مراقبت از پوست به روش نيکول‌ کيدمنداشتن پوستي صاف و بدون چروک در 46سالگي بيشتر شبيه يک معجزه است. اين هنرپيشه راز زيبايي پوستش را در دوري از اشعه‌هاي مضر آفتاب مي‌داند.
بيشتر هنرپيشه‌هاي هاليوودي وقتي روي فرش قرمز راه مي‌روند، بي‌عيب و نقص به‌نظر مي‌رسند اما وقتي در لباس معمولي حين پياده‌روي يا خريد به دام عکاس‌ها مي‌افتند به وضوح مي‌توان مشکلات و بيماري‌هاي پوستي آنها را مشاهده کرد. با اين حال، نمي‌شود کتمان کرد که برخي از آنها پوست شفاف و زيبايي دارند و راز اين زيبايي، شيوه صحيح زندگي‌شان است. برخي نيز مبتلا به بيماري‌هاي پوستي از جمله آکنه يا جاي آن هستند. با هم نگاهي مي‌اندازيم به رازهاي جواني يا پيري زودرس برخي از اين هنرپيشه‌هاي هاليوودي.

1. نيکول کيدمن

مراقبت از پوست,پوست صاف , پوست شفاف , بيماري‌هاي پوستي

داشتن پوستي صاف و بدون چروک در 46سالگي بيشتر شبيه يک معجزه است. اين هنرپيشه راز زيبايي پوستش را در دوري از اشعه‌هاي مضر آفتاب مي‌داند. او مي‌گويد که هرگز بدون ضدآفتاب و پوشش مناسب زير نور خورشيد نمي‌رود، هرگز الکل نمي‌نوشد و اهل عادت‌هاي اشتباهي مثل سيگار کشيدن که در ميان اين قبيل هنرپيشه‌ها رواج دارد، نيست و به بهداشت فردي‌اش اهميت زيادي مي‌دهد.

2. اشتون کاچر

مراقبت از پوست,پوست صاف , پوست شفاف , بيماري‌هاي پوستي

پوستي صاف و بدون چروک دارد. گرچه برخي مي‌گويند راز اين زيبايي در استفاده مرتب از بوتاکس است ولي خود او، اين قضيه را انکار مي‌کند و شادابي پوستش را به سبک زندگي سالم، ورزش و تغذيه‌ ربط مي‌دهد.

3. هالي بري
پوستي لطيف و صاف دارد كه رازش را داشتن عادت‌هاي سالم و استفاده منظم از ماسک‌هاي تقويت‌کننده پوست و لايه‌بردارها مي‌داند.

4. رايان رينولدز

مراقبت از پوست,پوست صاف , پوست شفاف , بيماري‌هاي پوستي

بازيگر 36 ساله کانادايي پوستي به نرمي و لطافت پوست کودکان دارد. او که به داشتن زيباترين پوست در هاليوود مشهور است، راز زيبايي و سلامت پوستش را در تغذيه سالم، ورزش زياد و استراحت کافي مي‌داند.

5 و6. کايرا نايتلي و پاريس هيلتون
در ظاهر پوست زيبايي دارند اما در نماي نزديک پوستشان پر از جوش‌هاي زيرپوستي است و رنگي زرد دارد. اين بازيگران تلاش مي‌کنند با آرايش‌هاي غليظ مشکلات پوستي خود را پنهان کنند. به نظر مي‌رسد استرس‌هاي مداوم يا مشکلات هورموني در بروز اين مشكل پوستي آنها دخيل باشد.

7 و8. ميلي کروز و ليلي کول
مثل بيشتر نوجوانان به آکنه مبتلا هستند. از زماني که ميلي موهايش را کوتاه کرده، مشکل آکنه‌اش بيشتر خود را بروز داده است.

9. دني ترجو
بوکسور قديمي معروفي است که طرفداران زيادي دارد ولي مسلما کسي جرات ندارد به او بگويد پوستش ناهموار و پر از جاي آکنه است!

منبع:سلامت

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------