفاق به سرعت به همراه مجری و عوامل برنامه به مکان حادثه رفته و با پسربچه‌ ای روبرو شدند که به علت پرت شدن در درون آب‌ نمایی آلوده، نفس نمی‌ کشد و بی جان افتاده است در نتیجه با اقدامات لازم دکتر صابری برای احیای کودک بی جان، این بچه از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

 

ماجرای دعوت شدن به خندوانه و عذرخواهی رامبد جوان از مردم :

پس از پخش ویدیویی از یک سایت در مورد مسعود صابری که در آن انتقادهای بسیاری درباره شیوه خواننده شدن و اجراهای ضعیف او در کنسرت هایش شده است حرف و سخن های زیادی به وجود آمد. که رامبد جوان هم در صفحه اینستاگرام خود پستی منتشر کرد که در آن از مردم به خاطر دعوت مسعود صابری به برنامه خندوانه معذرت خواهی میکند ولی این پست پس از لحظاتی از منتشر شدن به وسیله او پاک می شود.

 

بیوگرافی مسعود صابری,مسعود صابری,ازدواج مسعود صابری

ماجرای خوانندگی مسعود صابری

 

آهنگ های مسعود صابری

او تا به حال با فعالیت در بازار موسیقی کشور آهنگ های طعم جنون ، خوب من ، فرشته ، قلب سنگی ، تیتراژ برنامه وقتشه، حرفای باحال ، نامهربون ، دلبر ، دلتنگی ، شب آروم را منتشر نموده است که برای بعضی از آنها موزیک ویدیو و کلیپ هم ساخته است.

 

تصاویر مسعود صابری 

 

بیوگرافی مسعود صابری,مسعود صابری,آهنگ های مسعود صابری

آهنگ های مسعود صابری

 

بیوگرافی مسعود صابری,مسعود صابری,تصاویر مسعود صابری

تصاویر مسعود صابری

 

بیوگرافی مسعود صابری,مسعود صابری,مسعود صابری متخصص و جراح و خواننده

عکس مسعود صابری

 

بیوگرافی مسعود صابری,مسعود صابری,مسعود صابری متخصص و جراح و خواننده

بیوگرافی مسعود صابری

 

گردآوری: بخش فرهنگ و هنر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------