بیوگرافی لالیسا مانویان، خواننده ی رپ و رقصنده ی تایلندیلالیسا مانویان،بیوگرافی لالیسا مانویان،تصاویری از لالیسا مانویان

بیوگرافی لالیسا مانویان، خواننده ی رپ و رقصنده ی تایلندی

 

بیوگرافی لالیسا مانویان + تصاویر

لالیسا مانویان، متولد 27 مارس 1997 در پرانپریا مانوبان بانکوک تایلند می باشد. وی خواننده ی رپ و رقصنده ی تایلندی است. او به زبان های تایلندی، کره ای، ژاپنی و انگلیسی روان صحبت می کند.

چکیده ای از بیوگرافی لالیسا مانویان:

نام : لالیسا مانوبان

نام مستعار (هنری) : لیزا 

محل تولد : بوریرام، تایلند

تاریخ تولد : 27 مارس 1997

علامت زودیاک : برج حمل

ملیت : تایلندی 

حرفه : رپر، خواننده و رقصنده

دین : بودا

 

بیوگرافی لالیسا مانویان:

لیزا مانوبان کیست؟

لیزا مانوبان خواننده رپ و رقصنده تایلندی است. او یکی از اعضای گروه دخترانه کره جنوبی "BlackPink" است. او در 14 سالگی در تست های "YG Entertainment" در تایلند برنده شد و به کره جنوبی نقل مکان کرد.

 

او پنج سال با این شرکت آموزش دید تا اینکه اولین آلبوم خود را با گروه دخترانه "BlackPink" آغاز کرد، زمانی که آنها اولین آلبوم خود را با نام "Square One" منتشر کردند.

 

او جوانترین عضو گروه است و خود را به عنوان خواننده رپ، خواننده و رقصنده اصلی آنها تثبیت کرده است. تک آهنگ های موفق او شامل «Boombayah»، «Whistle» و «Dhu-Du Dhu-Du» هستند. او جوایز متعددی از جمله «هنرمند جدید سال» و «جایزه بونسانگ» را در «جوایز موسیقی سئول» دریافت کرده است. "جایزه بهترین هنرمند بعدی" در "جوایز موسیقی آسیایی Mnet" و "جایزه جهانی تازه کار" در "جوایز موسیقی گاون چارت".

 

او به زبان تایلندی، کره ای، ژاپنی و انگلیسی روان صحبت می کند و به غذا و فرهنگ غربی علاقه دارد. با این حال، او اغلب از دلتنگی والدین و غذاهای اصلی تایلندی خود یاد می کند.

 

زندگینامه لالیسا مانویان،لالیسا مانویان کیست،آثار لالیسا مانویان

درباره ی لالیسا مانویان

 

دوران کودکی و اوایل زندگی لالیسا مانویان

لیزا مانوبان در 27 مارس 1997 در بانکوک تایلند به نام پرانپریا مانوبان به دنیا آمد. نام او بعداً به توصیه یک فالگیر به لالیسا به معنای ستایش شده تغییر یافت تا رفاه را به ارمغان آورد. او همچنین نام های مستعار لیز، پوکپاک و پرنسس تایلند را قبل از انتخاب نام هنری «لیزا» انتخاب کرد. او یک خواهر بزرگتر دارد که در تایلند زندگی می کند.

 

او در مدرسه Praphamontree II در تایلند تحصیل کرد. او از کودکی به موسیقی و رقص علاقه داشت. او با دوست دوران کودکی اش، BamBam، در یک گروه رقص شرکت کرد، که سپس به عضویت گروه پسران کره جنوبی، Got7 درآمد.

 

لیزا در 14 سالگی در تست های YG Entertainment در تایلند شرکت کرد و مقام اول این مسابقه را کسب کرد. او در سال 2011 برای پیوستن به شرکت سرگرمی به عنوان یک کارآموز دعوت شد و به کره جنوبی نقل مکان کرد. والدینش او را تشویق کردند و از تصمیم او برای نقل مکان به کره جنوبی در سنین پایین حمایت کردند. او اولین عضو غیر کره ای YG Entertainment شد.

 

او تا سال 2016 به مدت پنج سال با این شرکت آموزش دید. در طول دوره آموزشی خود، همچنین با هنرمندان نوظهور مختلفی از جمله MV Taeyang از Big Bang، Bobby و Mino از YG Entertainment اجرا کرد. 

 

درباره ی لالیسا مانویان،چکیده ای از بیوگرافی لالیسا مانویان،آشنایی با زندگی لالیسا مانویان

آشنایی با لالیسا مانویان

 

حرفه

او اولین آلبوم خود را با گروه دختران کره جنوبی، BlackPink، تحت عنوان YG Entertainment در آگوست 2016 انجام داد، زمانی که آنها اولین آلبوم خود را با نام "Square One" منتشر کردند. این آلبوم شامل آهنگ های "Whistle" و "Boombayah" بود. ، که در جدول "آهنگ های دیجیتال جهانی بیلبورد" به مقام اول رسید.

 

او جوان ترین عضو گروه بود و تا رسیدن به رپ، خواننده و رقصنده اصلی آن ها تلاش کرد. سایر اعضای گروه کیم جنی (متولد کره جنوبی اما بزرگ شده در نیوزیلند)، رز (متولد و بزرگ شده در نیوزیلند) و کیم جیسو (متولد و بزرگ شده در کره جنوبی) هستند.

 

تک آهنگ گروه، «Dhu-du Dhu-du» ابتدا به زبان کره ای و بعداً به زبان های ژاپنی و انگلیسی منتشر شد تا به طرفداران بزرگتری برسد. این آهنگ طی 24 ساعت پس از انتشار، تمامی رکوردهای کی پاپ را با بیش از 36 میلیون بازدید در یوتیوب شکست و نامزد دریافت جایزه بهترین ویدیوی سال در جوایز بریک تودو شد.

 

او مرتباً در ورایتی شوی کره جنوبی، "Blackpink House" ظاهر می شود که درباره زندگی روزمره اعضای گروهش است. این برنامه برای اولین بار در ژانویه 2018 پخش شد و در بین طرفداران او محبوب شد.

 

مانوبان در ژوئن 2018 روی جلد مجله ژاپنی "Nylon" ظاهر شد و برای یک ویدیو برای تبلیغ این مجله فیلمبرداری شد.

 

در اوایل سال 2021 اخباری مبنا بر انتشار تک آهنگ سولوی لیسا توسط کمپانی وای جی منتشر شد. در نهایت در اوایل سپتامبر 2021 لیسا فعالیت سولوی خود را با انتشار اولین موزیک ویدیوی خودآغاز کرد. تک‌آهنگ لیسا به نام لالیسا در تاریخ 1400/6/19 منتشر شد و توانست رکوردهای زیادی را بشکند.

 

موزیک ویدیوی این تک آهنگ توانست 73/6 میلیون بازدید در 24 ساعت اول داشته باشد و رکورد بیشترین بازدید برای یک هنرمند انفرادی را که پیش از این متعلق به تک آهنگ من! با 65 میلیون بازدید از تیلور سوییفت خواننده آمریکایی بود جا به جا کند.

 

آشنایی با زندگی لالیسا مانویان, درباره ی زندگی لالیسا مانویان, همه چیز درباره ی لالیسا مانویان

لالیسا مانویان خواننده ی رپر

 

آثار عمده ی لالیسا مانویان:

او در آلبوم هایی با نام های Blackpink و Square Up که به ترتیب در سال های 2017 و 2018 منتشر شدند، حضور داشته است.

تک آهنگ های موفق او شامل "Boombayah" (2016)، "Whistle" (2016)، "Playing with Fire" (2016)، "Stay" (2016)، "As if It's Your Last" (2017) و "Dhu-Du Dhu" هستند. -Du' (2018).

 

جوایز و دستاوردهای لالیسا مانویان:

بلک پینک جوایز متعددی از جمله "بهترین سه هنرمند جدید" (آسیا) در جوایز دیسک طلای ژاپن 2018، "هنرمند جدید سال" و "جایزه بونسانگ" در "جوایز موسیقی سئول" در سال 2017 و 2018 را به دست آورده است.

 

به ترتیب، جایزه "بهترین هنرمند بعدی" در "جوایز موسیقی آسیایی Mnet" در سال 2016، "بهترین هنرمند جدید" در "جوایز موسیقی ملون" 2016، "هنرمند جدید سال" در جوایز "دیسک طلایی" 2017 و " جایزه جهانی تازه کار در جوایز موسیقی گائون چارت 2017.

 

آهنگ «سوت» برنده آهنگ سال - آگوست در جوایز موسیقی گاون چارت 2017 و «بهترین موزیک ویدیو» در «جوایز موسیقی آسیایی Mnet» در سال 2016 شد.

 

آهنگ او، «بازی با آتش»، به عنوان «آهنگ سال» - نوامبر، در جوایز «Gaon Chart Music Awards» 2017 انتخاب شد و تک آهنگ «As if It's Your Last» برنده «Bonsang دیجیتال» در سال 2018 شد. جوایز دیسک طلایی.

 

لالیسا مانویان از سوی شبکه اینترنتی TC Candler به عنوان زیباترین زن جهان در سال 2021 معرفی شد.

 

لالیسا مانویان کیست, آثار لالیسا مانویان, آشنایی با لالیسا مانویان

تصاویر لیزا مانویان

 

زندگی شخصی لالیسا مانویان:

لیزا مانوبان از پیروان آیین بودا است. او به زبان تایلندی، کره ای، ژاپنی و انگلیسی روان صحبت می کند و به غذا و فرهنگ غربی علاقه دارد.

او دوستان زیادی دارد اما هنوز با کسی رابطه جدی برقرار نکرده است.

 

چیزهای بی اهمیت از زندگی لالیسا مانویان:

قبل از پیوستن به "YG Entertainment"، او برای "NONAGON" با iKON مدل شد و عضو گروه رقص "We Zaa Cool" در تایلند بود.

ناپدری او، مارکو بروشوایلر، یک استاد آشپز سوئیسی است و عضو انجمن جهانی سرآشپز است. او یک مدرسه پذیرایی را در بانکوک اداره می کند و جشنواره ها و مسابقات غذا را در سراسر جهان برگزار می کند.

 

درباره ی لالیسا مانویان, چکیده ای از بیوگرافی لالیسا مانویان, آشنایی با زندگی لالیسا مانویان

زندگینامه ی لالیسا مانویان

 

لالیسا مانویان,تصاویری از لالیسا مانویان,لالیسا مانویان کیست

تصویرهای لالیسا مانویان

 

بیوگرافی لالیسا مانویان,زندگینامه لالیسا مانویان,آثار لالیسا مانویان

تصاویر لالیسا مانویان

 

گردآوری: بخش فرهنگ و هنر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های فرهنگ و هنر(شعر و ترانه، هنر و هنرمند، هنرهای دستی، تاریخ و تمدن، مناسبتها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------