تازه های آرایش صورت


آرایش صورت با لباس سبز, مدل آرایش صورت با لباس سبز, نمونه های آرایش با لباس سبز

آرایش صورت با لباس سبز

آرایش صورت با لباس سبز مدل آرایش صورت با لباس سبز ست کردن لباس با آرایش از اهمیت بسیاری برخوردار…

چه مدل ابرويي به چه صورتي مي‌آيد؟ابروی پهن به چه صورتی میاد, چه مدل ابرویی صورت را گرد نشان می دهد, مدل ابرو برای صورت گرد

چه ابرویی به چه صورتی میاد

 

مدل ابرو برای انواع فرم صورت

احتمالا تا به‌‌حال به اين موضوع دقت نداشتید اما زيبا کردن ابروها تغيير بسیاری در ظاهر شما به وجود می آورد. ابروهای شما مثل قابي براي چشم های شما هستند. شكل ابرو مي‌تواند به ظاهر شما زیبایی دهد يا زیبایی آن را بگیرد. چنانچه ابروي شما به فرم صورت‌تان نمی خورد،با ما باشید تا فرم چهره خود را بشناسيد و بعد مدل ابروی تان را انتخاب كنيد.

مدل ابرو برای صورت کشیده

در صورت‌هاي كشيده،چون دارای اجزاي باريكي هستند، باید دم ابروی‌تان به قدری كشيده شود تا به طور کامل چپ تا راست صورتتان را پر كند. بهترين فرم ابرو براي صورت‌هاي كشيده، ابروي صاف و افقي است كه سبب مي‌شود چشم‌ها در يك راستا به چشم بیایند و ظاهر چهره را بيضي‌تر نشان دهد.

 

بهتر است دم ابرو تا گوشه چشم كشيده شود. در صورت‌هاي كشيده، بايد تا جایی که می شود طول ابرو را افزايش بدهيد. بنابراین هنگامی که مي‌خواهيد دم ابروی‌تان را فرم دهيد حواس‌تان باشد. از سویی چنانچه بيش از حد هم کشیده شود، صورت‌تان پژمرده به چشم خواهد آمد!

 

بدترين فرم ابرو براي صورت‌هاي كشيده نیز، ابروي زاويه‌دار با ارتفاعي بلند و دم كوتاه است كه شکل درازي صورت را زیاد می کند بنابراین ابروهاي‌تان را به گونه ای درست نكنيد كه صورت‌تان کشیده تر نشان داده شود.

 

ابروی پهن به چه صورتی میاد, چه مدل ابرویی صورت را گرد نشان می دهد, چه ابرویی به چه صورتی میاد

مدل ابرو برای صورت کشیده

 

مدل ابرو برای صورت گرد

چنانچه صورتي گرد دارید و دائم با مدل ابروهاي‌تان مشكل داريد، بايد بگوييم كه بهترين فرم ابرو براي چهره شما، ابروي زاويه‌دار با ارتفاعي بلند و دمي كوتاه است. اين فرم ابرو سبب می گردد گردي صورت‌تان مخفی شود و صورت‌تان بلندتر و باريك‌تر به چشم بیاید ولی زاويه ابروهای خود را خیلی شيب ندهيد، چون كه دقت را به گردي چهره تان جلب مي‌كند. بدترين فرم ابرو براي صورت‌هاي گرد، فرم ابروي گرد است چون سبب می شود صورت گردتر به نظر برسد. از آنجايي كه صورت‌هاي گرد چارچوب معینی ندارند، يك ابروي زاويه‌دار زيبا مي‌تواند زیبا باشد و قالبی براي اسكلت صورت‌تان داشته باشد. يعني همان چيزي كه در صورت‌هاي گرد وجود ندارد.

 

ابروی پهن به چه صورتی میاد, چه مدل ابرویی صورت را گرد نشان می دهد,چه مدل ابرویی به من میاد

مدل ابرو برای صورت گرد

 

مدل ابرو برای صورت مربعی یا چهار گوش

چنانچه شما صورت‌ چهارگوش يا مربعي داريد و بيشتر از همه زاويه‌های صورت شما به چشم مي‌آيد، بنابراین ابرويي با قوسي ملايم ولی كامل، باید انجام دهید. بهترين فرم ابرو براي صورت‌هاي شما، ابروي زاويه‌دار و کمانی با کمان تيز است. با اين فرم ابرو، محور دقت از فك چهارگوش شما منحرف مي‌شود و صورت به شکل متعادل درمي‌آيد. بدترين فرم ابرو براي کسانی كه صورت‌هايی مربع‌شکل دارند، ابروي نازك و گرد است كه با اين فرم ابرو چون صورت چهارگوش به حالت تعادل درنمي‌آيد. همچنین از ابرويي با کمان زياد نیز خودداری كنيد.

 

ابروی پهن به چه صورتی میاد, چه مدل ابرویی صورت را گرد نشان می دهد,مدل ابرو برای صورت کشیده

مدل ابرو برای صورت کشیده مربع

 

مدل ابرو برای صورت چند ضلعی

چنانچه صورت شما چندضــلعي است، بهترين فرم ابرو، ابروي زاويه‌دار يا ابروي منحني قوس‌دار است. با اين مدل ابرو استخوان‌هاي پهن گونه‌ها و شقيقه‌هاي‌تان باريك نشان داده مس شود. ابروي گرد مدل ديگري براي اين شکل صورت است چون به اين چهره زاويه‌دار شکل ملايم‌تري مي‌دهد. بهتر است كه اگر صورت چند ضلعي داريد، به هيچ عنوان ابروهاي‌تان را صاف نكنيد چون سبب مي‌شود شکل صورت شما كوتاه‌تر به چشم بیاید. اين شکل ابرو باعث دقت ديگران به پهناي صورت مي‌شود و در نهایت ظاهر صورت پهن را پهن‌تر نشان مي‌دهد.

 

ابروی پهن به چه صورتی میاد, چه مدل ابرویی صورت را گرد نشان می دهد,مدل ابرو باریک

مدل ابرو برای صورت چند ضلعی

 

مدل ابرو برای صورت قلبی 

صورت‌هايی به شكل قلب هستند از پهن کردن ابرو، پرهیز كنند! افرادی كه صورت قلبي‌شكل يا شکل گلابي‌ وارونه دارند، بهتر است ابروي گرد را انتخاب كنند تا قدری تيزي چانه را کمتر كند. از آنجايي كه خط فك در اين صورت‌ها جمع تر از بالاي صورت است، خيلي اهمیت دارد كه ابروهاي‌تان خوش فرم باشد و بسیار مرتب باشد. ابروی نه خیلی پهن و نه خیلی باریک. بدترين شکل ابرو براي اين مدل چهره ها ابروي صاف و افقي است كه براي خنثي كردن قسمت چانه بی فایده است و تيزي چانه را برطرف نمی کند. اين فرم نامناسب ابرو همه تعادل صورت‌تان را از بین خواهد برد.

 

ابروی پهن به چه صورتی میاد, چه مدل ابرویی صورت را گرد نشان می دهد, مدل ابرو برای صورت گرد و چشم درشت

مدل ابرو برای صورت قلبی

 

مدل ابرو برای صورت بیضی

براي کسانی كه فرم صورت‌ شان بيضي‌شکل است، هر فرم ابرويي كه ویژگی های چهره‌تان را بيشتر نشان دهد، مناسب است. اين اشتباه بزرگي است كه ابرو بايد داراي ارتفاع زيادي باشد و به چهره حالت تعجب يا عصبانيت همیشگی بدهد. کلا ابروي كلاسيك و متعادلي به اين شكل صورت بهتر مي‌ آید.

چنانچه شما جزو کسانی هستید که حالت صورت تان بیضی است خوشحال باشید چون که ابروهای‌تان را به هر حالتی که دوست دارید، می توانی حالت دهید.

 

ابروی پهن به چه صورتی میاد, چه مدل ابرویی صورت را گرد نشان می دهد, مدل ابرو برای صورت گرد

مدل ابرو برای صورت بیضی

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 زیبایی خود را دوچندان کنید

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------